Forum Mapy Fotoradarów

Jelenia Góra - Videorejestratory

piotreg - 22 Luty 2009, 16:45
Temat postu: Videorejestratory
Cytat:
KMP Jelenia Góra

Nieoznakowane:

- brązowy Opel Insignia, nr rej. DJ 71012 (wcześniej DJE 11AJ) - kamera przód i tył /zdjęty ze służby/
- srebrne BMW 330i xDrive, nr rej. DJ 96043 (wcześniej DB 07218, DLW 31TV, DSW Y001) - kamera przód i tył
- śliwkowy Ford Mondeo, nr rej. DW 47654 (wcześniej DJ 05056) /zdjęty ze służby/

Oznakowany:

- Alfa Romeo 159, nr rej. HPB C319 - nr boczny B598 - kamera przód i tył /zdjęta ze służby/

Każdy jeleniogórzanin zna już słynne śliwkowe - zdezelowane - Mondeo o nr rej. DJ 05056. Najczęściej poluje na wlocie od strony Wrocławia. Tam jest szeroko, pozwalają nam na początku na dużo, bo aż na (80) , ale potem niestety laba się kończy. Kamerka z tylko z przodu.

Uwaga także na oznakowaną Astrę Combi. Także wyposażona jest w jedną - przednią - kamerkę. Nr boczny - B581.

BluesWings - 13 Kwiecień 2009, 19:12

UWAGA! Dziś w Jeleniej i okolicach bardzo groźnie atakował uzbrojony bordowy Ford Mondeo, nr rej. DW 47654. Jechał za peletonem i zgarniał wszystkich. :) Zdjęcia za 5 min.
BluesWings - 13 Kwiecień 2009, 19:59

Właśnie ruszyli i po 10sek. byli przede mną, ale za to za audi A4 i Golfikiem. :P Obydwa za jednym zamachem na pobocze. Kamerę widać na drugim i trzecim zdjęciu, przy lusterku wstecznym, nad pasażerem. :)

Dodam, że jakby się przyjrzeć to widać tablice 'POLICJA' za tylną szybą... i co najważniejsze, jak zjechałem na parking za nimi żeby zafocić ładnie i z bliska to pan Władza kategorycznie zabronił robienia zdjęć argumentując, że "jest to nieoznakowane auto policyjne i takie ma zostać". Nie pomogły prośby i tłumaczenie, że jak ludzie się dowiedzą o takich autach to na pewno zwolnią. :(

piotreg - 13 Kwiecień 2009, 20:02

Być może śliwka zmieniła blaszki z DJ na DW?
BluesWings - 27 Czerwiec 2009, 14:46

Dzisiejszy pobyt w Jelonce przynosi nowe wieści - tutejsza policja dostała nowe autka i wygląda na to, że co najmniej jedno z nich szykuje się na nowego pościgowca...
Widziałem Fiaciki Bravo (zdjęcia są). Jest też Grande Punto (zdjęcia będą na pewno... mam tu swoich ludzi). Pewnie jeszcze nie ma jeszcze kamer, ale przynajmniej wszystkie tab. rej. są bardzo podobne.

piotreg - 27 Czerwiec 2009, 14:57

BluesWings napisał/a:
Dzisiejszy pobyt w Jelonce przynosi nowe wieści - tutejsza policja dostała nowe autka i wygląda na to, że co najmniej jedno z nich szykuje się na nowego pościgowca.

W końcu! Jazda śliwkowym Fordem Mondeo przy większych prędkościach podchodziła już chyba pod kamikadze. A wiesz może co z tym Mondeo, bo tej zagadki nie udało nam się rozwikłać.

:arrow: DJ 05056 zmieniła blaszki na DW 47654?

BluesWings napisał/a:
Pewnie jeszcze nie ma jeszcze kamer, ale przynajmniej wszystkie tab. rej. są bardzo podobne.

Zapewne DJ 050...?

BluesWings - 27 Czerwiec 2009, 15:04

piotreg napisał/a:
Zapewne DJ 050...?

Dokładnie. :) Nie będzie większych problemów. Nawet był artykuł o tym jakie auta Jelonka dostała... później powklejam wszystko. Jeśli chodzi o zdublowane Mondeo to nic nie wiem... cisza. :( Ale obiecano mi, że co jakiś czas ktoś będzie tam się pokazywał z aparatem i spróbujemy do tego dojść...

Jutro jeszcze zajadę i poszpieguję.

BluesWings - 28 Czerwiec 2009, 01:14

Tzn. dziś nie miał kamery, a nr rej. nie pamiętam. :P
BluesWings - 28 Czerwiec 2009, 01:15

Szwagier powiedział, że zrobi dla nas foty nowych aut. :P
mussawir - 28 Czerwiec 2009, 11:19

Blues, a nie było to Bravo?
BluesWings - 28 Czerwiec 2009, 11:28

Lekko zawiany szedłem, więc nr pamiętam (śmignął mi przed nosem), ale mundurowi na pewno byli w środku...
BluesWings - 29 Czerwiec 2009, 10:10

Obiecane Fiaciki, jeszcze bez kamer, ale może niedługo. :)
BluesWings - 2 Lipiec 2009, 10:19

No to robi się ciekawie. :) Podobno Mundków jest dwa. Wczoraj dostałem info, że widziano oba na parkingu. Czekamy na zdjęcia.
KaroleK - 9 Lipiec 2009, 21:03

A ja dziś, będąc w Jelonce przyłapałem Vectrę DKL Y025, nie wiem czy to tylko gościnne występy, ale z info na CB podobno od kilku dni się tam pojawia, fotek brak, bo nie mam chwilowo aparatu.
piotreg - 9 Lipiec 2009, 21:11

No to mamy teraz zagadkę. Czyżby kolejne przetasowania...?
BluesWings - 10 Lipiec 2009, 16:01

No to wiemy, że te Bravo nie mają na pewno kamerek - przynajmniej na razie...
piotreg - 16 Lipiec 2009, 11:07

Blusisko, jesteśmy właśnie z karolkiem w Jelonce. Niestety nic nie mamy poza informacjami z CB, a te jak wiadomo z przymrużeniem oka trzeba traktować. Mobilki zarzekają się, że Mondeo jest tylko jedno i że zmienia regularnie tabliczki - raz jest DJ, raz jest DW i bądź tu Pan mądry. Jak bym ich trafił to bym od razu rozpoznał, czy to była zmiana blach, czy nowa buda. A po czym? Po zgniłym tylnym nadkolu... :-)
kalex - 16 Lipiec 2009, 12:07

Bo wystarczy delegacja z komendy wojewódzkiej. Mondeo widuje dość często z "generałami". A ten Mundek od nas jest bez kamer. Tak samo często jeździ Nubira z błyskotkami w grillu z orłami na pokładzie.
BluesWings - 16 Lipiec 2009, 14:40

kalex, tyle że ja na własne oczy widziałem Mundka DW...
Masz zdjęcia nawet i jak byk widać kamerkę...

kalex - 16 Lipiec 2009, 14:59

Akurat pisze co widziałem nie raz. Nie wykluczone, że nasze szroty poszły do Jeleniej.
piotreg - 16 Lipiec 2009, 15:21

BluesWings napisał/a:
Napisałem o tym Grande Punto, bo ono jest na pewno, ale czy ma kamery to ci tego nie powiem...

Żeś Pan siadł na te Punto i odpuścić nie chcesz...

Właśnie pod komendą w Bolesławcu stoi granatowa Astra Combi, nr rej. DBL H012, a na podwórzu Nubira, nr rej. DBL H009. Może pogdybamy, czy mają kamerę? A może im lada dzień założą? Blues! Tak samo podniecasz się na widok Fiatów Bravo we Wrocławiu. Ich jest ze 30!

kalex napisał/a:
Bo wystarczy delegacja z komendy wojewódzkiej. Mondeo widuje dość często z "generałami" na pokładzie. A ten Mundek od nas jest bez kamer. Tak samo często jeździ Nubira z błyskotkami w grillu z orłami na pokładzie.

Zerknij kilka postów wyżej... trochę się pogubiłeś koleszko, a to w Maciejowej może Cię zgubić. :-)

kalex - 16 Lipiec 2009, 17:54

Co znowu mi tu machasz przed oczami. Pije do tego co się czasami dzieje, jak sam wiesz auta widmo istnieją w ludowych przekazach.
BluesWings - 25 Lipiec 2009, 19:15

Mudków jak mówiłem jest dwóch!!! I ty kalex nie gadaj, że to widmo jakieś, bo właśnie jestem w Jelonce i znalazłem co najmniej 3 dowody na tę tezę. Wszystkie Fiaciki jakie trafiły w tutejsze rejony zostały przekazane kryminalnym. Za to od kwietnia KPP w Jeleniej Górze podobno posiada co najmniej jedno nieoznakowane BMW 1200 z videorejestratorem.
piotreg - 25 Lipiec 2009, 21:17

BluesWings napisał/a:
Mudków jak mówiłem jest dwóch!!! I ty kalex nie gadaj, że to widmo jakieś, bo właśnie jestem w Jelonce i znalazłem co najmniej 3 dowody na tę tezę.

Czekamy przynajmniej na dwa.

BluesWings napisał/a:
Za to od kwietnia KPP w Jeleniej Górze podobno posiada co najmniej jedno nieoznakowane BMW 1200 z videorejestratorem.

To jest motocykl! My o tym wiemy.

BluesWings - 26 Lipiec 2009, 12:55

piotreg napisał/a:
BluesWings napisał/a:
Mudków jak mówiłem jest dwóch!!! I ty kalex nie gadaj, że to widmo jakieś, bo właśnie jestem w Jelonce i znalazłem co najmniej 3 dowody na tę tezę.

Czekamy przynajmniej na dwa.

Moje słowo już ci nie wystarcza? :)

BluesWings - 26 Lipiec 2009, 13:24

1. Wczoraj o godz. 17.

2. Mundki są w różnych kolorach.

3. Nie wierzę i ty pewnie też nie wierzysz, żeby (nawet jeśli byłyby w jednej barwie) co kilka dni wymieniali blachy w jednym aucie.

4. Na radiu słyszałem, że Mondeo właśnie lata koło Szklarskiej w momencie gdy robiłem to zdjęcie.

5. Nawet jeśli by na radiu mieli przewidzenia to nie zmienia faktu, że:
- DW 47654 ma tłumik po prawej str.
- DJ 05052 ma tłumik po lewej str.
- chlapacze za tylnymi kołami
- itp.
- itd.

Dalej mi się nie chce wymieniać.

PS.

A ty Piotrku jak zwykle pod górkę kombinujesz, jakieś przegniłe nadkola chcesz oglądać... :) Można prościej.

piotreg - 26 Lipiec 2009, 19:34

BluesWings napisał/a:
Moje słowo już ci nie wystarcza? :)

Nie! :-)

BluesWings napisał/a:
4. Na radiu słyszałem, że Mondeo właśnie lata koło Szklarskiej w momencie gdy robiłem to zdjęcie.

5. Nawet jeśli by na radiu mieli przewidzenia to nie zmienia faktu, że:
- DW 47654 ma tłumik po prawej str.
- DJ 05052 ma tłumik po lewej str.
- chlapacze za tylnymi kołami
- itp.
- itd.

A ty Piotrku jak zwykle pod górkę kombinujesz jakieś przegniłe nadkola chcesz oglądać... :) Można prościej.

Ich oczom ukazał się las... krzyży!

Zerknij kilka postów do góry!
O czym Ty do mnie rozmawiasz? Wkleiłeś mi jakieś fotki z jakimś g... ówno wartym wiśniowym Mundkiem, kiedy My o ew. dwóch Mundkach w tym samym kolorze!!!

Śliwkowy kolor! Śliwka... taki owoc. :-)

DJ 05056! A nie DJ 05052!

BluesWings - 26 Lipiec 2009, 20:24

Upss. :)

Biję się w pierś ze wstydu... sobota - zmęczenie materiału.

piotreg - 27 Lipiec 2009, 10:05

Się nie gniewamy! :-)

Na moje oko Mondeo jest tylko jedno!

piotreg - 15 Luty 2011, 16:52

Mundek ponoć się zajechał i trafił do fabryki Gillette - info CB.
delpiero - 8 Kwiecień 2011, 21:09

Cytat:
Kierowco – strzeż się tej alfy

Setkę osiąga w 7,8 sekundy, ma sprzęt rejestrujący piratów drogowych i nagrywający rozmowy toczące się w promieniu 30 metrów – takie możliwości ma nowa alfa romeo 159, którą otrzymała jeleniogórska policja. Ma być postrachem piratów drogowych.

- Auto jeździ u nas od wtorku. Prowadzimy jazdy testowe, ale już rejestrujemy nim wykroczenia – mówi Krzysztof Brodowski, zastępca naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KMP Jelenia Góra. - Jest wyposażone w wideorejestrator, możemy mierzyć prędkość z przodu z tyłu a także z boku, w zasadzie bez wychodzenia z samochodu.

Nowa alfa romeo ma 200KM, pojemność 1,8 TBI turbo, prędkość od 0 do 100 km/h osiąga w 7 sekund. Można nią rozpędzić się do 235 km/h. - Dobrze trzyma się drogi – dodaje Krzysztof Brodowski.

Alfy romeo zakupiono w ramach doposażania komend policji w Polsce. Pojawiły się już pogłoski o tym, że w autach odkręcają się koła i że samochody te są bardzo awaryjne. - Trudno nam to stwierdzić. Tak naprawdę to, czy to auto jest awaryjne czy nie, będzie mógł stwierdzić jego użytkownik i do dopiero po jakimś czasie – mówi K. Brodowski. - Nasi policjanci przyjechali nim z Wrocławia i nic się nie działo. Przeciwnie, bardzo dobrze trzyma się drogi.

Nowością jest to, że pojazd wyposażony jest w mikrofony kierunkowe, można nagrywać rozmowy z kierowcą w odległości nawet do 30 metrów od samochodu. - Mam nadzieję, że dzięki temu skończą się skargi na policjantów, że byli niegrzeczni, nieuprzejmi, dowodem będzie materiał dźwiękowy – mówi K. Brodowski.

Materiał video i audio rejestrowany jest na dyskach, które można wyjąć i zgrać do komputera.
To nie jedyne zakupy dla jeleniogórskiej drogówki. Wzbogaciła się ona o 2 motocykle hondy. - Będą wykorzystywane na dniach, jak tylko poprawi się pogoda – dodaje zastępca naczelnika.

Honda ma pojemność 1l, w 3,5 s osiąga 100 km. - To motocykl lżejszy od BMW, które mamy od jakiś 2 lat. Jest dynamiczny i zwrotny i nadaje się do pełnienia służby w mieście – mówi Krzysztof Brodowski.
LINK

:arrow: HPB C319 - nr boczny B598

BluesW. - 8 Kwiecień 2011, 21:30

3 ostatnie dni w Jelonce i pusto na parkingu KMP, na drogach pusto, a na #19 ani mru mru :D
Ta alfa pewnie stoi w garażu i czeka na losowanie kierowcy. :D

Te zdjęcia na 100% nie są z Jelonki ani z Cieplic. :o

Qbek - 8 Kwiecień 2011, 22:05

Foty z Jeleniej. Robione przy Komendzie na ul. Nowowiejskiej.
BluesW. - 9 Kwiecień 2011, 08:40

Qbek napisał/a:
Foty z Jeleniej. Robione przy Komendzie na ul. Nowowiejskiej.

Masz rację... mój błąd. :cry:

tqmeh - 9 Kwiecień 2011, 21:06

Po jakie licho w JG takie auto, tam nie ma gdzie jeździć.
BluesW. - 9 Kwiecień 2011, 21:18

A tu bym się nie zgodził. :D :D
piotreg - 10 Kwiecień 2011, 07:57

Jelonka poleca:
piotreg - 12 Kwiecień 2011, 07:44

Bazując na moim poście z dn. 15.02.2011 i informacji, którą tamtego dnia uzyskałem na CB, podjąłem męską decyzję, że śliwkowego Mundka trzeba chyba zdjąć z mapy video. A może w ostatnim czasie ktoś go widział :?: :o

Lustrujcie także każdą oznakowaną Astrę w Combi. Chcę ustalić, czy ta o numerze bocznym B581 nadal lata i czy przy lusterku bocznym wciąż wisi kamerka.
Przy okazji spiszcie także jej numery rejestracyjne.

Fear - 12 Kwiecień 2011, 16:09

Cytat:
Nowe pojazdy dolnośląskiej policji

Razem z jeleniogórską policją testowaliśmy nowy radiowóz: to alfa romeo 159 z wideoradarem. Wniosek jest jeden - przed tym pojazdem żaden pirat drogowy nie ucieknie. Jego wykroczenia zostaną nagrane, a on nawet nie będzie o tym wiedział.


Nowa alfa ma 200 koni mechanicznych i w 7 sekund rozpędza się do setki.

- To już inna bajka niż ford, którego mieliśmy wcześniej. Teraz możemy łapać kierowców, którzy przekraczają dozwoloną prędkość, dojeżdżając do kolumny pojazdów. I to z odległości 800 metrów - zachwala nowy sprzęt mł. asp. Artur Jaroszewski. Jeszcze niedawno było to niemożliwe, bo popularne ręczne "suszarki" mają zasięg 200-300 metrów. I jeśli w kolumnie jedzie kilka samochodów, łapią prędkość tylko tego pierwszego. Teraz wideoradar może wychwycić prędkość każdego pojazdu w kolumnie.

- Dwadzieścia lat temu mieliśmy radiowóz Fiat 125p, który zamiast kamery miał aparat fotograficzny Trafipaks. Robił zdjęcia piratom na kliszy, którą trzeba było później wywoływać, ale wcześniej poczekać, aż zrobi się 36 zdjęć - wspomina z uśmiechem mł. asp. Dariusz Czerwonka.
Kamera w alfie romeo nagrywa cyfrowy obraz w świetnej jakości przez cały czas jazdy. Twardy dysk pomieści 480 godzin nagrań, a gdy wolne miejsce się skończy, można włożyć nowy. Obraz można dowolnie przybliżać, oddalać, przewijać i obrabiać.

Policjanci zaprezentowali nam możliwości nowego sprzętu podczas krótkiego pościgu za kierowcą, który wyprzedzał długą kolumnę pojazdów. Dojechaliśmy do niego w kilka sekund, a wszystko nagrała kamera i w ułamku sekundy pokazała jego prędkość - grubo ponad 100 km/h.
- Radar ma zasięg aż 800 metrów. Może zmierzyć prędkość kierowcy, który jeszcze nas nie widzi - zachwala Artur Jaroszewski.

Dzięki temu policjanci nie obawiają się, że kierowcy, widząc oznakowany radiowóz, będą w panice szybko hamować. Po prostu będzie na to za późno, bo ich prędkość zostanie zmierzona już wcześniej.

Do tej pory najbardziej zasłużona dla jeleniogórskiej drogówka była kamera zamontowana w fordzie mondeo. Nagrywała piratów przez 10 lat, jednak przed dwoma laty odmówiła posłuszeństwa.
Nowe alfy romeo z wideoradarami ma aż 13 komend policji na Dolnym Śląsku. Na drogach pojawiło się też 28 motocykli marki Honda. Na nich policjanci będą ścigać piratów jeżdżących na dwuśladach.

W innych krajach europejskich policja walczy z piratami drogowymi nie tylko za pomocą wideoradarów. Na niemieckich i holenderskich autostradach (tam, gdzie jest ograniczenie prędkości) policja montuje na słupach zestawy kamer i aparatów fotograficznych, które robią zdjęcia wszystkim piratom. Zdjęcia są bardzo dobrej jakości i widać na nich numery rejestracyjne. Musimy pamiętać, że tamtejsza policja przesyła mandaty również do Polski.






LINK

piotreg - 12 Kwiecień 2011, 18:01

Artykuł potwierdził, że Mundka już nie ma. Pytanie, co z Astrą... :o
Chalek - 19 Lipiec 2011, 23:15
Temat postu: Videorejestratory
Dzisiaj Alfa zabezpieczała poważnie wyglądający wypadek w Wojcieszycach. Jak widać Iskra na pokładzie.





LINK

Fear - 14 Listopad 2011, 19:28

Cytat:
Kradzionymi koparkami uciekali przed policją

Do dwóch nietypowych kradzieży doszło w miniony weekend w woj. dolnośląskim - w Jeleniej Górze i w Zgorzelcu. W obu przypadkach łupem padły koparki. Złodzieje zostali jednak zatrzymani przez policję. Jednemu z nich grozi kara 5, a drugiemu 10 lat więzienia.

W Jeleniej Górze policjanci po przyjeździe na miejsce zgłoszenia zauważyli jadącą koparkę. Jak powiedział Krzysztof Zaporowski z policji we Wrocławiu, funkcjonariusze dawali wyraźne sygnały do zatrzymania, ale kierowca nie reagował. - Zajeżdżał drogę policjantom, usiłował zepchnąć ich z drogi - powiedział Zaporowski.

W trakcie pościgu mężczyzna uszkodził kilka pojazdów. - W pewnym momencie wyskoczył z koparki i zaczął uciekać pieszo. Po kilkudziesięciu metrach został zatrzymany. Okazało się, że jest to 21-letni mieszkaniec okolicznego powiatu, był trzeźwy. Teraz odpowie za kradzież koparki i uszkodzenie pojazdu podczas pościgu - podkreślił policjant.


LINK

PieTrzaK - 14 Listopad 2011, 19:38

Oglądałem w wiadomościach Polsatu o 15.50 - masakra. :lol:
delpiero - 6 Styczeń 2012, 20:00

Cytat:
Autobus w rowie.

LINK

delpiero - 8 Styczeń 2012, 12:50

Cytat:
Stłuczka crovetty z maluchem

LINK

Fear - 27 Luty 2012, 00:29

Alfa trafiona w Cieplicach na ul. Lubańskiej, ekipa akurat kończyła rozliczać dwóch mobilków.

Chłopaki bardzo w porządku, z chęcią by pozowali dłużej, ale obowiązki wzywały. :good:

:arrow: Alfa HPB C319, nr B598

Fear - 14 Kwiecień 2012, 19:35

Ponownie będąc w Jeleniej Górze udało mi się trafić na Alfę tym razem przy ul. Zgorzeleckiej, pech trafił na mobilka, który przekroczył tam (50) . Ekipa ta sama co poprzednio, pozdrawiamy. :good: Dzisiaj mieli więcej czasu na porządne fotki. :smile:

:arrow: Alfa HPB C319, nr B598

DarioG - 5 Maj 2012, 19:17

A to teraz ja z innej beczki... CIACH. :D

Wiózł wilk razy kilka, powieźli i wilka. :lol:

bicker5 - 5 Maj 2012, 21:09

Alfa Romeo - legenda zobowiązuje. :lol: Tylko czekać jak wszystkie tak skończą. :grin:
Qbek - 5 Maj 2012, 21:32

Skutek złego parkowania? :lol:
piotreg - 6 Grudzień 2013, 16:13

Cytat:
Nowe nieoznakowane radiowozy już wkrótce.

Policja nie ustaje w walce z piratami drogowymi. Jeszcze tej jesieni otrzyma nowe nieoznakowane radiowozy. Bardzo prawdopodobne jest, że jeden z nich pojawi się w Jeleniej Górze.


Jak się dowiadujemy jeszcze jesienią dolnośląska policja otrzyma siedem nieoznakowanych radiowozów marki Opel Insignia. Każdy z nich będzie wyposażony w wideorejestrator i ręczny miernik prędkości. Samochody te będą rozwijać prędkość do 240 km/h. Jak zapewnia podinsp. Piotr Bieniak z Zespołu Prasowego Komendy Głównej Policji na Dolny Śląsk trafi siedem takich nieoznakowanych radiowozów. Jeszcze jesienią mają one wyjechać na drogi Dolnego Śląska.

Nowy Opel do setki rozpędza się w 7,6 sekund. Posiada dwulitrowy, turbodoładowany silnik. Może rozpędzić się do 240 km/h. To wręcz sportowy samochód, więc jak przypuszcza policja będzie budził strach wśród piratów drogowych. Na wyposażeniu radiowozów będzie też wideorejestrator Wideorapid2 polskiej produkcji firmy Zurad oraz ręczny miernik prędkości typu Iskra.

Jeszcze nie dokonano przydziału nieoznakowanych radiowozów. Nie wiadomo, do których komend trafią trafią nowe ople. Nieoficjalnie funkcjonariusze przyznają, że największą szansę na dostanie nowych radiowozów będą miały te komendy, które posiadają auta z wideorejestratorem, ale pojazdy te mają już sporo kilometrów przebiegu. Czy wśród nich znajdzie się Jelenia Góra? Przekonamy się już wkrótce.

Link

piotreg - 16 Styczeń 2014, 13:34

Udało się namierzyć Jeleniogórską Insignię!

Łukasz napisał/a:
Ciemny (być może czarny) Opel Insignia, nr rej.: DJE 11AJ. Co do koloru nie mam pewności, gdyż jak mili panowie mnie zatrzymali było ciemno

Co do koloru to prawdopodobnie jest on granatowy.

Chalek - 20 Styczeń 2014, 13:02
Temat postu: Opel Insignia
Insignia namierzona. Nr rejestracyjny DJE 11AJ, na pokładzie z przodu ISKRA, z tyłu kamera.
Wszystko widać na filmiku. Pozdrawiam!


piotreg - 20 Styczeń 2014, 15:29

Dzięki, Chalek! Zweryfikowałeś też kolor - brązowy. :D
A przedniej kamerki to ona nie ma? Musi mieć! Standardowo każda została wyposażona w kamerę przód/tył i Iskrę.

Chalek - 20 Styczeń 2014, 15:45
Temat postu: INSIGNIA
Witam, piotreg.
Nie dostrzegłem tej przedniej kamery, ale tak jak mówisz - musi ją mieć. Na filmiku widać coś koło lusterka, ale nie wygląda to na kamerę. Z przodu na kokpicie też jej nie widziałem. Może ją czasowo zdemontowali. Nie chciałem tak za bardzo się kręcić z kamerą, bo policjanci stali obok następnego radiowozu, dlatego nie zrobiłem zdjęć, tylko ten filmik na szybko. To było w Jakuszycach w czasie zawodów pucharu świata w biegach narciarskich. Policja wykorzystywała też tam nowe mobilne centrum monitoringu. Wkrótce wrzucę zdjęcia i filmik. Dodam, że ten MAN ma nr rejestracyjny DJE 16AJ. Pozdrawiam.

piotreg - 20 Styczeń 2014, 15:48

Chalek, następnym razem się uda. :-) Filmik też jest cool.

PS. Na Twoim filmiku dostrzegłem przednią kamerę.

autogaz1984 - 20 Styczeń 2014, 15:57

Jak dobrze patrzę, to chyba pod lusterkiem. :o
piotreg - 20 Styczeń 2014, 15:58

Tak - dokładnie. Każda z 75 Insignii jest wyposażona dokładnie tak samo.
autogaz1984 - 20 Styczeń 2014, 16:00

Hurra, co wygrałem. :cool: :grin:

Może immunited na jeden mandat się znajdzie. :lol:

[Komentarz dodany przez: piotreg: 20 Styczeń 2014, 16:28]
Twoje posty zostały scalone.

piotreg - 20 Styczeń 2014, 16:26

Immu... co? :D


piotreg - 20 Styczeń 2014, 16:47

Chalek, jakieś tam fotki są:
delpiero - 7 Maj 2014, 16:10

Cytat:
Sieje postrach wśród piratów drogowych

W internecie zaroiło się od memów na temat nowego, nieoznakowanego radiowozu jeleniogórskiej policji. – Strzeż się tego auta – piszą internauci.

Chodzi o nieoznakowany radiowóz marki Opel Insignia. Auto wcale nie jest takie nowe. Trafiło do jeleniogórskiego garnizonu około pół roku temu. Wciąż jednak mało kto o nim wie. – Padłem jego ofiarą – napisał na facebooku Maciek.

– Samochód wyposażony jest w nowoczesny sprzęt wideorejestrujący, podobny do tego, jaki mamy w oznakowanej alfie romeo – mówi Maciej Dyjach, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. – Są kamery, które nagrywają obraz przed pojazdem i za nim. Oczywiście są też urządzenia rejestrujące prędkość.

Przed laty postrachem kierowców w Jeleniej Górze był nieoznakowany ford mondeo. Kilka lat temu został skasowany. Od tego czasu nasza drogówka nie miała takiego radiowozu. Nowy opel ma silnik benzynowy o pojemności 2,0 l i mocy 200 koni mechanicznych. Rozpędza się do prędkości 100 km/h w 7,6 skundy.

Jak mówi naczelnik, dzień pracy tego pojazdu to około 20 zatrzymanych kierowców, którzy przekraczają przepisy.

Źródło: www.nj24.pl

Qbek - 12 Maj 2014, 00:11

Dziś trafiona na wjeździe do Maciejowej.


piotreg - 12 Maj 2014, 08:47

Cytat:
Rajd motocyklisty ulicami miasta. "Mógłby dostać 140 punktów karnych"

Gnał 193 km/h, wyprzedzał na podwójnej ciągłej, jechał pod prąd, a na koniec zderzył się z samochodem osobowym. To tylko niektóre z wykroczeń, jakich w piątek dopuścił się motocyklista z Jeleniej Góry tłumacząc, że "zrobił to dla sportu". Za swoje czyny mógłby dostać ponad 140 punków karnych. Teraz zajmie się nim sąd.

Motocyklistę, który w piątek po południu pędził ulicami Jeleniej Góry, zauważyli policjanci.

- Na odcinku, na którym obowiązywało ograniczenie prędkości do 50km/h mężczyzna jechał z prędkością 158 km/h - relacjonuje st. asp. Paweł Petrykowski z dolnośląskiej policji.

Rajd ulicami miasta

Funkcjonariusze postanowili zatrzymać kierowcę Hondy, ale ten nie zatrzymał się do kontroli tylko zaczął uciekać.

- Po drodze wyprzedzał na podwójnej ciągłej, na przejściu dla pieszych, nie stosował się do sygnalizacji świetlnej, jechał pod prąd - dodaje Petrykowski.

Przy okazji rozpędzał się coraz bardziej. W miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 80 km/h, kierowca Hondy jechał ponad 100 km/h szybciej.

- W pewnym momencie motocyklista wjechał w boczne uliczki. Tam doprowadził do kolizji z innym samochodem. Jak się okazało, 29-latek był już wcześniej notowany za wykroczenia drogowe - mówi policjant.

"Zrobił to dla sportu"

Jak relacjonuje Petrykowski, motocyklista twierdził, że "zrobił to dla sportu". Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy.

- Liczba i rodzaj wykroczeń, których dopuścił się motocyklista kwalifikowałaby się do nałożenia na niego ponad 140 punktów karnych - przyznaje Petrykowski.

O karze zdecyduje teraz sąd.

LINK

tqmeh - 26 Czerwiec 2014, 08:13

http://www.24jgora.pl
autogaz1984 - 5 Lipiec 2014, 15:12

Link
phonemaniac - 8 Sierpień 2014, 21:24


piotreg - 9 Sierpień 2014, 14:15

phone się zdecydowanie starzeje. Odpuścił taką okazję na sesję... :lol:
delpiero - 10 Sierpień 2014, 21:42

:arrow: Opel Insignia, nr rej. DJE 11AJ - kamera przód i tył.
delpiero - 6 Wrzesień 2014, 18:44

Alfa Romeo HPB C319 dzisiaj we Wrocławiu, obstawia mecz Polska - Kamerun (MŚ w Siatkówce).
piotreg - 26 Luty 2015, 21:20

Insignia bez zmian. Aktywna na dwupasmówce.
tqmeh - 2 Marzec 2015, 14:54

Insignia patroluje drogę K-3 w zależności od dnia na odcinku Bolków <> JG, JG <>Szklarska.

CB bardzo się przydaje. :twisted: Na bieżąco jest info gdzie się znajdują.

piotreg - 2 Marzec 2015, 19:58

Bolków leży w powiecie jaworskim. Powiat jeleniogórski kończy się między Radomierzem a Kaczorowem i właśnie gdzieś tam Opelek robi nawrotkę. :D
tqmeh - 14 Czerwiec 2015, 22:45



https://www.youtube.com

Chalek - 15 Czerwiec 2015, 09:56

Wczoraj o godz. 23.40 Insignia wyjeżdżała ze Szklarskiej Poręby w kierunku Jeleniej Góry.
phonemaniac - 1 Październik 2015, 08:47

Czyżby jakaś insignia zmieniła blaszki? Znalazłem taką z blaszkami DJ 71012.
autogaz1984 - 15 Październik 2015, 21:42

Alfa:
Chalek - 31 Styczeń 2016, 08:19

Video z pościgu ulicami Jeleniej Góry:



Cytat:
Film pochodzi z kamery umieszczonej w radiowozie. Na nagraniu widać jak wielkie zagrożenie stwarzał na drodze ten młody przestępca. Widać dokładnie jak na przejściu dla pieszych uderza w przechodzącego mężczyznę.

delpiero - 31 Styczeń 2016, 19:17

Blaszki słabo widoczne, ale póki co na DJ 71012.
piotreg - 26 Czerwiec 2016, 16:18

delpiero napisał/a:
Blaszki słabo widoczne, ale póki co na DJ 71012.

I tak jest do dzisiaj.

PS. Zdjęcia nie pochodzą z FB. :D

piotreg - 26 Czerwiec 2016, 16:22

Złapani w locie w Kaczorowie (droga K-3, powiat jaworski):
piotreg - 3 Wrzesień 2016, 11:38

Insignia dzisiaj aktywna na trójce - rozliczała klienta na granicy powiatu w Kaczorowie. Blachy po staremu.
piotreg - 21 Wrzesień 2016, 19:30

Nowa obwodnica Jeleniej Góry (skrót na Karpacz):
piotreg - 21 Wrzesień 2016, 20:10

Ładnie wykadrowana:
piotreg - 9 Grudzień 2016, 19:04

Opel nadal w barwach KMP Jelenia Góra i nadal na "starych" blachach. Minąłem się z nim dzisiaj na drodze K-3. Zapuścił się w powiat sąsiedni - bolkowski.
piotreg - 25 Styczeń 2017, 22:41

Cytat:
Stworzył zagrożenie, stracił prawo jazdy, zakwalifikował się na 42 punkty karne – zatrzymany przez policjantów odpowie przed sądem



Policjanci jeleniogórskiej drogówki zatrzymali kierującego, który lekceważąc przepisy spowodował zagrożenia bezpieczeństwa na drodze. Kierowca na ograniczeniu prędkości do 50 km/h miał na liczniku 120. Wyprzedzał też między innymi na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych. Pirat stracił prawo jazdy i odpowie za swoje wyczyny przed sądem. Popełnione przez kierowcę wykroczenia w ruchu drogowym kwalifikują się łącznie na 42 punkty karne.


Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, w wyniku podjętych działań, zatrzymali 62 - letniego mieszkańca Wrocławia, który w sposób rażący spowodował zagrożenie bezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu drogowego. Kierowca stracił prawo jazdy. Za swój czyn odpowie teraz przed sądem.

Do zdarzenia doszło w godzinach porannych. Policjanci na ul. Sobieskiego zauważyli pojazd marki VW Passat, którego kierowca wyprzedzał przed przejściem dla pieszych, z pasa lewoskrętnego pojechał na wprost i przez cały czas przyspieszał. Kierowca jechał w stronę Szklarskiej Poręby.

Wykonany przez funkcjonariuszy pomiar wykazał, że w terenie zabudowanym, na ograniczeniu prędkości do 50 km/h, kierowca miał na liczniku 120. Dodatkowo wyprzedzał na podwójnej ciągłej i na skrzyżowaniu, przez co zmusił innych kierujących do gwałtownego hamowania, a tym samym stworzył zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Policjanci zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej. Pirat stracił prawo jazdy, a za swoje wyczyny i stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, odpowie przed sądem. Popełnione przez kierowcę wykroczenia w ruchu drogowym kwalifikują się łącznie na 42 punkty karne.

Link

piotreg - 9 Luty 2017, 14:53

Cytat:
Mimo padającego śniegu i śliskiej nawierzchni, na "60" gnał ponad 140 km/h – szaleńczą jazdę przerwali policjanci



Policjanci jeleniogórskiej drogówki zatrzymali pirata drogowego, który na ograniczeniu prędkości do 60 km/h gnał ponad 140 km. Kolejne pomiary wideorejestratora wskazywały, że kierowca nadal przyspieszał. Tego dnia warunki drogowe były trudne, gdyż padał śnieg i było ślisko. Za popełnione wykroczenie kierujący został ukarany mandatem w wysokości 500 zł, a na jego konto wpłynęło 10 punktów karnych.


Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, w wyniku podjętych działań, przerwali szaleńczą jazdę i zatrzymali 32 - letniego mężczyznę, który dopuścił się wykroczenia w ruchu drogowym, które biorąc pod uwagę trudne warunki na drodze, mogło zakończyć się tragicznie.

Około godziny 9.00 policjanci jadąc drogą z Kowar w kierunku Mysłakowic zauważyli pojazd marki Audi, którego kierowca nie stosował się do obowiązujących tam ograniczeń prędkości. Na odcinku, którym jechał mężczyzna obowiązywało ograniczenie prędkości do 60 km/h, ale kierujący najwyraźniej nie zwracał na to uwagi.

Pomiar wykonany przez policjantów wskazał, że pojazd przemieszczał się z prędkością 141 km/h. Kolejny pomiar wskazywał, że kierujący nadal przyspieszał. Warunki drogowe były trudne, gdyż padał śnieg i było ślisko. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać kierującego do kontroli drogowej. Okazał się nim mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego.

Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 zł, a na jego konto wpłynęło 10 punktów karnych. Kierujący stracił już wcześniej prawo jazdy za przekroczenie limitu punktów karnych i w październiku ubiegłego roku ponownie zdał egzamin.

Link

delpiero - 13 Luty 2017, 18:48

Cytat:
Nowy pomysł na walkę z piratami drogowymi



Uwaga kierowcy: w naszym regionie pojawią się nieoznakowane radiowozy z sąsiednich jednostek policji. To sposób na walkę funkcjonariuszy jeleniogórskiego garnizonu z piratami drogowymi.

– Od tego roku rozpoczęliśmy współpracę z Komendą Wojewódzką Policji we Wrocławiu w tym zakresie, otrzymujemy też wsparcie z powiatów ościennych: jaworskiego, kamiennogórskiego, lubańskiego, lwóweckiego, zgorzeleckiego i złotoryjskiego – tłumaczy starszy aspirant Henryk Mieszała, p.o. naczelnika wydziału ruchu drogowego policji w Jeleniej Górze. – Będą do nas kierowane radiowozy nieoznakowane, tzw. videorejestratory.

Pojawią się głównie na drogach dojazdowych do Jeleniej Góry i do ośrodków turystycznych: Szklarskiej Poręby i Karpacza.

W naszym regionie można spodziewać się także patroli z nieetatowej grupy do zwalczania agresywnych zachowań na drodze z komendy wojewódzkiej policji. – Zwrócą uwagę na przypadki przekroczenia prędkości, tzw. jazdę na zderzak, nieudzielania pierwszeństwa przejazdu, agresywnego zachowania na drodze – wymienia naczelnik drogówki.
Są to działania, zamierzające do poprawy bezpieczeństwa. W ubiegłym roku na drogach na terenie jeleniogórskiej komendy zginęło aż 17 osób, co jest niechlubnym rekordem. Aż 302 kierowców straciło prawo jazdy za jazdę z prędkością 50 km/h powyżej dopuszczalnej.
Do tej pory kierowcy w Jeleniej Górze najbardziej obawiali się wiśniowego opla insigni, czyli nieoznakowanego radiowozu, którym dysponuje jeleniogórska komenda.

– Na terenie naszego województwa są różne marki nieoznakowanych radiowozów: skody, ople, fordy. Mają różne kolory – zauważa H. Mieszała. – Najlepszym pomysłem na uniknięcie mandatu jest stosowanie się do przepisów ruchu drogowego – proponuje naczelnik drogówki.

Źródło: www.nj24.pl

tqmeh - 20 Luty 2017, 23:08

DJ 71012:
piotreg - 21 Luty 2017, 16:52

Taka ciekawostka odnośnie Iskry, a jak wiadomo, jeleniogórska Insignia wykorzystuje ją cały czas - Iskra nie może pracować w trybie najazd i odjazd równocześnie. Albo najazd albo odjazd. W trybie mobilnym radiowóz musi się poruszać się z prędkością minimalną 30 km/h.
tqmeh - 21 Luty 2017, 19:32

Niejedna osoba w JG przekonała się, że <R> jadący z przeciwnego kierunku jest "groźny".
piotreg - 12 Sierpień 2017, 20:12

http://www.24jgora.pl
piotreg - 5 Luty 2018, 11:14

tqmeh napisał/a:
DJ 71012

piotreg - 19 Marzec 2018, 10:04

delpiero napisał/a:
DJ 71012.

Sygnettoo - 14 Lipiec 2018, 10:22

Srebro DSW.
piotreg - 14 Lipiec 2018, 11:17

Sygnettoo napisał/a:
Srebro DSW.

Na DSW to kiedyś w barwach KPP Świdnica pomykał Mondeo...

LaitnereFFiD - 14 Lipiec 2018, 17:53

Co ciekawe, w tym rozdaniu tablica na „eurobandzie”.
piotreg - 14 Lipiec 2018, 20:43

A może to tylko tablice na trasę Warszawa - Wrocław - Jelenia Góra? BMW trzebnickie z Warszawy wyjechało na DTR.
LaitnereFFiD - 14 Lipiec 2018, 20:51

Się okaże, bo naklejek na blatach to tam ni chu chu nie widać.
Sygnettoo - 30 Lipiec 2018, 23:09

Potwierdzili coś?
piotreg - 31 Lipiec 2018, 00:36

A jak tam Insignia & Alfa?
tqmeh - 1 Sierpień 2018, 08:48

W Jeleniej BMW lata na DLW 31TV.
piotreg - 1 Sierpień 2018, 11:19

tqmeh napisał/a:
W Jeleniej BMW lata na DLW 31TV.

Czyli DSW Y001 były tylko na dojazd z Warszawy. Taka sama sytuacja w Trzebnicy - przyszła na "DTR", jeździ na "DZG".

tqmeh - 1 Sierpień 2018, 19:10

BMW Jelenia Góra - foto z dzisiaj.
piotreg - 2 Sierpień 2018, 10:36

tqmeh napisał/a:
W Jeleniej BMW lata na DLW 31TV.

piotreg - 9 Sierpień 2018, 16:15

tqmeh napisał/a:
W Jeleniej BMW lata na DLW 31TV.

Bardzo często lata po DW nr 367 na odcinku Jelenia Góra - Karpacz.

tqmeh - 10 Sierpień 2018, 07:58

piotreg napisał/a:
Bardzo często lata po DW nr 367 na odcinku Jelenia Góra - Karpacz.

Nie brakuje tam krewkich wczasowiczów na tej trasie. Do tego droga K-3, praktycznie od Bolkowa. Jest w Jelonce i okolicach kilka miejsc, gdzie przy odrobinie zapomnienia można grubo popłynąć.

delpiero - 10 Sierpień 2018, 09:12

:arrow: DLW 31TV
tqmeh - 19 Sierpień 2018, 20:49

Cytat:
34 punkty karne dla kierującego lekceważącego przepisy ruchu drogowego

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierując samochodem stworzył bezpośrednie zagrożenie w ruchu drogowym. Wyprzedzał na podwójnej ciągłej, przekraczał znacznie prędkość, wymuszał manewry na innych kierowcach - to tylko niektóre z jego przewinień. Za popełnione wykroczenia mężczyzna odpowie przed sądem, a policjanci naliczyli mu 34 punkty karne.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego komendy miejskiej w Jeleniej Górze naliczyli 34 punkty karne kierującemu samochodem osobowym za popełnione wykroczenia w ruchu drogowym. Do zdarzenia doszło 15 sierpnia br. około godziny 8.25 na drodze z Jeleniej Góry do Karpacza. Jadący za policyjnym pojazdem nieoznakowanym, wyposażonym w videorejestrator, kierujący pojazdem marki Mazda rozpoczął manewr wyprzedzania z nadmierną prędkością. Zmusił tym samym innych kierowców do zjechania z pasa jezdni w celu uniknięcia zderzenia, a manewr ten zakończył na łuku drogi na podwójnej ciągłej. Jadąc dalej na ograniczeniu prędkości do 90 km, 36-latek miał 139 km na liczniku, wyprzedzał inne auto na skrzyżowaniu, a kolejny pomiar prędkości wykazał, że kierowca przyspieszył do 179 km/h.

Pirat za popełnione wykroczenia odpowie przed sądem, a funkcjonariusze naliczyli mu 34 punkty karne. Ponadto zatrzymali mu prawo jazdy.

http://www.dolnoslaska.policja.gov.pl

Z obserwacji nagrania:
- miśki jadą 113 km/h na (90)
- zoom od x10 do x14
- nagranie 1 sek.

Co oznacza 50 m na górze ekranu?

delpiero - 19 Sierpień 2018, 21:42

tqmeh napisał/a:
Co oznacza 50 m na górze ekranu?

Określa, na jakim odcinku drogi mierzona jest prędkość średnia.

kalex - 20 Sierpień 2018, 08:24

tqmeh, nie ma się co czepiać w tej sytuacji. Właśnie takich pacjentów powinni przede wszystkim łapać. Pewnie przyspieszyli, bo widzieli że ciśnie z tyłu.
tqmeh - 20 Sierpień 2018, 08:59

delpiero, przy ponad 100km/h to jest średnia w bardzo dużym przybliżeniu.

kalex, łapać debili to jedno, a przestrzegać przepisy to drugie. Ty czy ja dodalibyśmy MKK za to, ponad to patrz wyżej, na 50m pomiaru +/- 10km/h to żaden problem.

piotreg - 29 Sierpień 2018, 17:11

delpiero napisał/a:
Blaszki słabo widoczne, ale póki co na DJ 71012.

Póki co, to stoi we Wrocławiu bez kamer.

piotreg - 15 Październik 2018, 22:02

delpiero napisał/a:
Alfa Romeo HPB C319 dzisiaj we Wrocławiu, obstawia mecz Polska - Kamerun (MŚ w Siatkówce).

Alfa Romeo HPC C319 dzisiaj we Wrocławiu, stoi na warsztatach i nie wiadomo, co dalej. :cool:

delpiero - 18 Styczeń 2019, 10:48

:arrow: DLW 31TV
delpiero - 27 Lipiec 2019, 20:55

BMW lata już na nowych blaszkach :arrow: DB 07218.
kali - 4 Listopad 2019, 16:17

piotreg napisał/a:
delpiero napisał/a:
Blaszki słabo widoczne, ale póki co na DJ 71012.

Póki co, to stoi we Wrocławiu bez kamer.

Wróciła?



Link

kali - 9 Listopad 2019, 20:25

Teraz macie jasność.
delpiero - 12 Styczeń 2020, 13:23

Czarna seria trwa... kolejne BMW "uziemione" :arrow: DB 07218.
inżynier - 12 Styczeń 2020, 14:34

Może jeździć dalej.
piotreg - 20 Styczeń 2020, 18:00

:arrow: DJ 71012
tqmeh - 31 Październik 2020, 07:17

Ludziska donoszą o srebrnej Skodzie Octavia <R> , nr rej. DJ 71371. Ma napis Policja za szybą tylną czy coś więcej? Do ustalenia.
małymobil - 31 Październik 2020, 13:35

tqmeh napisał/a:
Ludziska donoszą o srebrnej Skodzie Octavia <R> , nr rej. DJ 71371. Ma napis Policja za szybą tylną czy coś więcej? Do ustalenia.

Wygląda na przeniesienie z Oleśnicy.

piotreg - 1 Listopad 2020, 02:58

Szczerze? Na mój nos ten transfer jest mało realny. Ona stała kilka miesięcy w "ASO" na Połbina. Powiat oleśnicki z racji "posiadania" drogi S-8 i drogi K-25 potrzebuje sprawnego VR.
tqmeh - 13 Listopad 2020, 20:22

W Jeleniej są same szutrowe drogi i nic nie potrzebują... szczerze... :lol:
piotreg - 27 Grudzień 2020, 19:39

delpiero napisał/a:
:arrow: DB 07218.

Aktywni dzisiaj na drodze K-3. Szybko znaleźli zwierzynę, którą sprawnie upolowali.

delpiero - 7 Marzec 2021, 18:46

:arrow: DB 07218
delpiero - 12 Czerwiec 2021, 16:21

BMW już na nowych blachach. :arrow: DJ 96043.
piotreg - 7 Lipiec 2021, 10:13

delpiero napisał/a:
BMW już na nowych blachach. :arrow: DJ 96043.

Lecą...



YT

małymobil - 19 Listopad 2021, 14:05

Cytat:
W0LGM5ED9D1121958 - OSOBOWE, nieoznakowane, segment C, Opel Insignia 2013 KMP Jelenia Góra

Na magazynie mają na stanie Opla do opylenia.

piotreg - 19 Listopad 2021, 21:10

Ostatni w województwie dolnośląskim. Ściągam go z mapy.
małymobil - 28 Grudzień 2021, 11:55

Cytat:
W0LGM5ED9D1121958 - OSOBOWE, nieoznakowane, segment C, Opel Insignia 2013 KMP Jelenia Góra

Na magazynie mają na stanie Opla do opylenia.

Już do opylenia na Oto klamoto z nalotem 187 tkm zgodnym z PN. DOL 2169C.

piotreg - 14 Listopad 2022, 10:49

Myślę, że czas na niezniszczalną Alfę. Ostatnie wzmianki na jej temat to rok 2017. Ściągam ją z mapy video. Na chwilę obecną KMP Jelenia Góra ma na stanie BMW.
piotreg - 10 Luty 2023, 16:25

Przybyły posiłki z KPP Bolesławiec, bo BMW stoi w serwisie z przerysowanymi tylnymi drzwiami.

Cytat:
Rzadko spotykany nieoznakowany samochód drogówki dziś w Jeleniej Górze



Nie zapominajmy o jeździe zgodnej z przepisami. Dziś w Jeleniej Górze o bezpieczeństwo w ruchu drogowym zadbają policjanci drogówki w nieoznakowanym radiowozie marki Opel.


Dziś (10.02) nad bezpieczeństwem w ruchu drogowym w Jeleniej Górze będą czuwać policjanci drogówki, którzy nieoznakowanym radiowozem marki Opel przyjechali do stolicy Karkonoszy w ramach prewencji.

Apelujemy do wszystkich kierowców o jazdę zgodną z przepisami. Pamiętajmy o bezpiecznym korzystaniu z ruchu drogowego. Mandaty karne nakładane na kierowców łamiących przepisy zgodnie z obowiązującym taryfikatorem są naprawdę wysokie.

Link

piotreg - 18 Luty 2023, 08:53

Wychodzi na to, że BMW wróciło i od razu pościgi. :grin:



małymobil, numer nagrywarki dla Ciebie widoczny na nagraniu.

małymobil - 18 Luty 2023, 15:27

piotreg napisał/a:
małymobil, numer nagrywarki dla Ciebie widoczny na nagraniu.

Mam. Numer oklepany. Brakuje mi 4 GT i 11 tej 330ix.

piotreg - 19 Luty 2023, 08:03

Wskaż konkretnie których w odpowiednich tematach - będziemy szukać. :cool:
małymobil - 3 Maj 2023, 14:01

DJ 96043 - uszkodzony silnik. Przy okazji VIN WBA8B11070AE92523. KLIK.
inżynier - 6 Maj 2023, 13:37

Wieści z długiego weekendu są takie, że na wlocie od strony S3, na dwupasmówce, widziane było srebrne BMW.
delpiero - 3 Wrzesień 2023, 17:38

:arrow: DJ 96043
delpiero - 24 Październik 2023, 09:04

:arrow: DJ 96043
małymobil - 20 Grudzień 2023, 09:59

DJ 96043 cały czas aktywna.
piotreg - 3 Kwiecień 2024, 20:20

małymobil napisał/a:
DJ 96043 cały czas aktywna.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group