Forum Mapy Fotoradarów

Delegatura Północna - Delegatura Północna

piotreg - 26 Wrzesień 2012, 10:52
Temat postu: Delegatura Północna
Cytat:
Pomorski Inspektorat Transportu Drogowego

Nieoznakowany pojazd wyposażony w videorejestrator:

- granatowe BMW 330i xDrive, nr rej. WU 4559P - kamera przód i tył
- granatowy Mercedes Vito, nr rej. GD 7670T - kamera przód i tył /zdjęty ze służby/

Nieoznakowany pojazd wyposażony w rejestrator TruCam:

- czarne BMW 330i xDrive, nr rej. WU 3585R

Nieoznakowany pojazd wyposażony w fotoradar AD9 C (pasmo Ka - 34,00GHz):

- czarny Ford Mondeo III, nr rej. WE 576CW /zdjęty ze służby/
- srebrny Ford Focus Combi III, nr rej. WE 584CW /oddelegowany do Kujawsko-Pomorskiego Inspektoratu Transportu Drogowego/

piotreg - 3 Listopad 2012, 10:40

Cytat:
Imię: DAWID
marka: OPEL VECTRA
kolor: CZARNY/GRANATOWY
tablice: CB...
rejon: S-6 OBWDNICA TRÓJMIASTA
inne: BARDZO AKTYWNY

Kolejne potwierdzenie roszad w Delegaturze Północnej.

Maciexas - 23 Listopad 2012, 16:49

Mam parę nowości:
ITD Gdańsk ma Insignie, ciągle nie jestem pewien czy ma kamerę natomiast jestem pewien jej numerów - GD 983CP.
Pod gdańskim oddziałem często widuję Vectre CB 74733, jest też druga Vectra, ale raczej bez wideo.

Foto:

piotreg - 23 Listopad 2012, 16:55

A tą Insignie widziałeś może w akcji :?: :o
Maciexas - 23 Listopad 2012, 17:04

Cytat:
Nocna akcja inspektorów transportu

Cztery pojazdy do transportu ponadgabarytów, które próbowały nielegalnie przejechać z ładunkiem przez Gdańsk, zostały zatrzymane przez inspektorów transportu drogowego. Nocna akcja inspektorów nazywanych przez kierowców "krokodylkami" to jedna z wielu, jakie zamierzają przeprowadzić w najbliższych miesiącach.

Najcięższy z zatrzymanych pojazdów ważył razem z ładunkiem ponad 100 ton. Dopuszczalne naciski osi na drogę zostały przekroczone o około 200 procent - wylicza st. inspektor Małgorzata Mikołajczyk z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego.

Akcja kontroli transportu ponadgabarytów odbywała się w nocy z poniedziałku na wtorek. Pierwsze trzy ciągniki siodłowe wraz z naczepami, na których przewożono części maszyny budowlanej zostały zatrzymane nieopodal terenów stoczniowych w Gdańsku.

- Kierowcy nie posiadali wymaganych pozwoleń na przejazd pojazdów ponadnormatywnych. Dlatego skierowane zostały one na parking administracyjny - wyjaśnia Tomasz Redo, zastępca wojewódzkiego inspektora transportu drogowego w Gdańsku.

Kiedy pojazdy czekały na przybycie pilotów, inspektorzy zauważyli jeszcze jeden ponadgabarytowy transport. Podczas kontroli okazało się, że kierowca także nie miał pozwolenia na przewóz. Pojazd podobnie jak trzy poprzednie został zatrzymany. We wtorek inspektorzy rozpoczęli mierzenie i ważenie. Akcję utrudnił jednak karambol na krajowej "siódemce", który opóźnił dojazd transportu ponadgabarytów do specjalnego punktu pomiaru długości i masy pojazdów.

- Dozwolona masa i wymiary skontrolowanych pojazdów zostały przekroczone, dlatego ich właściciel może spodziewać się kary pieniężnej w wysokości ponad 170 tys. zł - informuje zastępca wojewódzkiego inspektora transportu drogowego w Gdańsku.

Jak zapowiadają inspektorzy, czwarty z zatrzymanych pojazdów należący do drugiej firmy, zostanie zważony po usunięciu zgłoszonej awarii. Nocna akcja "krokodylków" to jedna z wielu, jakie zamierzają przeprowadzić w najbliższym czasie. - Naszym celem jest ochrona infrastruktury przed niszczeniem, a to przekłada się na bezpieczeństwo użytkowników dróg. Dlatego kontrole samochodów ciężarowych będą systematyczne - zapowiada Tomasz Redo.

Link

piotreg - 23 Listopad 2012, 17:10

Równie dobrze mogła to być jedna z tych na WE... :evil:
bigjack - 26 Listopad 2012, 09:34

Wbiło mnie dziś w fotel w Cisowej. Jadąc rano do pracy w Cisowej w kierunku Janowa, zaparkowany był Ford Mondeo ustawiony TYŁEM do kierunku jazdy. Jak go mijałem to moim oczom ukazała się duża kamera w jasnej obudowie za przednią szybą. Czy Policja działa już jak inspektorki? Tzn. rejestruje materiał i nie musi Cię zatrzymywać? A może to były inspektorki? Hmm, siedzieli w środku i nie widziałem kamizelek.
piotreg - 26 Listopad 2012, 10:19

WITD.

Prawdopodobnie był to czarny Ford Mondeo III, nr rej. WE 576CW, należący do Delegatury Północnej z siedzibą w Bydgoszczy. Auto działa jak fotoradar. Fotografuje i nie zatrzymuje.

przemx - 26 Listopad 2012, 11:13

A ta Cisowa/Janowo to w okolicach jakiej większej miejscowości, albo jaka droga, numer?
bigjack - 26 Listopad 2012, 11:26

Rumia Janowo, Gdynia Cisowa. Przepraszam za "ogólniki". To był srebrny samochód, miał lekko uszkodzony przedni zderzak z prawej strony. Jeżdżę ta trasą codziennie od 17 lat i pierwszy raz coś takiego widziałem. :cry: Czy jak stoi takie dziadostwo to powinien być ustawiony znak informujący o kontroli prędkości?
piotreg - 26 Listopad 2012, 12:09

A może to była srebrna Foka w nowej budzie :?: :o

bigjack napisał/a:
Czy jak stoi takie dziadostwo to powinien być ustawiony znak informujący o kontroli prędkości?

Niestety nie. Oznakowane muszą być fotoradary stacjonarne i przenośne, ale tylko należące do <SM> / <SG> .

bigjack - 26 Listopad 2012, 12:32

Wiesz co, ten pęknięty zderzak odwrócił moją uwagę, a potem to już tylko mój prędkościomierz i mętlik w głowie, ile jechałem jak mnie mierzyli. :(
Maciexas - 26 Listopad 2012, 16:51

Jeszcze ciepłe foto, grasował dziś po Gdyni cały dzień. Dopadłem go na Estakadzie Kwiatkowskiego. Fotki robił ludziom mijającym go z prawej strony - wnioskuję że głowica i kamera były przestawione, a może nie? Po lewej widać ogr. do (70) , wystarczyło przekręcić samą kamerę i już zakłamany pomiar!
bigjack - 26 Listopad 2012, 20:51

Jednak srebrna foka w nowej budzie. Znalazłem w sieci - Delegatura Północna Bydgoszcz. Wynika z tego, że będzie tu częstym gościem. :( Jak myślicie, na 50-ce ile trzeba pomykać aby dostać fotę?
przemx - 26 Listopad 2012, 21:13

No według tej propagandy, co pokazują na portalach wszelakich - focą już od 11 na plusie, czyli 61. Zresztą te nowe canarkowe fotoradary focą także od 11 na plusie - sprawdzone.

Natomiast co do tej gościny - ona się kręci wszędzie. Bydgoszcz, Toruń - tu też była. :-)

piotreg - 27 Listopad 2012, 07:09

bigjack napisał/a:
Jednak srebrna foka w nowej budzie. Znalazłem w sieci - Delegatura Północna Bydgoszcz. Wynika z tego, że będzie tu częstym gościem.

To się wszystko zgadza. Delegatura Północna obejmuje Bydgoszcz, Toruń i Trójmiasto.

->> Mapa delegatur

przemx napisał/a:
No według tej propagandy, co pokazują an portalach wszelakich - focą już od 11 na plusie, czyli 61.

Nie ma innej opcji - Vincent założył 1,5 mld. wpływów z działalności systemu CANARD.

tomciog - 28 Listopad 2012, 11:10

Maciexas napisał/a:
Jeszcze ciepłe foto, grasował dziś po Gdyni cały dzień. Dopadłem go na Estakadzie Kwiatkowskiego. Fotki robił ludziom mijającym go z prawej strony - wnioskuję że głowica i kamera były przestawione, a może nie? Po lewej widać ogr. do (70) , wystarczyło przekręcić samą kamerę i już zakłamany pomiar!

Właśnie robię prawko na kat. A i tam jest wyraźnie napisane, że na te linie nie wolno najeżdżać, a tym bardziej parkować (są dokładnie takie pytania egzaminacyjne). Co na to Policja?

tomciog - 28 Listopad 2012, 16:01

Dziś Fokusik stał koło Bodegi waląc fotki w przód i tył.

Maciexas, co do tej prędkości, tam jest (50) , a tuż za zjazdem znów (70) .

Maciexas - 28 Listopad 2012, 16:15

Gdyby kamera była skierowana w lewo to łapałby już na (70) , ale w prawo na zjeździe jest nadal (50) .
jojo - 29 Listopad 2012, 10:52

Może kamera w lewo, a głowica w prawo. :grin:
przemx - 29 Listopad 2012, 19:35



Ford Focus widoczny w 1:10 minucie filmu. Stoi dość dziwnie. :) Celuje oczywiście w tył. Film pochodzi z Gdyni, z tego co wywnioskowałem po salonach samochodowych, to na ulicy Morskiej w Gdyni, za salonem Hyundaia (Morska 306). Wcześniej był to salon Opla.

piotreg - 30 Listopad 2012, 11:53

przemx napisał/a:
Stoi dość dziwnie. :)

Stoi tak, jak powinien.

ferran - 2 Grudzień 2012, 13:07
Temat postu: Insignia
Co do Insigni, to w Biuletynie Informacji Publicznej WITD w Gdańsku znalazłem przetarg na jej zakup: Klik. W wymaganiach zapisano dwulitrowy silnik diesla, 120 KM, poniżej 12 sekund do setki. Zatem można chyba przypuszczać, że nie jest to auto kupione z myślą pod videorejestrator. Pewnie jeździ jako "dupowóz". :) To moje przypuszczenia tylko oczywiście. Jak ktoś wie lepiej, niech się wypowie. Tak na marginesie, zapłacili 98 000 złotych za tego Opla.
adam - 2 Grudzień 2012, 15:11
Temat postu: Re: Insignia
Bzdura - WITD Gdańsk = GITD z siedzibą w Warszawie i 10. delegaturami terenowymi.
ferran - 2 Grudzień 2012, 16:47

Jaka bzdura? Przetarg był organizowany przez WITD. WITD nie równa się GITD, tylko podlega pod GITD. A co do delegatur - jest ich 11., a nie 10.
adam - 2 Grudzień 2012, 20:04

Nie wiem kto zmienił mojego posta w taki sposób, że zmienił on całkowicie sens...
WITD Gdańsk to nie równa się GITD z siedzibą w Warszawie i delegaturami terenowymi!
Przetarg do którego wkleiłeś link to zakup samochodu przez WITD Gdańsk dla własnych potrzeb. Insignie z VR/FR (bo cały czas nie wiemy co tam siedzi) zakupił GITD dla swoich delegatur.

PS. Delegatur jest 10.

ferran - 2 Grudzień 2012, 22:45

Ale ja doskonale wiem, że wkleiłem link do przetargu własnego WITD Gdańsk, więc nie za bardzo rozumiem, po co nawiązujesz do Insigni zakupionych przez GITD. Gdybym chciał pisać o Insigni OPC, bądź o dwóch pozostałych Insigniach edition, to zapewne bym to opisał w dziale dotyczącym GITD. Zacznij czytać ze zrozumieniem. Wkleiłem link do przetargu na gdańską Insignię na numerach GD, ponieważ pojawiły się tu dywagacje na temat tego, czy auto to posiada VR, czy też nie. Myślę, że cenną informacją może być ta dotycząca silnika. Dwulitrowy diesel o min. 120 koniach, to trochę mało jak na pościgówkę, więc możemy przypuszczać, że auto nie ma kamery, tylko służy do realizacji innych celów WITD w Gdańsku. I taki sens miała moja wypowiedź. Nie rozumiem skąd to porównywanie do GITD, czy negowanie mojej wypowiedzi. ROZMAWIAMY W TYM WĄTKU TYLKO O GDAŃSKIEJ INSIGNI. :)
adam - 3 Grudzień 2012, 16:22

Wybacz, temat dotyczy delegatury północnej, więc sądziłem, że na jej temat piszesz.
Fear - 3 Grudzień 2012, 18:22

Panowie, starczy off-topa. :cool:
inżynier - 3 Grudzień 2012, 20:19

Srebrna Foka w ostatnich dniach upodobała sobie DW nr 216 na odc. Reda - Hel. Non stop w akcji.
inżynier - 4 Grudzień 2012, 10:02

Znowu ich widziałem - tym razem w Swarzewie :!:
przemx - 4 Grudzień 2012, 16:53

Info z linku:

Cytat:
W Gdyni na końcu obwodnicy Focus stoi już któryś dzień z rzędu. Ustawiają się rano koło 8 i kończą koło 16.

Maciexas - 4 Grudzień 2012, 21:48

Racja, stali dziś na obwodnicy, ale wyjątkowo szybciej się zawinęli, by holować Vectrę CB74733, która w coś wjechała (rozbity przód). Więc koniec obwodnicy (Gdynia - Chylonia) wyglądał dziś o 11:00 tak: (50) , strasznie niebezpieczna droga, na którą mogą wtargnąć dzieci, zwierzęta, sąsiedzi, UFO oraz prezydent RP. Na szczęście zupełnie prewencyjnie, bezinteresownie moim bezpieczeństwem zaopiekowali się kretyni z ITD, bardzo im dziękuję.
Ps. Niech teraz zrobią crash test Focusa!

bigjack - 5 Grudzień 2012, 09:00

Dziś o godzinie 8 stali na Morskiej w Gdyni-Cisowej, kierunek Rumia. Tym razem ustawieni zgodnie z kierunkiem jazdy. Uwzięli się na ta Gdynię czy co, hmm...
Tak na marginesie, ile mają czasu na przysłanie informacji o wykroczeniu?

piotreg - 5 Grudzień 2012, 09:52

bigjack napisał/a:
Tak na marginesie, ile mają czasu na przysłanie informacji o wykroczeniu?

Pół roku... :twisted: :evil:

bigjack - 5 Grudzień 2012, 10:08

A tak z doświadczenia może ktoś wie po jakim czasie przysyłają. :o
piotreg - 5 Grudzień 2012, 12:00

Gdzieś czytałem (chyba tutaj), że Ci co się władowali z początkiem grudnia, polecony z Warszawy dostaną z początkiem 2013. Wychodzi na to, że procedura trwa ok. 30. dni.
przemx - 5 Grudzień 2012, 12:27

Potwierdzam informacje, że z początkiem stycznia pierwsi dostaną fotki. Gdy już CANARD będzie chodził w 100% to procedura potrwa około 7-14 dni. Tak mówił Pan rzecznik GITD.
bigjack - 7 Grudzień 2012, 09:24

Srebrna Foka została chyba przypisana do Gdyni. Dziś o 8:10 znowu stała na trawniku w Gdyni-Cisowej na Morskiej, jadąc w kier. Rumi, tuż przed byłym salonem VW-Kulikowski.
bigjack - 13 Grudzień 2012, 13:27

W dniu dzisiejszym Focus znów stał na ul. Morskiej o godzinie 8:00, kierunek Rumia, przed byłym VW-Kulikowski.
bigjack - 13 Grudzień 2012, 19:17

Tego jeszcze nie było - dziś godzina 18:55, a Foka znowu na Morskiej przed VW. Ciekawy jestem ilu nieświadomych kierowców straci prawka przez tych pazernych...
Maciexas - 15 Grudzień 2012, 13:09

Ktoś bardzo honorowo postąpił, ja nie mogłem się do tego zabrać (zapożyczone z pewnego trójmiejskiego forum):
Cytat:
A ja ostatnio zadzwoniłem na 112, że jakiś debil stoi pod prąd w zatoczce na zjeździe z obwodnicy srebrnym Fordem w Combi na warszawskich numerach. :D Obiecali to sprawdzić... Od tamtej pory nie widziałem ich już tam. ;) Jak będę widział na chodniku, trawniku, innym chorym miejscu to też nie omieszkam zadzwonić.

piotreg - 15 Grudzień 2012, 14:56

Maciexas napisał/a:
A ja ostatnio zadzwoniłem na 112, że jakiś **** stoi pod prąd w zatoczce na zjeździe z obwodnicy srebrnym Fordem w Combi na warszawskich numerach. :D Obiecali to sprawdzić... Od tamtej pory nie widziałem ich już tam. ;) Jak będę widział na chodniku, trawniku, innym chorym miejscu to też nie omieszkam zadzwonić.

Ja bym ich nie gonił z takich miejsc, czyt. nie nasyłał na nich policję.
Dlaczego :?: Otóż w takich miejscach, tak zaparkowane AD9, rzucają się w oczy i Ci bardziej kumaci na pewno nie dadzą się zestrzelić. Jeśli z takich miejsc policja będzie ich przeganiać, oni zaczną się chować gdzieś po parkingach i stojąc w ciągu aut będą nie do zauważenia.

Tego typu akcjami sami sobie wywalczyliśmy próg +11 w przypadku zdjęć z fotoradarów, który praktycznie stosują wszystkie <SM> / <SG> oraz GITD. Skąd to się wzięło :?: Ludzie zaczęli publicznie płakać, że zdjęcia robiły im fotoradary, w momencie, kiedy przekraczali prędkość o 2-3km/h. Co oczywiście było nieprawdą, bo był taki moment, że praktycznie każda formacja robiła od +21, a przemawiała za tym czysta ekonomika - po osiągnięciu tego progu, mogli w postępowaniu mandatowym "piratowi" wypisać mandat w kwocie 100-200zł. I to im się po prostu opłacało, gdyż większość radarów było w dzierżawie, a straże za każde zrobione zdjęcie ileś tam płaciły... czasem prawie 50zł. Jaki był sens zatem karać kierującego mandatem w kwocie 50zł, jeśli 40zł brała prywatna firma, do tego dochodziły koszty pocztowe, toner, praca pracownika itp.

Ludzie lali krokodyle łzy, więc ustawodawca im dogodził progiem +11. W międzyczasie straże pokupowały własne radary i zaczęły z tej możliwości korzystać, bo przecież ustawodawca powiedział, że ma być +11. A tak naprawdę ustawodawca powiedział, że nie może być mniej niż +11 :!:
I teraz Ci normalnie jeżdżący regularnie sobie zbierają punkciki - tu 2, tam 4..., płacąc śmieszne mandaty, które i tak reperują gminne budżety :!:

kamilcbr - 4 Styczeń 2013, 17:30

Dziś mnie ITD zaskoczyło - ok. 9:10 srebrny Focus ITD stał jakieś 10km od Kwidzyna, wieś Otłówko 70-71 km drogi K-55. Na szczęście w ostatniej chwili zwolniłem. :wink:
delpiero - 7 Styczeń 2013, 20:20

Cytat:
Inspekcja poluje na kierowców w Trójmieście. Jak się przed nią bronić?

Potępiam jazdę z nadmierną prędkością, ale nie popieram zbójeckich metod karania i łupienia kierowców za wykroczenia utrwalone przez wideorejestrator lub fotoradar. Niewielu kierowców umie się przed nimi bronić, choć są na to sposoby - pisze Maciej Naskręt.

Coraz częściej kierowcy z Trójmiasta, przez CB lub fora internetowe, ostrzegają się przed nieoznakowanymi pojazdami Inspekcji Transportu Drogowego. Auta marki Ford Focus, wyposażone w radar zamontowany nad zderzakiem w atrapie chłodnicy i rejestratorem pod przednią szybą, sieją coraz większy postrach na naszych drogach.

Siedzący w nich inspektorzy wyłapują nie tylko niefrasobliwych kierowców wyprzedzających ich z lewej strony z nadmierną prędkością. Pojazdy należące do inspekcji drogowej mogą uwieczniać ponadto rozpędzonych kierowców także stojąc na poboczu lub chodniku. Tak naprawdę sposób użycia kamery zależy od inwencji inspektora.

Warto tu zaznaczyć, że nowe pojazdy inspektorów drogowych nie podejmują działań związanych z zatrzymaniem pojazdu, tak jak robi to wciąż policja, czyli tak naprawdę nie zwiększają bezpieczeństwa ruchu poprzez karanie piratów drogowych.

Jedynym dobrym sposobem na uniknięcie mandatu jest sokoli wzrok. Po pierwsze, należy wypatrywać tablic rejestracyjnych w nowych Fordach Focusach, szczególnie tych w kolorze bordowym. Zaczynają się one literami "WE", a kończą "CE" lub "CW". Po drugie, samochód ma zamontowane trzy anteny - radia CB, do słuchania zwykłego radia i GSM do automatycznego wysyłania wykonanych zdjęć do centrali.

Ponadto pod przednią rejestracją zamontowane są dodatkowe reflektory błyskowe, które pomagają wykonać zdjęcie niefrasobliwemu kierowcy m.in. w złych warunkach pogodowych.

Nie pochwalam i nigdy nie pochwalałem jazdy powyżej dopuszczalnej prędkości, ale bardziej martwi mnie sposób nakładania mandatów. Pomijam już fakt, że nowe pojazdy ustawiane są w miejscach, w których nie doszło wcześniej do wypadków lub są względnie bezpieczne, mimo wprowadzonego ograniczenia prędkości.

Sporo kontrowersji budzi sytuacja, w której właściciel auta musi określić, kto popełnił wykroczenie, gdy nie pokazuje tego dokładnie zdjęcie z fotoradaru. Za odmowę wskazania kierowcy można otrzymać 5 tys. zł grzywny.

Ale groźba nie zawsze staje się faktem. W listopadzie systemowi postawił się pewien sprawny adwokat z Warszawy.

W jego przypadku zdjęcie kierowcy było nieostre. Adwokat nie potrafił jednoznacznie wskazać, kto kierował autem i tym samym popełnił wykroczenie. Odmówił więc przyjęcia mandatu i wskazania osoby popełniającej wykroczenie. Przeciwko takim osobom Inspekcja Transportu Drogowego wyprowadza najcięższe działa - groźbę grzywny w wysokości 5 tys. zł w postępowaniu sądowym. Sprawa okazała się jednak precedensowa, bo sąd ją umorzył. Uzasadnił to tym, że inspekcja domagając się wskazania kierującego pojazdem przekroczyła swoje uprawnienia, a zapis o karze jest wadliwy.

Adwokat z Warszawy udowodnił, że można wygrać z fotoradarową machiną w naszym kraju. Pora teraz na kolejne osoby.




Źródło:www.trojmiasto.pl

andrzej59 - 7 Styczeń 2013, 20:35

APARAT. :grin: :facepalm:
g1kowal - 8 Styczeń 2013, 20:49

Znaleziony w sieci:



Rumia/Trójmiasto (o ile się nie mylę).

LINK

lugard - 31 Styczeń 2013, 15:12

Koledzy!

Czy ktoś się orientuje czy te cudaki z fotoradarami latają też po Gdańsku-Wrzeszczu-Zaspie i Przymorzu?

Maciexas - 31 Styczeń 2013, 16:01

Kto ich tam wie... a widziałeś coś podejrzanego?
lugard - 31 Styczeń 2013, 21:33

Jeszcze nie, ale po prostu dziwi mnie, że wszystkie doniesienia są z Gdyni. Na całe woj. pomorskie są tylko 3. auta z fotoradarami i wszystkie jeżdżą w Gdyni? :)
Maciexas - 31 Styczeń 2013, 22:00

Ford był parę razy widziany na Armii Krajowej. Ponadto często, praktycznie codziennie, jedzie do bazy przy ul. Jaśkowa Dolina, więc po drodze może trochę natrzaskać. Niestety, rzadko jeżdżę po wymienionych przez ciebie dzielnicach w godzinach pracy ITD, więc ciężko mi coś na ten temat powiedzieć.
Maciexas - 1 Luty 2013, 00:08

Nie najświeższe, ale raczej nic się nie zmieniło.
piotreg - 1 Luty 2013, 12:14

lugard napisał/a:
Jeszcze nie, ale po prostu dziwi mnie, że wszystkie doniesienia są z Gdyni. Na całe woj. pomorskie są tylko 3. auta z fotoradarami i wszystkie jeżdżą w Gdyni? :)

Oni jeżdżą tam, gdzie można łupić bez opamiętania.
Tutaj na pewno chodzi tylko o kasę :!:

Maciexas - 15 Luty 2013, 20:46

Siedziba ITD Gdańsk o godzinie 2:00, kiedy inni świętowali walentynki w pobliskim klubie, ja pozwoliłem sobie zrobić fotkę.
Maciexas - 1 Marzec 2013, 01:12

Od paru dni Vitold nocuje samotnie bez Focusa. Albo został gdzieś przeniesiony albo maszynka robi pieniążki 24h/dobę. No jeszcze jest szansa, że się popsuł albo coś w ten deseń.
przemx - 1 Marzec 2013, 20:02

No czyli Brzoza koło Torunia i widziany przez kierowców w środę nie musiał być przypadkiem.
Maciexas - 7 Marzec 2013, 01:20

Pani Vito i pan Focus dziś śpią obok siebie. Czy coś z tego będzie? Nie wiem, ale ostatnio nie widuję ich na trójmiejskich drogach.
Ostatnio aktywny jest zespół Ducato + nieoznakowana Vectra (chyba GD 80193?) bez kamer. Widziani dziś na zjeździe z A1 w stronę trójmiasta.

piotreg - 14 Maj 2013, 22:37

szyna napisał/a:
Czarna Vectra ITD o rej. zaczynających się CB... cały czas stoi w Gdańsku, więc powinna być przypisana do Gdańska, a nie do Bydgoszczy.

Maciexas - 3 Czerwiec 2013, 18:43

Od jakiegoś czasu Mondeo jest w Gdańsku zamiast Focusa, widuję go codziennie przed siedzibą, raz widziałem go na Armii Krajowej, przed samą obwodnicą.
Na lokalnym forum piszą, że dzień w dzień ustawia się na Trakcie Św. Wojciecha, naprzeciw budynku Zrembu.

caspin - 3 Czerwiec 2013, 22:38

Na radiu słyszałem, że srebrny Focus był widziany na ulicy Toruńskiej w Bydgoszczy (strzelał fotki). Także chyba zamienili.
spit - 22 Lipiec 2013, 17:58

Bożepole Wielkie. Droga K-6, 475 km w kierunku Lęborka. Mondeo WE 576CW.
maciek2005 - 25 Grudzień 2014, 18:59

przemx napisał/a:
A ta Cisowa/Janowo to w okolicach jakiej większej miejscowości, albo jaka droga (...)

To jest droga droga K-6, miejscowość Rumia.

maciek2005 - 5 Styczeń 2015, 12:18

bigjack napisał/a:
Jednak srebrna foka w nowej budzie. Znalazłem w sieci - Delegatura Północna Bydgoszcz. Wynika z tego, że będzie tu częstym gościem. :( Jak myślicie, na 50-ce ile trzeba pomykać aby dostać fotę?

61 km/h

Sygnettoo - 8 Lipiec 2015, 11:37

:mrgreen:
piotreg - 10 Lipiec 2015, 15:14

Czarny Opel Insignia, nr rej. GD 983CP nigdy nie miał kamery i nie ma nadal.

Źródło: http://elightbars.pl/

piotreg - 1 Luty 2016, 08:27

Mondeo, nr rej. WE 576CW na trasie Słupsk - Lębork:
piotreg - 16 Kwiecień 2017, 10:33

Fot. FB - Nieoznakowane Radiowozy Policji Województwa Pomorskiego:
piotreg - 17 Kwiecień 2017, 19:49

Fot. FB
tqmeh - 17 Kwiecień 2017, 20:35

Oba auta?
Sygnettoo - 17 Kwiecień 2017, 21:02

:oops:
piotreg - 5 Luty 2018, 12:51

:arrow: czarny Ford Mondeo III, nr rej. WE 576CW
piotreg - 7 Luty 2018, 10:34

:arrow: granatowy Mercedes Vito, nr rej. GD 7670T - kamera przód i tył
delpiero - 16 Marzec 2019, 10:34

:arrow: WE 576CW
piotreg - 31 Lipiec 2020, 10:10

delpiero napisał/a:
:arrow: WE 576CW

AD9 C o numerze 12/0477 obecnie jest zamontowany w VW Passacie, który lata na WU 8133F :arrow: Kujawsko-Pomorski Inspektorat Transportu Drogowego.

małymobil - 12 Styczeń 2021, 23:38

piotreg napisał/a:
:arrow: granatowy Mercedes Vito, nr rej. GD 7670T - kamera przód i tył

Wychodzi na to że nadal lata w ITD, a czy nagrywa?

małymobil - 15 Kwiecień 2021, 11:41

Nowy nabytek w barwach <itd> :arrow: Mazda CX 30 albo CX 9 kolor granat, nr rej. GD 202MA. Kamery do ustalenia.
piotreg - 16 Kwiecień 2021, 09:13

małymobil napisał/a:
Nowy nabytek w barwach <itd> :arrow: Mazda CX 30 albo CX 9 kolor granat, nr rej. GD 202MA.

MAZDA CX-5 15 2.0 SKYMOTION 2WD.

piotreg - 16 Kwiecień 2021, 11:33

małymobil napisał/a:
Kamery do ustalenia.

Prawdopodobnie czarny bez.

małymobil - 4 Styczeń 2022, 16:48

Vito GD 7670T do zabrania.
małymobil - 24 Luty 2022, 15:52

Mazda GD 202MA podobno dostała kamerę po Vito. Info do potwierdzenia.
małymobil - 7 Wrzesień 2022, 15:55

Opel Insignia GD 983CP był bez kamer. Silnik do roboty i do zabrania ze struktur <itd> .
małymobil - 2 Marzec 2023, 13:07

WE 584CW cały czas aktywny.
piotreg - 2 Marzec 2023, 18:07

Na pewno pojawi się tutaj granatowe BMW 330i xDrive na WU.
małymobil - 27 Kwiecień 2023, 13:46

Źródło
delpiero - 5 Maj 2023, 14:54

:arrow: WU 4559P
piotreg - 14 Sierpień 2023, 09:30

Na biegu jest proces dozbrajania nowej floty <itd> . Niebawem granatowe BMW 330i xDrive, nr rej. WU 4559P wyjedzie na drogi Delegatury dozbrojone w dwukamerowy system Zurad.
małymobil - 9 Listopad 2023, 13:58

Objawiła się tu druga czarna BMW, blachy WU 3585R.
delpiero - 12 Listopad 2023, 15:36

:arrow: WU 3585R

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group