Forum Mapy Fotoradarów

Rzeszów - Videorejestratory

piotreg - 20 Marzec 2009, 07:43
Temat postu: Videorejestratory
Cytat:
KWP Rzeszów

Nieoznakowane
:

- brązowy Opel Insignia, nr rej. RP 58791 (wcześniej RLU 12MJ) - kamera przód i tył /oddelegowany do KPP Łańcut/
- czarne BMW 330i xDrive, nr rej. RZ 0237A (wcześniej RZ 073CE, RZ 3289W, RZ 11863) - kamera przód i tył
- granatowe BMW 330i xDrive, nr rej. RZ 179CE - kamera przód i tył
- granatowe BMW 330i xDrive, nr rej. RZ 0904A (wcześniej RZE 75163, RZ 65868‎) - kamera przód i tył /oddelegowane do KPP Dębica/
- srebrne BMW 330i xDrive, nr rej. RZE XA41 (wcześniej RZ 3408M) - kamera przód i tył
- srebrny Opel Insignia, nr rej. RZE 27XY (wcześniej RZ 44004) - kamera przód i tył /zdjęty ze służby/
- szare BMW 330i xDrive, nr rej. RZ 65859 - kamera przód i tył /oddelegowane do KMP Krosno/

Oznakowany:

- Kia Ceed II, nr rej. HPK A049 - nr boczny K015

KMP Rzeszów

Nieoznakowane
:

- grafitowy Opel Astra, nr rej. RZE 47095 (wcześniej RZ 0235A)
- granatowy Opel Insignia, nr rej. RZ 57535 (wcześniej RDE RM42) - kamera przód i tył
- granatowy Ford Mondeo, nr rej. RRS E728 /zdjęty ze służby/
- śliwkowy Ford Mondeo, nr rej. RZ 10153 /zdjęty ze służby/

- złoty Renault Laguna, nr rej. RZE XA63 (wcześniej RZ 65859) /zdjęta ze służby/
- szare BMW 330i xDrive, nr rej. RZ 3476W (wcześniej RP 74347) - kamera przód i tył
- złoty Opel Vectra C, nr rej. RZ 57531 (wcześniej RJA Y954, RZ 65869) /zdjęta ze służby/

Oznakowane:

- Alfa Romeo 159, nr rej. HPK I030 - nr boczny K884 - kamera przód i tył /zdjęta ze służby/
- Alfa Romeo 159, nr rej. HPK R086 - nr boczny K150 - kamera przód i tył /zdjęta ze służby/

Bardzo lubią miejskie obwodnice.

BlackHawk - 20 Marzec 2009, 12:43

Żadnego Mondeo już od kilku lat nie widziałem w Rzeszowie. :(
Zwłaszcza śliwkowego dobre 3 lata już nie widzę.

piotreg - 20 Marzec 2009, 19:43

Ale pewności nie mamy, że już poszły na żyletki...

Potraktujcie to info jako prewencję! :-)

Tymczasem chłopaki z podkarpacia do dzieła! Wiosna się właśnie zaczęła. Ruszył sezon łowów.

wielkinieznajom - 31 Marzec 2009, 22:58

To Mondeo poszło na żyletki i to drugie RRS też już nie jeździ. Jeździ za to Vectra i Laguna, dwie załogi na zmianę - tak jak dzisiaj popołudniu. :D
BluesWings - 9 Maj 2009, 18:56


amaral - 24 Wrzesień 2009, 09:31

Rzeszów dostał dwa nowe Passaty 3.2 V6 z kamerkami. Kumpel z firmy mi podesłał jedną fotkę, bo zawoził z wydziału komunikacji na Policję blaszki. Oba mają blaszki z Mielca - RMI. Pozdro.
piotreg - 24 Wrzesień 2009, 13:41

Jakiego koloru są te fury?
amaral - 28 Wrzesień 2009, 11:25

Na focie, którą zrobił kumpel jest ciemnoszary.
delpiero - 1 Kwiecień 2010, 06:07

Cytat:
Nowy radiowóz nazywa się Mercedes

Wiele się pisze i mówi o rychłej budowie podkarpackiego odcinka autostrady A4. Podkarpacka Policja, której zadaniem będzie dbać o jego bezpieczeństwo, uprzedziła wszystkich. Policja możemy zacząć patrolować autostradę choćby dziś. I to nie byle czym - wczoraj odebrali dwa superszybkie mercedesy. Jeżdżą nimi policjanci nowo powstałej Sekcji Policji Autostradowej.

Długo trwały przymiarki do tego zakupu. Policyjni eksperci testowali rozmaite auta - słusznych rozmiarów sedany, zgrabne hatchbacki, roadstery i kombi.

W testach najkorzystniej zaprezentował się Mercedes. Uznaliśmy, że podkarpacką autostradę najlepiej zabezpieczą modele: E55AMG i CL 600.

Wczoraj w południe u autoryzowanego dealera Mercedes-Benz, w firmie Danuta i Ryszard Czach w Rzeszowie, odebraliśmy wyprodukowane w Stuttgarcie auta. Podkarpacka Policja jest jak dotąd jedynym w Polsce garnizonem, który postawił na wyroby prestiżowe wyroby następców inżynierów Daimlera i Benza.
LINK
piotreg - 1 Kwiecień 2010, 06:45

amaral napisał/a:
Rzeszów dostał dwa nowe Passaty 3.2 V6 z kamerkami. Kumpel z firmy mi podesłał jedną fotkę, bo zawoził z wydziału komunikacji na Policję blaszki. Oba mają blaszki z Mielca - RMI. Pozdro.

Nie ma żadnych Passatów!

A kiedy oni zamierzają wjechać na tą autostradę? W 2015? :-)

pstryk - 1 Kwiecień 2010, 08:18

Te mercedesy to prima aprilis. :D W tamtym roku była jak informacja. :D

PS. A na tą autostradę czekamy i czekamy i raczej wątpię żeby do 2012 wybudowali ją do granicy z Ukrainą. :? :roll:

piotreg - 1 Kwiecień 2010, 09:06

Żartujesz? A napiszą jutro, że był to żart?
pstryk - 1 Kwiecień 2010, 18:38

Tak, w zeszłym roku na następny dzień pojawiała się informacja, że to żarcik. :)
A Ty uwierzyłeś, że dostali te Mercedesy? :D

piotreg - 1 Kwiecień 2010, 19:05

No wiesz... słyszałem tu i ówdzie, że luksusowe marki niebawem mają wejść do służby.
Zemin - 12 Maj 2010, 17:14

Tylko powiedz mi po co... V8 swoje żre, z pewnością około 2x więcej niż taka Vectra czy Mondeo. Lepsze rozwiązanie to odpowiednie mody do uturbionych silników, modyfikacje hamulców, zawiechy i można śmigać.

We Włoszech policja miała Lambo, ale już nie ma, bo ktoś w nie wjechał...

pstryk - 23 Sierpień 2010, 19:12

Vectra rzeszowska zmieniła blaszki - new >>> RJA Y954 :twisted:
piotreg - 24 Sierpień 2010, 07:11

Laguna ponoć też. A jakąś fotkę masz :?: :D
pstryk - 25 Sierpień 2010, 20:21

A no może i mam :twisted:

PS. Laguny nie widziałem z nowymi blachami :P

piotreg - 26 Sierpień 2010, 06:46

Normalnie piękna :!: Gdybyś teraz wpadł do mnie, dałbym Ci w podzięce mufinka, którego właśnie będę żarł - wczoraj Mania upiekła :-)

Laguna jeździ ponoć na RZE XA63 - dostałem kilka wersji tych blaszek, jednak ta powtórzyła się 2. razy, więc zakładam, że jest prawidłowa :-)

pstryk - 23 Listopad 2010, 19:03

piotreg napisał/a:
Laguna jeździ ponoć na RZE XA63

piotreg - 23 Listopad 2010, 20:58

Dzięki Sławek za kolejnego ligowca. Przerzuciłem fotkę na nasz serwer - tutaj będzie bezpieczna :D
pstryk - 11 Grudzień 2010, 19:23

ITD w Rzeszowie posiada Mercedesa Vito - RZ 93889

Na pokładzie b. często Inspektor + Policjant i kamera PolCam do pomocy :twisted:

piotreg - 11 Grudzień 2010, 21:07

Trzeba pamiętać o tym, że ja jest policjant na pace to kasować też mogą osobówki :!:
piotreg - 10 Luty 2011, 12:23

BlackHawk napisał/a:
Dzisiaj w Rzeszowie na CB słyszałem, że widziano nową alfę romeo z dwoma kamerami i laserem w środku :facepalm:

Mirek, znasz jakieś szczegóły? :o

BlackHawk - 10 Luty 2011, 14:15

Alfy

Cytat:
HPK F029 - Stalowa Wola
HPK D031 - Dębica
HPK P039 - Przemyśl
HPK C024 - Łańcut
HPK I030 - Jasło
HPK R086 - Rzeszów

1,33 znowu laser :facepalm:


piotreg - 10 Luty 2011, 14:20

:shock:

Dzięki za info. Masz może do tego jakieś źródełko :o
Pytam, bo może z owego udałoby się też ściągnąć numery boczne.
Może gdzieś jakieś fotki są, hmmm... :o

piotreg - 10 Luty 2011, 14:29

Cytat:
KWP Rzeszów

- oznakowana Alfa Romeo 159, nr rej. HPK R086 - nr boczny K150

Na moje oko taki ma właśnie numer.

małymobil - 10 Luty 2011, 15:39

Potwierdzam.
delpiero - 18 Luty 2011, 19:25

LINK
Elite - 1 Marzec 2011, 19:00

Witam :)
Wpadłem dzisiaj pod Komende w Rzeszowie i...

Renault Laguna, Alfa.

Oraz Vectra. Niestety była zaparkowana trochę dalej, ale nie pozwolili mi do niej podejść :mad:

PS. Jeśli jakieś fotki nadają się aby zostały dodane do mapy Video patroli to napiszcie mi na pw. To wam podeśle na e-maila czy gdzie tam wolicie.

Szerokości :!:

pstryk - 1 Marzec 2011, 21:15

Specjalnie wchodziłeś na teren KMP <R> żeby zdjęcia zrobić? :idea:
piotreg - 1 Marzec 2011, 21:32

Elite napisał/a:
Wpadłem dzisiaj pod Komendę w Rzeszowie i...

To wpadaj tam częściej, bo warto... :D

Elite napisał/a:
Oraz Vectra. Niestety była zaparkowana trochę dalej, ale nie pozwolili mi do niej podejść :mad:

Ujęcie gorsze, ale wartość swoją ma, bo udało się potwierdzić, że nadal lata na RJA :D

Elite napisał/a:
Jeśli jakieś fotki nadają się aby zostały dodane do mapy Video patroli to napiszcie mi na pw. To wam podeśle na e-maila czy gdzie tam wolicie.

Oki.

Elite napisał/a:
Szerokości :!:

I wice wersja.

Elite - 1 Marzec 2011, 21:38

pstryk napisał/a:
Specjalnie wchodziłeś na teren KMP żeby zdjęcia zrobić?

Akurat miałem podrzucić znajomego pod Galerie, która jest 300m dalej.
Patrzę aż tu nagle jedzie Viki, to sobie myślę, pojadę za nią (długo nie musiałem).
Wjechała na teren Komendy, pogadałem tam z obsługą o Alfie i porobiłem fotki, nie można było takiej okazji zmarnować :grin:

piotreg - 1 Marzec 2011, 21:41

A ja wczoraj normalnie wątpiłem w Twoje możliwości...

A dzisiaj normalnie... :drool:

pstryk - 13 Marzec 2011, 18:23

Alfa w pracy na obwodnicy. :twisted:
piotreg - 13 Marzec 2011, 19:16

:drool:
pstryk - 13 Marzec 2011, 19:55

Pietia dodał komentarz... :lol: Brawo Jasiu :grin:
piotreg - 13 Marzec 2011, 20:05

Po prostu podoba mi się Twoja fotka... tyle.
PieTrzaK - 13 Marzec 2011, 20:20

Zwróćcie uwagę na czujniki parkowania - reszta Alf ich chyba nie ma.
delpiero - 13 Marzec 2011, 21:21

Szkoda tylko że nikt nie pomyślał, że srebrne będą się ładniej komponować z kolorem nadwozia. :facepalm:
PieTrzaK - 13 Marzec 2011, 21:58

Fakt - nawet najtańsze można wybrać srebrne w tej samej cenie co czarne. Nasuwa się jednak pytanie - auto za taką kasę, z bajeranckim wnętrzem, ekstra silnikiem i nie ma qfa seryjnie nawet najprostszych pipczydełek z tyłu? :facepalm: Tylko w Rzeszowie czujniki są potrzebne? I mogli sobie ot tak zamontować?
pstryk - 19 Marzec 2011, 11:23

Możliwe, że to pierwsza Alfa w barwach <P> w Polsce, której zamontowali czujniki parkowania. :idea:
pstryk - 19 Marzec 2011, 11:27

Maszt w Zaczerniu i rzeszowski pościgowiec :twisted:
Elite - 20 Marzec 2011, 15:31

:mrgreen: Mondeo dalej bez kamerki :smile:
piotreg - 20 Marzec 2011, 17:26

A w ogóle miało ją mieć :?: :o
pstryk - 22 Marzec 2011, 15:23

8 takich Mondziaków kombi oznakowanych jest na ziemi podkarpackiej, ale w żadnym nie ma i nie raczej nie będzie wideorejestratora. :???:
piotreg - 1 Kwiecień 2011, 06:55

delpiero napisał/a:
Cytat:
Nowy radiowóz nazywa się Mercedes

Wiele się pisze i mówi o rychłej budowie podkarpackiego odcinka autostrady A4. Podkarpacka Policja, której zadaniem będzie dbać o jego bezpieczeństwo, uprzedziła wszystkich. Policja możemy zacząć patrolować autostradę choćby dziś. I to nie byle czym - wczoraj odebrali dwa superszybkie mercedesy. Jeżdżą nimi policjanci nowo powstałej Sekcji Policji Autostradowej.

Długo trwały przymiarki do tego zakupu. Policyjni eksperci testowali rozmaite auta - słusznych rozmiarów sedany, zgrabne hatchbacki, roadstery i kombi.

W testach najkorzystniej zaprezentował się Mercedes. Uznaliśmy, że podkarpacką autostradę najlepiej zabezpieczą modele: E55AMG i CL 600.

Wczoraj w południe u autoryzowanego dealera Mercedes-Benz, w firmie Danuta i Ryszard Czach w Rzeszowie, odebraliśmy wyprodukowane w Stuttgarcie auta. Podkarpacka Policja jest jak dotąd jedynym w Polsce garnizonem, który postawił na wyroby prestiżowe wyroby następców inżynierów Daimlera i Benza.

KWP Rzeszów
LINK

Powtórzą news w tym roku także :?: :o :mrgreen:

woju13 - 1 Kwiecień 2011, 16:19

Tym razem tego typu "news" pojawił się w Radomiu.

Cytat:
Mercedes slk w drogówce

Są „kijanki” i „alfy”. Teraz służbę na radomskich drogach rozpoczął „merc”. Od kilku dni policjanci z „drogówki” miejscowej komendy dysponują mercedesem slk wyposażonym w videorejestrator, który „setkę” osiąga z niespełna 7 sekund.

Mazowiecka policja cały czas unowocześnia swój tabor. Nie ma miesiąca, aby funkcjonariusze nie wyjeżdżali do służby nowozakupionym samochodem. Tym razem zdecydowano się na zakup kilkunastu samochodów mercedes slk w wersji kabriolet. W pojazdach zamontowano najnowocześniejsze videorejestratory z namierzaniem piratów drogowych wiązką podczerwieni. Osiągi pojazdu są bardzo imponujące: „setkę” osiąga z niespełna 7 sekund, a prędkość maksymalna, to ponad 250 km/h.

Mercedesy są w charakterystycznym kolorze zwanym przez specjalistów bananowym. Według badań, które przeprowadzono w ostatnim czasie, jest to kolor, który działa na kierowców bardzo uspokajająco. Na widok auta w takim kolorze każdy kierowca zdejmuje nogę z gazu, co ma bardzo istotny wpływ na poprawę bezpieczeństwa na drogach.

Jako pierwsi nowe radiowozy otrzymali policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP Radom. Są zachwyceni nowymi samochodami. Jak mówią funkcjonariusze, kierowcy, których zatrzymują, płacą mandaty z uśmiecham na ustach.

wksek - 22 Kwiecień 2011, 09:52

10 minut temu mijałem Alfę o numerze bocznym K150 na 585km drogi K-4. To jest miejscowość lub dwie przed Rzeszowem. Trzymali na bombie klienta.
wksek - 22 Kwiecień 2011, 13:45

Vectra RJA ma się dobrze i właśnie obstawia dzwon na skrzyżowaniu Traugutta z chyba obwodnicą śródmiejską Rzeszowa, przy cmentarzu (2. pasmowa w oba kierunki).
pstryk - 22 Kwiecień 2011, 14:11

Tzw. mała obwodnica Rzeszowa.

Mówisz Mateuszu, że zwiedzasz ziemię podkarpacką... :o A i przy okazji pościgowce w akcji możesz podziwiać... :grin: Szerokości :good:

piotreg - 22 Kwiecień 2011, 19:07

Szkoda, że zwiedza ją bez aparatu... :razz:
wksek - 23 Kwiecień 2011, 09:55

Zwiedzałem z aparatem, ale jako kierownik z 3. osobami na pokładzie :) A perspektywa 1100 km drogi nie dawała czasu :twisted:

pstryk napisał/a:
Tzw. mała obwodnica Rzeszowa.

Mówisz Mateuszu, że zwiedzasz ziemię podkarpacką... :o A i przy okazji pościgowce w akcji możesz podziwiać... :grin: Szerokości :good:

Całkiem fajne tereny, szkoda że tak daleko :sad:

Elite - 11 Czerwiec 2011, 19:30

Dzisiaj Vectra kulturalnie i z gracją śmigała sobie ul. Podkarpacką (droga K-9), a Renia odpoczywała na parkingu <R> . Obie furki dalej mają te same numery :smile:
pstryk - 24 Czerwiec 2011, 21:08

Alfa w pracy :cool:
pstryk - 2 Lipiec 2011, 21:01

:twisted:
piotreg - 3 Lipiec 2011, 14:59

Szykuje się sesja na ligowo :twisted:
pstryk - 3 Lipiec 2011, 18:29

:smile:
Fear - 24 Sierpień 2011, 01:08

:arrow: Alfa Romeo HPK R086 - nr boczny K150

LINK

pstryk - 9 Wrzesień 2011, 21:53

Laguna ma sie dobrze... :cool:
Wuj Stach - 16 Kwiecień 2012, 18:06

Kak rabotajut polskije policejskije - Opelek RJA Y954 przyspawał się do lewego pasa i chytrze podpuścił Ukraińca do wyprzedzenia z prawej poza zabudowanym:


pstryk - 16 Kwiecień 2012, 19:01

Mandat dostał za przekroczenie prędkości i to dość znaczne, bo ponad 50km/h! A Vectra jechała lewym pasem, bo zmierzyli wcześniej gościa z Toyoty, który razem z Ukraińcem zjechał do boksu.

Także za to wyprzedzanie może czuć się pouczony... :twisted:

małymobil - 16 Kwiecień 2012, 19:57

Ukrainiec dostał działkę chyba też za linię ciągłą - w 2:46 min. prędkość i ten manewr wyprzedzania z prawej. Czyli z 500pln na pewno.
bicker5 - 16 Kwiecień 2012, 21:44

Tak na szybko:

0:41 - wyprzedzanie bezpośrednio przed przejściem dla pieszych 9pkt + 200PLN
1:02 - zajmowanie więcej niż jednego, wyznaczonego na jezdni pasa ruchu 150PLN
3:30 - spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym 6pkt i 200-500PLN
Naruszenie obowiązku "jazdy prawostronnej" 2pkt + 150PLN
Przekroczenie dopuszczalnej prędkości skromnie licząc o 41 - 50 km/h 8pkt i 300-400PLN

Mowa tu oczywiście o kierującym policjancie. Przeciętny "Kowalski" w tym momencie by zostawił prawo jazdy i 1000PLN.

Wuj Stach - 16 Kwiecień 2012, 22:21

pstryk napisał/a:
Mandat dostał za przekroczenie prędkości i to dość znaczne, bo ponad 50km/h! A Vectra jechała lewym pasem, bo zmierzyli wcześniej gościa z Toyoty, który razem z Ukraińcem zjechał do boksu.

Także za to wyprzedzanie może czuć się pouczony... :twisted:

Że za prędkość dostał, to wiem. Na youtube napisał:

Cytat:
Итог - штраф 95 евро за 110 км по населенному пункту при разрешенных 50 и обгон справа... все зафиксировано на камеру в полицеском опелё

Cytat:
Wynik - mandat 95 euro za 110 km w obszarze zabudowanym przy dozwolonych 50 i wyprzedzanie z prawej... wszystko zapisane na kamerę w policyjnym Oplu

Chociaż 95 euro to coś za mało. Jeśliby rzeczywiście dostał i za prędkość i za wyprzedzanie (400zł polskich + 200zł polskich)

andrzej59 - 16 Kwiecień 2012, 22:28

bicker5 napisał/a:
(...) 3:30 spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym 6pkt i 200-500PLN (...)

:?:

Na czym polega to zagrożenie?

Wuj Stach - 16 Kwiecień 2012, 22:36

Na nagłym zatrzymaniu się na środku drogi jak krowa przez co wszyscy musieli ostro hamować?
andrzej59 - 16 Kwiecień 2012, 22:52

Po pierwsze nie tak nagle, a po drugie mają włączone migotki - i nikt tam gwałtownie nie hamował.
Micell - 17 Kwiecień 2012, 06:45

Dziwi mnie jedno, dlaczego nie mieli do końca załączonych bomb jak jeszcze nie zjechali i nie zatrzymali do końca ostatniego kierującego, tylko słychać syrenę w pewnym momencie. I po co mieli włączony lewy kierunkowskaz cały czas jeśli zjeżdżali na pobocze. :facepalm:
pstryk - 17 Kwiecień 2012, 20:26

bicker5 napisał/a:
Tak na szybko:

0:41 - wyprzedzanie bezpośrednio przed przejściem dla pieszych 9pkt + 200PLN
1:02 - zajmowanie więcej niż jednego, wyznaczonego na jezdni pasa ruchu 150PLN
3:30 - spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym 6pkt i 200-500PLN
Naruszenie obowiązku "jazdy prawostronnej" 2pkt + 150PLN
Przekroczenie dopuszczalnej prędkości skromnie licząc o 41 - 50 km/h 8pkt i 300-400PLN

Mowa tu oczywiście o kierującym policjancie. Przeciętny "Kowalski" w tym momencie by zostawił prawo jazdy i 1000PLN.

Podejmował czynności służbowe - patrz zmierzenie prędkości Toyoty.

Micell napisał/a:
Dziwi mnie jedno, dlaczego nie mieli do końca załączonych bomb jak jeszcze nie zjechali i nie zatrzymali do końca ostatniego kierującego, tylko słychać syrenę w pewnym momencie. I po co mieli włączony lewy kierunkowskaz cały czas jeśli zjeżdżali na pobocze. :facepalm:

Zatrzymanie było czytelne i zrozumiałe w 100%, a Ty jak zwykle szukasz dziury w... :facepalm: Może kierunkowskaz nie odbił?

bicker5 - 17 Kwiecień 2012, 21:30

pstryk napisał/a:
Podejmował czynności służbowe - patrz zmierzenie prędkości Toyoty.

Zwłaszcza wyprzedzając na przejściu dla pieszych. :facepalm: Toyota wtedy to może gdzieś im się na horyzoncie majaczyła. :o Cytując klasyka: "Sranie w banie, mocium panie".

BlackHawk - 18 Kwiecień 2012, 09:36

A ja się cieszę, że utemperowali Ukraińca. Przyjeżdżają do nas robiąc takie rzeczy, myśląc że są u siebie na Ukrainie. Oby więcej takich akcji :good:
bicker5 - 18 Kwiecień 2012, 16:23

Jak zginie na przejściu dla pieszych ktoś Ci bliski, bo panowie policjanci chcieli utemperować kolejnego kierowcę zza wschodniej granicy to może zmienisz zdanie. Wszystkie wykroczenia za wyjątkiem 3:30 zrobili zanim kogokolwiek namierzyli - po prostu **** i podpuszczali, bo tak lubią, a potem "temperowali".
wlaziu - 20 Marzec 2013, 16:20
Temat postu: Jarosławska Vectra w Rzeszowie
Jak w temacie... taki widok dziś na Podkarpackiej w Rzeszowie ustrzeliłem.

Jedna osoba w środku i raczej nie łapała, więc zapewne wykonywała "czynności administracyjne" w stolicy Podkarpacia. Na moje oko kamerka tylko z przodu.

euros - 15 Listopad 2013, 13:13

Uwaga na zmiany. Laguna z Jasła jest teraz w Rzeszowie. Ponadto złota Laguna, nr rej. RZE XA63 na pewno nie ma już kamery. Moja żona miała z nią przyjemność. Przy szybie nie ma śladu po kamerze, a przy kokpicie nie ma już monitora z pilotem.
euros - 17 Listopad 2013, 12:57

W Rzeszowie mamy również Insignię. Kolor ciemny, nr rej. RDE RM42.
euros - 20 Listopad 2013, 22:51

Cytat:
Nowe nieoznakowane radiowozy policji już na Podkarpaciu

W Rzeszowie pierwszy z nowych opli rejestruje już wyczyny piratów drogowych.


- Auto służy nam od tygodnia, w tym czasie zarejestrowaliśmy już kilkanaście wykroczeń. Rekordzista jechał oplem vectrą na łączniku miasta z drogą S19 z prędkością 180 km/h. Dostał 10 punktów karnych i zapłaci 500 zł mandatu. Był zdziwiony, kiedy go zatrzymaliśmy, bo nie spodziewał się policjantów w insigni – mówi asp. Krzysztof Superson, policjant drogówki Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

W parku maszynowym podkarpackich policjantów do tej pory jeździło 10 nieoznakowanych radiowozów: siedem opli vectra i trzy renault laguny. Do końca listopada na drogi wyjedzie 7 nowiutkich opli insignia, które są już przekazywane komendom miejskim i powiatowym. Trzy z nich zostaną w Rzeszowie, przy komendach miejskiej i wojewódzkiej. Lokalizacje dla pozostałych czterech aut policja poda w ciągu dwóch tygodni.

- Będziemy używać ich do patroli na nowym odcinku autostrady A4, gdzie z czasem powstanie specjalny posterunek. Ale A4 to nie wszystko. Samochody będą pracować także na pozostałych drogach, zarówno głównych – krajowych, jak i w miastach. Wprowadzenie nowych opli do służby nie oznacza, że stare auta zostaną wycofane. Wręcz przeciwnie, chcemy zwiększyć liczbę patroli – mówi Paweł Międlar, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie.

Nowe ople insignia są wyposażone w mocne, 220-konne dwulitrowe silniki benzynowe z turbodoładowaniem. Każdy z nich potrafi rozpędzić się do 100 km/h w 7,6 sek. Ale szybkość to nie jedyny atut tych aut. Każde jest uzbrojone w system do rejestracji wykroczeń Wideorapid2, produkcji polskiej firmy Zurad oraz rosyjskie radarowe mierniki prędkości Iskra. Radary można odpiąć z uchwytu i używać do kontroli ręcznej, obok samochodu.

– Kamery są dwie, za przednią i tylną szybą. Dzięki tym urządzeniom możemy rejestrować wykroczenia zarówno samochodu jadącego przed, jak i za radiowozem. Na tylnej szybie mamy wyświetlacz, na którym możemy wyświetlać komunikaty dowolnej treści. Np. informację, aby kierowca jechał za nami – mówi asp. Superson.

Informacja o nowym radiowozie szybko rozchodzi się po forach internetowych oraz między użytkownikami CB radii. Szczególnie za pośrednictwem tej drugiej formy komunikacji między kierowcami "misiaki w ciemnej insigni na dębickich blachach" mają mocną reklamę.

- Wiemy o tym, ale to nie problem. Takie informacje sprawiają, że kierowcy jeżdżą wolniej, a przecież po to patrolujemy ulice – mówią policjanci.

Poza samochodami policji w ruchu są już z powrotem także trzy radiowozy Inspekcji Transportu Drogowego, które przez kilkanaście dni stały w bazie z powodu aktualizacji oprogramowania fotoradarów. Dwa z nich to nieoznakowane, czarne fordy – focus kombi i mondeo sedan. Trzeci to żółty, oznakowany peugeot partner. Tak samo jak nowe insignie wszystkie mogą rejestrować wykroczenia zarówno oddalającego się, jak i zbliżającego się pojazdu. Patrolują drogi w całym województwie. "Krokodyle" rzadko używają ich do nagrywania filmów, częściej ustawiają auta przy ulicy, robiąc kierowcom zdjęcia.

Link

W linku macie filmik - widoczne są nr rejestracyjne.

euros - 20 Listopad 2013, 22:52

Za nowiny.pl
euros - 29 Listopad 2013, 16:34

Czarna Insignia, nr rej. RLU 12MJ z przeznaczeniem na A4.
euros - 6 Grudzień 2013, 16:48

Na autobahne pójdzie też srebrna RZ 44004.
Elite - 6 Grudzień 2013, 20:04


dvd - 17 Grudzień 2013, 06:55

Cytat:
Policyjna vectra rozbita na obwodnicy Rzeszowa


W tył nieoznakowanego, policyjnego opla vectry wjechał ford focus. Policjant siedzący w aucie doznał urazu kręgosłupa.

- Do wypadku doszło ok. godz. 11.45 na Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego na osiedlu Pobitno – mówi Anna Klee z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. – Nieoznakowany, policyjny opel vetra zabezpieczał miejsce kolizji. Stał na pasie ruchu z włączonymi sygnałami świetlnymi. W tył samochodu uderzył ford focus, którym kierował 33-latek.

Kierowca forda był trzeźwy. Prawdopodobnie zagapił się.

- Do szpitala, z urazem kręgosłupa przewieziony został policjant siedzący w oplu – dodaje Anna Klee.

Źródło: http://www.nowiny24.pl

euros - 21 Grudzień 2013, 10:26

Kolejna.

Źródło

piotreg - 17 Luty 2014, 19:57

Kiedyś KPP Jasło, dzisiaj KWP Rzeszów:
phonemaniac - 19 Maj 2014, 13:42

Cytat:
Kolejne prawa jazdy zatrzymane

Policjanci z rzeszowskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy trzem kierującym, którzy nie ustępując pierwszeństwa pieszym rażąco naruszyli obowiązujące przepisy i spowodowali zagrożenia dla uczestników ruchu. W ubiegły wtorek w podobnych okolicznościach doszło do potrącenia pieszej. Również w tym przypadku funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy.


Wykroczenia ujawnili policjanci z wydziały ruchu drogowego patrolujący ulice nieoznakowanym radiowozem. 19-letni kierujący jadąc lewym pasem ruchu ulicy Powstańców Warszawy ominął samochód, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych celem przepuszczenia przechodniów. W chwili omijania samochodu piesi znajdowali się już na przejściu zbliżając się do lewego pasa. Policjanci zatrzymali kierującego przy ulicy Emilii Plater.

W innym przypadku kierujący renaultem safrane 35-letni mieszkaniec Boguchwały dwukrotnie naraził pieszych na niebezpieczeństwo. Na ulicy Powstańców Warszawy na wysokości Politechniki nie ustąpił pierwszeństwa pieszym przechodzącym przez jezdnię i już znajdującym się na przejściu. Nim zatrzymali go policjanci popełnił identyczne wykroczenie skręcając w ulicę Podwisłocze gdzie został zatrzymany.

Z kolei kierujący golfem, 26-letni mieszkaniec Gorlic na skrzyżowaniu ulicy Powstańców Warszawy i Hetmańskiej ominął nieoznakowany radiowóz gdy policjanci zatrzymali się przed przejściem. Kierujący musiał wykonać gwałtowny skręt w lewo aby uniknąć potrącenia pieszych już wchodzących na przejście. Chwilę później i ten kierujący tłumaczył się ze swojego zachowania.

Wszystkie opisane wykroczenia zostały zarejestrowane przez policyjny wideorejestrator. Ponieważ kierujący w rażący sposób naruszyli obowiązujące przepisy oraz stworzyli realne zagrożenie dla pieszych policjanci zatrzymali im prawo jazdy. Wobec kierujących sporządzone zostaną również wnioski o ukaranie do sądu rejonowego. Na szczęście zachowanie kierujących nie doprowadziło do wypadku.



LINK

elektro - 19 Maj 2014, 13:52

I nie tylko za te wykroczenia, ale też za nadmierną przekroczoną prędkość większą niż 50km/h. Też zabierają prawo jazdy. Ostatnio dużo wypadków jest na pasach.
elektro - 3 Czerwiec 2014, 17:27

Srebrna Insignia złapała klientów na al. Armii Krajowej oraz na ul. Krakowskiej.
A Alfa Romeo spotkana na ul. Krakowskiej.

inżynier - 31 Lipiec 2014, 15:24

Laguna RZE XA63 ma kamerę!!! Przy lusterku wstecznym. Na 100%.
elektro - 27 Sierpień 2014, 17:53

Przy okazji sprawdzenia obecności fotoradaru trafiłem na Insignię. :)

Jedna fotka z miejscem, gdzie stał fotoradar.

phonemaniac - 12 Październik 2014, 17:49

Alfa trafiona w Rzeszowie.
piotreg - 20 Listopad 2014, 16:33

Insignia RLU 12MJ trafiona dzisiaj w Zaczerniu (droga K-9). Auto jest zdecydowanie koloru brązowego. Akurat wyjeżdżali z "bazy".
piotreg - 20 Listopad 2014, 16:36

Alfa KMP Rzeszów obsługiwała dzisiaj kolizję w Rudnej Małej.

Zdjęcie nieudane - zbyt duży zoom, niestety.

PS. Do służby, po kolizji, powróciła też Vectra. Widziałem ją wczoraj wieczorem.

elektro - 2 Grudzień 2014, 17:49

Aktywnie dziś w mieście:

- grafitowy Opel Insignia, nr rej. RDE RM42
- złoty Opel Vectra C, nr rej. RJA Y954

euros - 17 Styczeń 2015, 18:42

https://www.facebook.com
phonemaniac - 20 Maj 2015, 20:50

mapa fotoradarów napisał/a:
- brązowy Opel Insignia, nr rej. RLU 12MJ - kamera przód i tył

Insignia trafiona dzisiaj w Nowosielcu.

Elite - 20 Maj 2015, 21:06

Ligowo jak zawsze. :twisted:
autogaz1984 - 27 Lipiec 2015, 11:28

Cytat:
- srebrny Opel Insignia, nr rej. RZ 44004 - kamera przód i tył

Zmiana blaszek :arrow: RZE 27XY

elightbars.pl

Elite - 8 Sierpień 2015, 15:24

RLU 12MJ <R> :wink:
Elite - 8 Sierpień 2015, 15:38

RZE 27XY <R> :roll:
piotreg - 8 Sierpień 2015, 20:29

To żeś zaszalał. :cool: Gratuluję sesji.
Elite - 9 Sierpień 2015, 07:22

Udał się wypad na Rajd Rzeszowski. :D
piotreg - 9 Sierpień 2015, 07:26

Fajnie. :twisted:
piotreg - 22 Wrzesień 2015, 13:03

Jeszcze tylko ta nie ma sesji ligowej:
inżynier - 2 Listopad 2015, 12:58

Vectra ma nowe blachy - RZ 57531.
piotreg - 2 Luty 2016, 11:22

To "ta" Laguna, o której myślę, czy niekoniecznie? Być może ta z Dębicy? :o

Cytat:
Radiowozy policyjne dla uczniów Mechanika



Sześć wysłużonych radiowozów policyjnych trafiło do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie, czyli Mechanika. Pojazdy będą teraz służyć uczniom podczas zajęć praktycznych.


W piątek 29 stycznia samochody przyjechały do Krosna wprost z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Komenda jako darowiznę przekazała kilkunastoletnie samochody na cele dydaktyczne.

Cztery Ople, jedno Renault i jeden Mercedes w piątkowe popołudnie pojawiło się na parkingu przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie.

Link

pawel_q - 17 Marzec 2016, 20:16
Temat postu: ASTRA IV
Nowy nabytek - Astra IV Sedan, nr rej. RZ 0235A.
piotreg - 18 Marzec 2016, 15:36

Pobite gary - to nie jest videorejestrator.
inżynier - 3 Kwiecień 2016, 18:43
Temat postu: Re: ASTRA IV
pawel_q napisał/a:
Nowy nabytek - Astra IV Sedan, nr rej. RZ 0235A.

Ta Astra ma kamerę z przodu.

Sygnettoo - 3 Kwiecień 2016, 19:26

I gdzie jeszcze? :neutral:
inżynier - 4 Kwiecień 2016, 10:12

Obyś się na wł. skórze nie przekonał. :)
Sygnettoo - 4 Kwiecień 2016, 10:20

Masz szansę przekonać mnie pierwszy zdjęciami. :) Bo inaczej drukuje ten post i wrzucam pomiędzy baśnie, a fantastykę na półkę z książkami. :)
inżynier - 4 Kwiecień 2016, 21:49

Ok.
piotreg - 7 Kwiecień 2016, 09:47
Temat postu: Re: ASTRA IV
pawel_q napisał/a:
Nowy nabytek - Astra IV Sedan, nr rej. RZ 0235A.

A jednak. Ciemna, prawdopodobnie grafitowa, wyposażona w 1x PolCam. Niewykluczone, że Vectra poszła na żyletki, i w jej miejsce właśnie ta Astra.

piotreg - 12 Kwiecień 2016, 10:15

Sprzęt prawdopodobnie pochodzi z Vectry. Na razie takie zdjęcie udało mi się załatwić:
piotreg - 19 Kwiecień 2016, 10:12

Cytat:
- granatowy Opel Insignia, nr rej. RDE RM42 - kamera przód i tył

Kolejna zmiana tablic rej. W chwili obecnej Insignia lata na RZ 57535.

Źródło: http://elightbars.pl

Roman - 10 Maj 2016, 02:14

Cytat:
- złoty Opel Vectra C, nr rej. RZ 57531 (wcześniej RJA Y954, RZ 65869) /zdjęta ze służby/

Wcale nie jest zdjęta - porusza się dalej z numerami RZ 65869. Często po ulicy Dębickiej - znajomego jakieś 2 tygodnie temu zatrzymali tam około godziny 24, zbierają dobre żniwo, bo dawno jej nie było na mieście. Lubią zawisnąć bardzo blisko zderzaka, a praktycznie cała ta droga jest ograniczona do (50) . Resztę samemu sobie każdy może dopowiedzieć. :roll:

Dodatkowo zatrzymała nas kiedyś w okolicy Miłocina na rozjeździe po długiej prostej od Rzeszowa nieoznakowana Astra, rocznik taki sam jak tej nowej w sedanie, która ma tablice z czarnego Bravo, którą poruszała się kryminalna po Rzeszowie, RZE 89XY - na pewno RZE - kolejnych 4 znaków dobrze nie pamiętam. Czy ma video też nie wiem, ale warto uważać w razie wypadku, na pewno ma koguty we wlocie powietrza.

Pozdrawiam.

Sygnettoo - 10 Maj 2016, 07:24

Roman napisał/a:
Cytat:
- złoty Opel Vectra C, nr rej. RZ 57531 (wcześniej RJA Y954, RZ 65869) /zdjęta ze służby/

Resztę samemu sobie każdy może dopowiedzieć. :roll:
Pozdrawiam.

Se dopowiem.

Roman - 10 Maj 2016, 10:44

Może nie złoty, ale mają dalej Vectrę C na tych blachach (RZ 65869). Ja wrzuciłem info, to co sobie chcesz z nim zrobić, to mnie gó... o obchodzi, może komuś innemu bardziej się przyda. Nie zamierzam się kłócić z ludźmi, którzy wrzucają mi obrazki z kwejka, a dowody mam na to, że to auto dalej pracuje. A Tobie życzę spotkania z panem Borowskim i jego Vectrą C. :lol:

Takim użyszkodnikom jak Ty należy się ban, generalnie rzecz biorąc, bo nawet nie potrafisz wejść w polemikę, co jest podstawą bycia na forum, tylko bez argumentów odrzucasz czyjąś tezę.

Sygnettoo - 10 Maj 2016, 10:53

Masz prawo mieć swoje zdanie. A ja mam prawo mieć je w d u p i e.
Roman - 10 Maj 2016, 11:05

Nawzajem!
piotreg - 10 Maj 2016, 11:08

Roman napisał/a:
A Tobie życzę spotkania z panem Borowskim i jego Vectrą C. :lol:

A kto to jest Pan Borowski? :o Ja znam tylko Pana kom. Roberta L. vel. P. :D

Roman - 10 Maj 2016, 11:21

Policjant który głownie użytkuje tą Vectrę - na 3. spotkania z tym autem zawsze ten sam kierowca. Myślę, że to nie jest najważniejsze i nie rzutuje na fakt, że dalej jeździ po Rzeszowie Vectra C. ;)
Sygnettoo - 10 Maj 2016, 12:18

W policji w całej Polsce Vectr typu C jeździ setki, z czego tylko jakiś odsetek jeździ z kamerami. W Rzeszowie nie ma Vectry, która posiada kamerę. Inne auta nas nie interesują. Może sobie nią jeździć nawet wyżej wspomniany komisarz, ale jak nie ma kamery, to co nas to? Jesteś na miejscu, a wiesz tak mało. Aaaaa i jeszcze piszesz coś o dowodach, że takie masz. W takim razie udowodnij swoją tezę. :) Ja macałem kontrolkę z Vectry, która obecnie jeździ w innym aucie, a to znaczy tylko jedno.
piotreg - 10 Maj 2016, 13:00

Sygnettoo napisał/a:
Ja macałem kontrolkę z Vectry, która obecnie jeździ w innym aucie, a to znaczy tylko jedno.

Żyletki?

Sygnettoo - 10 Maj 2016, 16:38

Dokładnie.
Roman - 11 Maj 2016, 10:14

Co Ci mam udowodnić, na mandacie, który mi dali? Nie mam ich tablic ani zdjęcia. Mi wystarczy mandat. Dobra - nie ma tego auta, siedziałem w jakimś widmie i stwierdziłem, że napisze o tym w internecie. :facepalm:

Cytat:
Masz szansę przekonać mnie pierwszy zdjęciami. :) Bo inaczej drukuje ten post i wrzucam pomiędzy baśnie, a fantastykę na półkę z książkami. :)

Cytat:
A jednak. Ciemna, prawdopodobnie grafitowa, wyposażona w 1x PolCam. Niewykluczone, że Vectra poszła na żyletki, i w jej miejsce właśnie ta Astra.

Widać, że potraficie się tylko kłócić i odmawiać komuś racji. Potem i tak wychodzi, że jedynymi którzy się mylili jesteście wy. Nie ma tu z kim dyskutować, wiecie swoje, to żyjcie sobie sami w swoim małym świecie. Oczywiście jesteście z Rzeszowa i też wiecie co tu jeździ. :good:

Sygnettoo - 11 Maj 2016, 13:01

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Jak nie to Ci poszukam jakiejś podstawówki wieczorowo to sobie poczytasz o jakie auta nam chodzi. Widzisz, Ty nie masz zdjęć, a ja musiałem jechać tyle kilometrów żeby zdjęcia zrobić i mimo, że tam mieszkasz to wiesz tylko tyle co jeździsz po mieście więc mało. :)
Roman - 11 Maj 2016, 23:45

Cytat:
Umiesz czytać ze zrozumieniem? Jak nie to Ci poszukam jakiejś podstawówki wieczorowo to sobie poczytasz o jakie auta nam chodzi.

Poszukaj, daj znać czy cię tam czegoś nauczyli, bo wiele przed tobą. Tyle kilometrów jechałeś i co, gdzie te zdjęcia? Mi wystarczy nagranie, które mi odtworzyli, może na telewizorze mi powiesz, bo pewnie zrobiłeś im zdjęcia jak sobie na nim oglądają Klan? :lol:

Sygnettoo - 12 Maj 2016, 09:52

Jaki Ty musisz być biedny umysłowo. :cry: Dam ci już spokój, bo jeszcze coś sobie zrobisz z bezsilności. :cry:
Roman - 17 Maj 2016, 23:17

Ubogi umysł na razie wykazuje Twoja osoba. Myślisz, że obelgami jesteś w stanie przepchnąć swoją rację. Gratuluję. Ale nie zejdę na tak niski poziom jak Twój, bo obawiam się, że pokonasz mnie doświadczeniem. :sad:

Na głupotę nie mam siły, to racja, ale nie zamierzam nic z tym robić i też dam Ci spokój. :neutral: Jakby co, to czekam na te foty, pewnie ktokolwiek kto czyta to, co piszesz też czeka. :twisted:

Sygnettoo - 9 Czerwiec 2016, 20:53

<R>
skansen - 26 Czerwiec 2016, 21:58

RZE 27XY polowała dzisiaj na drodze K-19. Yanosik sygnalizował ją od dłuższego czasu, ja doszedłem ją w Nowosielcu (Link) i jechałem za nią aż do węzła z A4 Rzeszów-Wschód (ona pojechała prosto, ja na A4). Nie zatrzymali nikogo przez ponad 40 km! Co ciekawe, pojazdy przed nimi omijały samochody skręcające w lewo, najeżdżając na ciągłą po prawej stronie - brak reakcji z ich strony. Minęli też kilka samochodów bez świateł (około 18:30), nawet DRL - również brak reakcji. W pewnym momencie między Insignię, a mnie wbił się kierowca z Rosji, ale nie wyprzedził ich nawet na odcinku ekspresowym - samochód jest zbyt rozpoznawalny. Dla formalności - kamera przód i tył.
Sygnettoo - 28 Czerwiec 2016, 00:21

Może biorą pod uwagę, że przyjęli się do Policji, a nie apteki i wiedzą po co na ulicach są w wideorejestratory? :) :nose: :grin: :mrgreen: :twisted:
skansen - 11 Lipiec 2016, 08:07

Wczoraj w Krasnem Astra (zapewne RZ 0235A) zatrzymała mobilka pod kamerą monitoringu GDDKiA.
pawel_q - 8 Wrzesień 2016, 20:23
Temat postu: Astra IV - RZ 0235A - możliwa zmiana blach!!!
skansen napisał/a:
Wczoraj w Krasnem Astra (zapewne RZ 0235A) zatrzymała mobilka pod kamerą monitoringu GDDKiA.

Dzisiaj wieczorem widziałem na Warszawskiej Astrę IV Sedan na blachach RJA Y954. Możliwe, że podmienili blachy.

autogaz1984 - 8 Wrzesień 2016, 20:39

Ej, a gdzie się podział wyszczekany Roman... :o :grin:
piotreg - 9 Wrzesień 2016, 10:30
Temat postu: Re: Astra IV - RZ 0235A - możliwa zmiana blach!!!
pawel_q napisał/a:
Dzisiaj wieczorem widziałem na Warszawskiej Astrę IV Sedan na blachach RJA Y954. Możliwe, że podmienili blachy.

Na tych blachach latała kiedyś kamera - wycofana ze służby srebrna Vectra.

inżynier - 10 Wrzesień 2016, 16:21
Temat postu: Re: Astra IV - RZ 0235A - możliwa zmiana blach!!!
pawel_q napisał/a:
skansen napisał/a:
Wczoraj w Krasnem Astra (zapewne RZ 0235A) zatrzymała mobilka pod kamerą monitoringu GDDKiA.

Dzisiaj wieczorem widziałem na Warszawskiej Astrę IV Sedan na blachach RJA Y954. Możliwe, że podmienili blachy.

Astra z kamerą dalej na RZ 0235A.

małymobil - 9 Październik 2016, 23:01

Kadr z filmu. :lol:
piotreg - 10 Październik 2016, 10:42



http://www.youtube.com

piotreg - 17 Październik 2016, 17:47

Złoty Renault Laguna, nr rej. RZE XA63 zakończył definitywnie służbę - został wycofany.
piotreg - 26 Luty 2017, 18:52

Taka sytuacja w Rzeszowie...
piotreg - 10 Marzec 2017, 00:41

Zmiany w wojewódzkiej! Insignia RLU 12MJ lata teraz na RP 58791.
piotreg - 29 Listopad 2017, 10:34

Zmiany w miejskiej Astrze... teraz RZE...
Sygnettoo - 29 Listopad 2017, 11:06

A reszta numerów gdzie? :o
inżynier - 13 Grudzień 2017, 19:03

Cytat:
Nieoznakowane radiowozy BMW jeszcze w tym roku w komendach policji w Rzeszowie



Jeszcze w tym roku KWP Rzeszów i KMP Rzeszów otrzymają dwa nowoczesne, nieoznakowane radiowozy BMW 330i XDrive.


Na zakup radiowozów w latach 2017-2018 Komenda Główna Policji ma przeznaczyć około 78 mln zł. Zakupionych ma zostać dokładnie 740 aut - 600 oznakowanych i 140 nieoznakowanych.

Zwycięzcą przetargu na nieoznakowane pojazdy został warszawski diler BMW.

Do końca tego roku na ulice polskich miast wyjedzie 40 nieoznakowanych, superszybkich BMW 330i XDrive. Pozostałe 100 z puli trafi do służby do 20 października 2018 roku.

Nowe samochody pojawią się m.in. na Podkarpaciu.

- Prawdopodobnie dwa radiowozy BMW trafią na Podkarpacie jeszcze w tym roku. Planujemy ich przekazanie do wydziałów ruchu drogowego w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie i Komendzie Miejskiej Policji w Rzeszowie. Będą wykorzystywane w szczególności przez patrole pełniące służbę na autostradzie. Kolejnych kilka samochodów trafi do naszego garnizonu po Nowym Roku - powiedziała w rozmowie z portalem nowiny24.pl nadkom. Marta Tabasz-Rygiel rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie.

Na BMW liczyli szczególnie policjanci w Przemyślu. Wysłużony opel insignia był już kilka razy w warsztacie, a jakby tego było mało, kilka dni temu policjanci jadący tym samochodem mieli kolizję drogową.

Na ul. Bohaterów Getta pijany kierujący seatem zjechał ze swojego pasa i zderzył się z radiowozem.

Link

piotreg - 6 Styczeń 2018, 18:01

Na Podkarpacie zawitały na razie dwie sztuki BMW. Obie są szare, obie stoją na Zaczerniu bez tablic i obie zostaną w Rzeszowie. Jedna w KWP, druga w KMP. W marcu kolejne BMW zasili szeregi KWP.

Sygnettoo napisał/a:
A reszta numerów gdzie? :o

W Twoim notesiku. :twisted:

piotreg - 15 Styczeń 2018, 13:54

KWP dostanie do rozdysponowania 8 BMW.

Cytat:
Osiem nowych BMW dla podkarpackiej policji. Będą ścigać piratów drogowych na autostradzie A4

Osiem nowych, dynamicznych samochodów wyjedzie w policyjnej służbie na podkarpackie drogi. To ponad 250-konne bmw 330i xdrive.


Pierwsze dwa samochody już przyjechały do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Samochody będą wyposażone w wideorejestratory. – Jako pojazdy nieoznakowane będą pełnić służbę głównie na autostradzie. W tym roku nasza komenda otrzyma jeszcze sześć takich samochodów – mówi Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik komendanta wojewódzkiego policji w Rzeszowie.

W całej Polsce w tym roku ma na drogi wyjechać 140 nowych samochodów policyjnych marki bmw.

BMW 330i xdrive jest wyposażony w dwulitrowy silnik benzynowy. Osiąga moc 252 KM i maksymalny moment obrotowy 350 Nm. Rozpędza się do setki w niecałe 6 sekund. Posiada napęd na cztery koła.

– Trwają ostatnie formalności związane z przekazaniem samochodów i już niebawem pojawią się one na drogach – mówi Marta Tabasz-Rygiel.

Link

piotreg - 20 Styczeń 2018, 22:39

BMW z KWP dostało blachy rzeszowskie, ze starego rozdania: RZ 65859. BMW z KMP ma blachy z obcego powiatu RP lub RLU.
pawel_q - 21 Styczeń 2018, 16:13

piotreg napisał/a:
BMW z KWP dostało blachy rzeszowskie, ze starego rozdania: RZ 65859. BMW z KMP ma blachy z obcego powiatu RP lub RLU.

RP 74347 - stoi pod KMP na Jagiellońskiej.

piotreg - 25 Styczeń 2018, 17:54

pawel_q napisał/a:
RP 74347 - stoi pod KMP na Jagiellońskiej.


piotreg - 27 Styczeń 2018, 17:38

BMW z "wojewódzkiej".
piotreg - 3 Luty 2018, 16:14

Prawdopodobnie jeszcze w lutym na drugi wyjadą BMW z drugiego rzutu. KWP Rzeszów dostanie na stan drugie BMW. Tymczasem "wojewódzkie" BMW z pierwszego rzutu:
piotreg - 3 Luty 2018, 16:19

pawel_q napisał/a:
RP 74347 - stoi pod KMP na Jagiellońskiej.

Komenda miasta w akcji...

Elite - 9 Luty 2018, 14:02

:lol:


piotreg - 26 Luty 2018, 14:04

pawel_q napisał/a:
RP 74347 - stoi pod KMP na Jagiellońskiej.

piotreg - 26 Luty 2018, 16:42

Sygnettoo napisał/a:
A reszta numerów gdzie? :o

RZE 47095.

:arrow: grafitowy Opel Astra, nr rej. RZE 47095 (wcześniej RZ 0235A)

Źródło: FB - Videorejestratory W Polsce

piotreg - 6 Marzec 2018, 11:38

Brązowa Insignia z KWP oddelegowana do KPP Łańcut.

:arrow: brązowy Opel Insignia, nr rej. RP 58791 (wcześniej RLU 12MJ) - kamera przód i tył

piotreg - 6 Marzec 2018, 15:04

piotreg napisał/a:
RZE 47095.

:arrow: grafitowy Opel Astra, nr rej. RZE 47095 (wcześniej RZ 0235A)

piotreg - 7 Marzec 2018, 21:57

:arrow: grafitowy Opel Astra, nr rej. RZE 47095
piotreg - 12 Kwiecień 2018, 10:38

Wojewódzkie BMW trafione w powiecie mieleckim.
piotreg - 22 Kwiecień 2018, 18:04

:arrow: szare BMW 330i xDrive, nr rej. RZ 65859 - kamera przód i tył
piotreg - 4 Czerwiec 2018, 09:16

Wojewódzka na ziemi mieleckiej.
piotreg - 9 Czerwiec 2018, 07:31

Wojewódzka dostała na stan drugie BMW.
piotreg - 16 Czerwiec 2018, 10:08

piotreg napisał/a:
Wojewódzka dostała na stan drugie BMW.

:arrow: czarne BMW 330i xDrive, nr rej. RZ 11863 - kamera przód i tył

Spawacz - 17 Czerwiec 2018, 14:42

Ehhhhh, a Stalowa Wola dalej z tylko jedną Alfą. :sad:
piotreg - 18 Czerwiec 2018, 22:22

Tam często zagląda KWP. Ponadto, podkarpackie ma dostać 8 sztuk, więc może Stalowa Wola się załapie?
Spawacz - 19 Czerwiec 2018, 16:27

piotreg napisał/a:
Podkarpackie ma dostać 8 sztuk, więc może Stalowa Wola się załapie?

Rozumiem że 8 ze 140?

piotreg - 20 Czerwiec 2018, 16:27

Spawacz napisał/a:
Rozumiem że 8 ze 140?

:good:

piotreg - 10 Lipiec 2018, 22:00

:arrow: czarne BMW 330i xDrive, nr rej. RZ 11863 - kamera przód i tył
Sygnettoo - 17 Lipiec 2018, 10:41

KWP kolejna.

:arrow: srebrne BMW 330i xDrive, nr rej. RZ 3408M - kamera przód i tył

piotreg - 27 Lipiec 2018, 12:27

KWP.
piotreg - 13 Sierpień 2018, 10:58

:arrow: szare BMW 330i xDrive, nr rej. RZ 65859 - kamera przód i tył
delpiero - 16 Sierpień 2018, 19:42

:arrow: RZ 11863
delpiero - 19 Sierpień 2018, 10:45

:arrow: RZ 3408M
delpiero - 20 Wrzesień 2018, 15:09

:arrow: RZ 3408M
delpiero - 30 Październik 2018, 18:27

:arrow: RZ 3408M
delpiero - 3 Listopad 2018, 18:36

Na klapie pojawił się bat.
piotreg - 5 Listopad 2018, 10:12

Szare BMW 330i xDrive, nr rej. RZ 65859 od 31.10.2018 r. w barwach KMP Krosno.
delpiero - 24 Listopad 2018, 15:51

KWP Rzeszów zasiliło :arrow: granatowe BMW 330i xDrive, nr rej. RZ 65868‎ - kamera przód i tył.
piotreg - 25 Listopad 2018, 14:10

delpiero napisał/a:
KWP Rzeszów zasiliło :arrow: granatowe BMW 330i xDrive, nr rej. RZ 65868‎ - kamera przód i tył.

Taka ciekawostka...


delpiero - 6 Styczeń 2019, 22:29

:arrow: RZ 3408M
delpiero - 12 Styczeń 2019, 15:12

:arrow: RZ 65868
delpiero - 31 Styczeń 2019, 12:51

:arrow: RZ 57535
delpiero - 21 Luty 2019, 15:14

:arrow: RP 74347
delpiero - 11 Marzec 2019, 10:47

:arrow: RZE 47095
delpiero - 16 Marzec 2019, 10:23

:arrow: RZ 3408M
delpiero - 19 Kwiecień 2019, 16:58

:arrow: RZ 3408M
piotreg - 5 Lipiec 2019, 11:59

W Warszawie, razem z KWP Bydgoszcz. Gościnne występy.
piotreg - 15 Lipiec 2019, 10:06

delpiero napisał/a:
:arrow: RZ 11863

Teraz RZ 3289W.

delpiero - 6 Sierpień 2019, 12:32

:arrow: RZ 65868
delpiero - 8 Sierpień 2019, 19:14

Czarne BMW RZ 11863 już po zmianie blach :arrow: RZ 3289W.
delpiero - 4 Wrzesień 2019, 08:17

:arrow: RZE 47095
delpiero - 9 Wrzesień 2019, 17:24

:arrow: RZ 57535
delpiero - 17 Wrzesień 2019, 16:26

BMW RP 74347 po zmianie blach, obecnie :arrow: RZ 3476W.
inżynier - 26 Wrzesień 2019, 16:15

https://www.se.pl
piotreg - 22 Październik 2019, 10:59

skansen napisał/a:
RZE 27XY polowała dzisiaj na drodze K-19.

Fotka, którą zrobił Skansen była jej ostatnią na naszym forum. Już nie poluje... i tak będzie na wieki wieków :arrow: wycofana ze służby.

delpiero - 7 Listopad 2019, 10:16

:arrow: RZ 65868
pawel_q - 26 Listopad 2019, 18:49

W sobotę na ul. Warszawskiej około godziny 14 występowało jasnoniebieskie/niebieskie BMW RZE 75163 albo RZE 73165. Raczej RZE 75xxx, ale nie pamiętam numeru.
piotreg - 27 Listopad 2019, 09:31

pawel_q napisał/a:
W sobotę na ul. Warszawskiej około godziny 14 występowało jasnoniebieskie/niebieskie BMW RZE 75163 albo RZE 73165. Raczej RZE 75xxx, ale nie pamiętam numeru.

RZE 75163 (wcześniej RZ 65868‎)! RZE 73165 odpada. Na tych tablicach stoi RENAULT TRAFIC DCI 150 EURO 4.

kali - 9 Grudzień 2019, 09:45

pawel_q napisał/a:
:arrow: BMW RZE 75163

A srebrna RZ 3408M nie zmieniła blach.

delpiero - 11 Grudzień 2019, 13:33

:arrow: RZE 75163
delpiero - 3 Styczeń 2020, 14:07

:arrow: RZ 3476W
delpiero - 15 Styczeń 2020, 18:25

:arrow: RZE 47095
delpiero - 1 Luty 2020, 23:13

:arrow: RZ 3289W
delpiero - 26 Luty 2020, 20:39

:arrow: RZE 75163
delpiero - 5 Kwiecień 2020, 10:29

:arrow: RZ 3289W
delpiero - 21 Kwiecień 2020, 17:11

:arrow: RZE 75163
delpiero - 25 Czerwiec 2020, 12:50

Uwaga! Po Rzeszowie lata jednokamerowa oznakowana KIA CEED :arrow: HPK A049.
piotreg - 26 Czerwiec 2020, 07:42

delpiero napisał/a:
Uwaga! Po Rzeszowie lata jednokamerowa oznakowana KIA CEED :arrow: HPK A049.

KWP.

delpiero - 27 Czerwiec 2020, 20:15

:arrow: RZ 3289W
inżynier - 3 Lipiec 2020, 18:13

Alfa K150 żyje.
delpiero - 10 Sierpień 2020, 06:48

:arrow: RZ 3476W
piotreg - 14 Wrzesień 2020, 08:29

delpiero napisał/a:
:arrow: RZ 3476W

piotreg - 15 Wrzesień 2020, 08:58

delpiero napisał/a:
:arrow: RZ 3289W

skansen - 18 Październik 2020, 13:58

RZE 75163 na S19. Teraz naćkali na tej ekspresowce (80) , nie wiem czy z powodu prac (których nie widać) czy żeby ułatwić chłopcom z <R> wyrobienie normy. :mad:
skansen - 19 Październik 2020, 17:01

Wygląda na to, że to ograniczenie do (80) jest tymczasowe, związane z robotami. Szkoda, że na weekend nie zasłaniają znaków...
piotreg - 19 Październik 2020, 17:11

Znaki ustawia zarządca drogi, a nie KWP Rzeszów.
delpiero - 1 Listopad 2020, 17:34

:arrow: HPK A049
delpiero - 15 Listopad 2020, 12:21

:arrow: RZE 75163
delpiero - 3 Styczeń 2021, 18:57

:arrow: RZ 3408M
skansen - 5 Styczeń 2021, 11:28

Bezsensowne ograniczenia do (80) na S-19 stoją jak stały. W tym miejscu nie ma żadnych robót. Na Słowacji by było w takim miejscu (100) . Ech...
delpiero - 17 Styczeń 2021, 18:23

W listopadzie BMW RZE 75163 zostało dość mocno uszkodzone. Już jednak wróciło na drogi.
delpiero - 27 Styczeń 2021, 16:56

:arrow: RZ 57535
małymobil - 26 Kwiecień 2021, 20:28

inżynier napisał/a:
Alfa K150 żyje.

Nadal można ją spotkać na drogach.

delpiero - 27 Kwiecień 2021, 08:09

:arrow: RZ 57535
małymobil - 13 Wrzesień 2021, 11:20

:arrow: granatowe BMW 330i xDrive RZE 75163 :arrow: RZ 0904A.
delpiero - 30 Wrzesień 2021, 10:21

:arrow: RZ 0904A
delpiero - 29 Październik 2021, 16:11

Srebrne BMW RZ 3408M po zmianie blach :arrow: RZE XA41.
delpiero - 19 Grudzień 2021, 10:39

Od początku listopada także czarne BMW (RZ 3289W) lata na nowych blachach :arrow: RZ 073CE.
małymobil - 5 Styczeń 2022, 17:10

Cytat:
Alfa Romeo 159, nr rej. HPK R086 - nr boczny K150

Od pół roku nikt nie widział, nikt nie słyszał.

delpiero - 18 Styczeń 2022, 19:26

:arrow: RZ 3476W
małymobil - 24 Luty 2022, 10:11

:arrow: RZE 47095 dzielnie walczy, RZ 57535 też sprawna.
małymobil - 22 Maj 2022, 11:12

RZ 073CE, RZ 0904A, RZE XA41 oraz RZ 3289W sprawne. RZ 57535 też aktywna. Alfy niet, ale dajmy jej jeszcze rok, bo to ostatnia w tym rejonie. :twisted:
delpiero - 13 Lipiec 2022, 11:58

:arrow: RZE XA41
delpiero - 15 Lipiec 2022, 18:48

:arrow: RZ 3476W
delpiero - 24 Sierpień 2022, 08:50

:arrow: RZ 0904A
małymobil - 27 Wrzesień 2022, 13:22

Rzeszów trzyma się dzielnie poza Alfą, która kwitnie na terenie warsztatu.
piotreg - 28 Wrzesień 2022, 07:49

Wycofana czy w naprawie?
małymobil - 28 Wrzesień 2022, 08:15

piotreg napisał/a:
Wycofana czy w naprawie?

Ta pierwsza opcja.

delpiero - 16 Październik 2022, 18:19

RZE XA41 wylądowała dzisiaj w rowie, podobno damska obsada powoziła BMW.
piotreg - 19 Październik 2022, 08:36

delpiero napisał/a:
RZE XA41 wylądowała dzisiaj w rowie, podobno damska obsada powoziła BMW.

Jaka by nie była obsada, auto całe i jeździ nadal - delikatnie zarysowana.

delpiero - 23 Październik 2022, 10:14

:arrow: RZ 0904A
delpiero - 27 Październik 2022, 19:59

:arrow: RZ 073CE
małymobil - 17 Styczeń 2023, 16:43

Insignia RZ 57535 dzielnie walczy, natomiast brak informacji o Astrze RZE 47095.
delpiero - 2 Maj 2023, 09:21

:arrow: RZ 0904A
małymobil - 26 Maj 2023, 14:21

Insignia RZ 57535 nadal dzielnie walczy, natomiast brak informacji o Astrze RZE 47095.
delpiero - 3 Czerwiec 2023, 18:21

Czarne BMW po zmianie blach :arrow: RZ 0237A.
delpiero - 6 Czerwiec 2023, 20:01

Granatowe BMW również po zmianie blaszek :arrow: RZ 179CE.
inżynier - 19 Czerwiec 2023, 15:35

delpiero napisał/a:
Granatowe BMW również po zmianie blaszek :arrow: RZ 179CE.

Nie do końca. W Jarosławiu było widziane BMW na RZ 0904A. Inne musiało zmienić blachy!

piotreg - 20 Czerwiec 2023, 11:32

Wierzbna, pow. jarosławski.
małymobil - 20 Czerwiec 2023, 14:37

Czyżby tu przyszła niebieska ze Śląskiej Dąbrowy?
inżynier - 20 Czerwiec 2023, 20:48

piotreg napisał/a:
Wierzbna, pow. jarosławski.

Cały czas kręci się w okolicach Jarosławia. Oddali ją?

inżynier - 21 Czerwiec 2023, 08:44

RZ 0409A Wierzbna - komis suszą. Czyli musiała pójść do KPP Jarosław.
piotreg - 21 Czerwiec 2023, 12:34

RZ 0409A nie została przeniesiona do KPP Jarosław.
delpiero - 5 Lipiec 2023, 19:46

małymobil napisał/a:
Natomiast brak informacji o Astrze RZE 47095.

Nadal aktywna.

małymobil - 6 Lipiec 2023, 14:38

Gdyby ktoś pytał to Ople Insignia RZ 57535 dalej w grze.
piotreg - 6 Lipiec 2023, 22:01

delpiero napisał/a:
małymobil napisał/a:
Natomiast brak informacji o Astrze RZE 47095.

Nadal aktywna.

Polcam na pokładzie, czyli duże prawdopodobieństwo, że bez legalizacji.

małymobil - 1 Wrzesień 2023, 14:26

RZ 57535 kołysze się jeszcze, ostatnio więcej z <LR> niż w gonitwie.
delpiero - 23 Wrzesień 2023, 09:08

:arrow: RZ 57535
delpiero - 15 Październik 2023, 19:18

:arrow: RZ 0237A
delpiero - 1 Styczeń 2024, 20:16

:arrow: RZE 47095
małymobil - 13 Luty 2024, 14:50

RZ 57535 kolejna twarda sztuka.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group