Forum Mapy Fotoradarów

Legnica - Fotoradar przenośny

piotreg - 22 Luty 2009, 17:16
Temat postu: Fotoradar przenośny
W Legnicy buda na trzech patykach charakteryzuje się dużą aktywnością.

Cytat:
- ul. Chojnowska, na wysokości zjazdu do bazy MPK
- ul. Grunwaldzka, ogr. 40 km/h
- ul. Jaworzyńska, jadąc od strony Jawora / autostrady A4, na pasie zieleni
- ul. Jaworzyńska, 150m przed rondem, jadąc w kierunku Autostrady A4
- ul. Nowodworska, przy skrzyżowaniu z ul. Zamiejską
- ul. Piastowska, na wysokości ul. Rycerskiej, pod kładką
- ul. Piłsudskiego, zaraz za wiaduktem, jadąc w stronę szpitala, ok. 150m przed stacjonarnym
- ul. Poznańska, na wysokości koszar (zatoka autobusowa), ogr. 40 km/h
- ul. Złotoryjska, wylot z Lasku Złotoryjskiego, jadąc w kierunku miasta, w pobliżu szkoły ZSTIO
- ul. Wrocławska, między wiaduktem kolejowym a zjazdem w ul. Spokojną (jadąc od strony Wrocławia), także przy szpitalu i wlot do Legnicy, jadąc od strony Wrocławia, na przystanku
- obwodnica, ok. 250m za rondem Unii Europejskiej, jadąc w kierunku Autostrady A4

delpiero - 23 Luty 2009, 09:46

- ul. Złotoryjska, wylot z Lasku Złotoryjskiego, jadąc w kierunku miasta, w pobliżu szkoły ZSTIO




ul. Grunwaldzka, ogr. 40 km/h (na wysokości sklepu Żabka)


tqmeh - 16 Lipiec 2009, 07:15

Witajcie!

Więc i ja byłem dzisiaj na łowach :wink: (...)

:arrow: ul. Złotoryjska - fotki z przed 10 minut:






Zabezpieczenie jakże dochodowego urządzenia czuwa...

Pozdrawiam

OJCIEC - 16 Lipiec 2009, 08:01

Panowie, no ligowe foty! :)
To zresztą pierwsze przenośnych w Legnicy, gratuluję :)

KaroleK - 14 Październik 2009, 20:47

Dzisiejsze info z radia, wlot do Legnicy od strony Lubina, ul. Poznańska. Fotek brak, nie zdążyłem dojechać :(
delpiero - 20 Styczeń 2010, 18:28

Dzisiaj w okolicach godziny 15:

- ul. Piłsudskiego, ustawiony na pasie zieleni, wysokość stacji Shell, jadąc w stronę centrum, w obstawie Mondeo zaparkowane na stacji.

piotreg - 20 Styczeń 2010, 18:53

I Ty nie zrobiłeś fotek? :-)
delpiero - 20 Luty 2010, 15:57

Jak dojechałem z aparatem to się akurat zawijali :evil: I tylko Mondziak dostał fotkę z tyłu :)
delpiero - 3 Kwiecień 2010, 17:14

03.04.2010 około godz. 16-tej, ul. Wrocławska




piotreg - 3 Kwiecień 2010, 17:22

Daj proszę więcej szczegółów na temat jego ustawienia...
delpiero - 3 Kwiecień 2010, 17:38

Ustawiony na ul. Wrocławskiej, celował na jadących z Prochowic w kierunku centrum.

Tu dokładna mapka, gdzie był ustawiony:


tqmeh - 3 Kwiecień 2010, 18:49

Witam.

Tak było, znajomy dostał fotkę.

delpiero - 3 Kwiecień 2010, 19:06

Już dostał? Chyba coś za szybko :)
Fotki są z dzisiaj z godz. 16-tej.

tqmeh - 3 Kwiecień 2010, 20:02

Dostał na klatę, tak przynajmniej twierdzi, nie chwalił się ile miał, a ja nie pytałem... ustawili z 400m przed tym k. biblioteki.

Gdzie obstawa? Coś nie widzę.

delpiero - 3 Kwiecień 2010, 20:41

Obstawa w postaci dwóch oznakowanych KIA-nek była 30 metrów od fotoradaru, we wjeździe po prawej stronie (na pierwszym zdjęciu widać zbliżającego się policjanta).
Lampy nie było ustawionej, to po flashu nie zobaczył, więc chyba grubo tam leciał skoro wie, że dostanie foto.
Jak dostanie to pokaż na forum, chętnie zobaczymy foto z Legnicy.

tqmeh - 3 Kwiecień 2010, 20:54

Jak będzie chciał się pochwalić... :wink:
tqmeh - 18 Styczeń 2011, 22:48

Fotopstryk stał dzisiaj na ul Poznańskiej (50)
tqmeh - 18 Styczeń 2011, 23:54

Jak się wieść o sesji foto rozniosła na #19, misiek z obsługi dał pokaz poszanowania z przepisów, zawrócił na zakazie, pozbierał zabawki i tyle go widzeli...
piotreg - 19 Styczeń 2011, 07:40

Ale po co tutaj te donosy :?: Ktoś poczuł się tym urażony - niech jedzie prosto do KMP Legnica :!:

Ja też ostatnio widziałem jak radiowóz przekroczył prędkość na Legnickiej we Wrocławiu... i teraz pytam sam siebie, ile razy ja to samo zrobiłem w tym samym miejscu :!: No właśnie... po prostu życie i tyle.

OJCIEC - 19 Styczeń 2011, 08:54

piotreg napisał/a:
Ale po co tutaj te donosy :?:

A ja tam lubię poczytać o grzeszkach naszych szeryfów :grin:

Jakoś mi wtedy lżej, nie czuję się jak wyrodek :twisted:

piotreg - 19 Styczeń 2011, 08:59

OJCIEC napisał/a:
Jakoś mi wtedy lżej, nie czuję się jak wyrodek :twisted:

Z tego punktu widzenia rzeczywiście ma to sens. Chodziło mi tylko o to, że funkcjonariusze to zwykli ludzie, którzy grzeszą wcale nie mniej niż my. I nie ma sensu się nad tym spuszczać.

OJCIEC - 19 Styczeń 2011, 09:05

Ależ skąd takie emocje Piotruniu? :smile:
piotreg - 19 Styczeń 2011, 09:08

Czasem tak mam - nie mogę z ludzi, którzy np. podniecają się jak zobaczą funkcjonariusza, który popełnia wykroczenie, a za chwilę robią to samo. Wiem, wiem - funkcjonariuszowi nie wypada... ale jeśli tak, to traci on miano normalnego człowieka na rzecz nadczłowieka :o
tqmeh - 19 Styczeń 2011, 11:06

Teraz to pojechałeś :nose:

Cytat:
Donos, denuncjacja – poufne lub tajne (anonim) pismo oskarżające daną osobę lub instytucję, skierowane do osoby lub instytucji dysponującej sankcjami wobec oskarżanego w nim.


piotreg napisał/a:
Ale po co tutaj te donosy :?: Ktoś poczuł się tym urażony - niech jedzie prosto do KMP Legnica :!:

Ja też ostatnio widziałem jak radiowóz przekroczył prędkość na Legnickiej we Wrocławiu... i teraz pytam sam siebie, ile razy ja to samo zrobiłem w tym samym miejscu :!: No właśnie... po prostu życie i tyle.

Jakie donosy? Chyba, że forum już popcha sprawę dalej :lol: Ale jeśli już to co sam zrobiłeś powyżej :?!:

piotreg napisał/a:
Czasem tak mam - nie mogę z ludzi, którzy np. podniecają (...) a za chwilę robią to samo. (...)

Nie wiem jak Ty, ale mnie to ani ziębi, ani grzeje i wypraszam sobie, NIE robię takich zwodów... ale dzięki za opinię :mrgreen:
Kto jak kto, ale Policja powinna świecić przykładem, a nie być ponad nim...

Cytat:
(...) funkcjonariuszowi nie wypada... ale jeśli tak, to traci on miano normalnego człowieka na rzecz nadczłowieka

Raczej na rzecz typowego krawężnika, który uważa, że przepisy są dla innych, z tym zawodem jest jak z każdym innym, prawdziwym policjantem albo się jest albo nie...

piotreg - 19 Styczeń 2011, 11:13

tqmeh napisał/a:
Donos, denuncjacja – poufne lub tajne (anonim) pismo oskarżające daną osobę lub instytucję, skierowane do osoby lub instytucji dysponującej sankcjami wobec oskarżanego w nim.

Człowiek się uczy przez całe życie.

tqmeh napisał/a:
Jakie donosy? Chyba, że forum już popcha sprawę dalej :lol: Ale jeśli już to co sam zrobiłeś powyżej

Ja już się rozpędzam... :lol:

tqmeh napisał/a:
Nie wiem jak Ty, ale mnie to ani ziębi, ani grzeje i wypraszam sobie, NIE robię takich zwodów... ale dzięki za opinię :mrgreen:
Kto jak kto, ale Policja powinna świecić przykładem, a nie być ponad nim...

Odniosłem się do ogółu społeczeństwa...

tqmeh napisał/a:
Raczej na rzecz typowego krawężnika, który uważa, że przepisy są dla innych, z tym zawodem jest jak z każdym innym, prawdziwym policjantem albo się jest albo nie...

Są też i tacy... i takim mówimy NIE :D

OJCIEC - 19 Styczeń 2011, 13:32

A nawet STANOWCZE nie :grin:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group