Forum Mapy Fotoradarów

Gm. Deszczno - Fotoradar stacjonarne

delpiero - 2 Grudzień 2009, 18:19
Temat postu: Fotoradar stacjonarne
Cytat:
Fotoradary stacjonarne na terenie miejscowości Deszczno

- wlot do miejscowości
, jadąc od strony Gorzowa Wielkopolskiego, ogr. (50) /zdemontowany/
- w centrum miejscowości, jadąc w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego, ogr. (50) /zdemontowany/

piotreg - 2 Grudzień 2009, 18:39
Temat postu: Fotoradar stacjonarne
Ten w kierunku Gorzowa Wlkp. bardzo często jest aktywny - obsługuje go KMP Gorzów Wlkp.
Chalek - 15 Lipiec 2011, 08:32
Temat postu: Fotoradar stacjonarny
12. lipca kierowcy jadący drogą K-3 (Gorzów Wlk.-Skwierzyna) mieli niezłą okazję uszczuplić swój portfel. Wjeżdżając do Deszczna od strony Gorzowa Wielkopolskiego był naładowany maszt (film). A dosłownie 400 metrów dalej (bardzo ładna prosta) stała drogówka z Laserem UltraLyte LTI 20-20 (niestety osoba, która nagrywała ten film się wystraszyła). Mój STI-R ładnie go wykrył dając alarm "LASER ALERT".


piotreg - 15 Lipiec 2011, 08:39

Widziałeś drugie oko na maszcie :?: :o Z tego co pamiętam tam było jakieś drugie "źródełko" pasma K, a jego źródłem były drzwi automatycznie przesuwane vis a vis masztu.

Naród przyzwyczaił się do pustych masztów i na potęgę je ignorował...
Wielu teraz takie przyzwyczajenie zaboli, tym bardziej że ITD może je ustawiać na +10.

Elite - 15 Lipiec 2011, 08:45

Zatrzymaj sobie na 32 sekundzie, widać chyba oczko. :)
Chalek - 15 Lipiec 2011, 09:00

Elite, też to zauważyłem. ;)

Dodam że, miejscówka miśków perfekcyjna, nie dość, że z daleka słabo widoczni to jeszcze ta prosta no i laser, który ułatwia pomiar.
Pozdrawiam

delpiero - 15 Lipiec 2011, 10:05

Widać, widać. :good:

PS. Chalek, jak możesz jechać z tak brudną szybą? :razz:

piotreg - 15 Lipiec 2011, 12:15

Jeszcze "zieloni" mu się przykują do samochodu - tyle żyjątek pozabijał :!: :lol:
Elite - 15 Lipiec 2011, 12:18

Jak widzę tych oszołomów to mi się słabo robi :!: :wink:
piotreg - 17 Lipiec 2011, 11:01
Temat postu: Re: Fotoradar stacjonarny
Chalek napisał/a:
12 lipca kierowcy jadący drogą K-3 (Gorzów Wlk.-Skwierzyna) mieli niezłą okazję uszczuplić swój portfel. Wjeżdżając do Deszczna od strony Gorzowa Wielkopolskiego był naładowany maszt.

Owy maszt.

piotreg - 20 Sierpień 2011, 09:09

Maszt z tzw. "starego rozdania" - celuje w jadących w kierunku Gorzowa Wlkp., ogr. (50)
delpiero - 22 Czerwiec 2013, 21:30

Maszt w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego przybrał żółte barwy oraz został wpięty do CANARD.
piotreg - 10 Luty 2014, 14:46

Pucha na 841 na wlocie od strony Gorzowa Wlkp. także zostaje - niebawem zostanie przemalowana na kolor żółty.
piotreg - 10 Luty 2014, 21:16

GITD ma burdel w papierach! :evil: Dzisiaj GITD ogłosił kolejny przetarg dot. likwidacji obudów wraz z konstrukcją wsporczą, a także ich utylizacji. I na nowej, zaktualizowanej liście znalazł się maszt nr 841 w miejscowości Deszczno (wlot od strony Gorzowa Wlkp.). :facepalm: Do 1 lipca 2014 r. na pewno zniknie.

Chodzi dokładnie o tą puchę:


Chalek - 26 Luty 2014, 10:58

7 lutego 2014 wracałem z Gorzowa Wlkp. i czegoś mi brakowało w Deszcznie. To był maszt, który kiedyś nagrałem jak był pełny, specjalnie zwolniłem, ale o dziwo znaków D-51 oraz masztu już nie było, został usunięty.
piotreg - 26 Luty 2014, 12:54

Dzięki Chalek za info. :good: Jeśli coś po drodze z Gorzowa jeszcze wypatrzyłeś to wal śmiało... :mrgreen:
Chalek - 27 Luty 2014, 08:49
Temat postu: Fotoradary na EX DK nr 3
Witam. 07 lutego na odcinku drogi K-3: Gorzów Wlkp. - Międzyrzecz brakowało mi tego masztu, na odcinku: Nowa Sól - Legnica wszystkie maszty stały. Dosyć mocno się spieszyłem, a miałem zamiar przejechać się EX3 na odcinku Międzyrzecz-Świebodzin-Sulechów-Nowa Sól, ale zrobię to następnym razem. Pozdrawiam
piotreg - 27 Luty 2014, 08:55

Demontaż ruszy w kwietniu. Oferty na demontaż masztów można składać do 19 marca 2014 r. Potem jeszcze kilka dni na "procedury".
piotreg - 9 Październik 2014, 09:34

GITD szuka już wykonawcy, który "kanarkowy" maszt wykopie, a następnie zainstaluje go na 34 km w miejscowości Torzym (droga K-92 k./Świebodzina).
piotreg - 18 Grudzień 2014, 18:23

Maszt został zdemontowany.
Chalek - 6 Grudzień 2016, 21:18

Cytat:
Fotoradary gminne i inne niż Inspekcji Transportu Drogowego już od roku nie mogą robić zdjęć. Więc większość gmin zdjęła skrzynki i usunęła maszty. Inaczej jest w Deszcznie. Wójt wydał dyspozycję żeby niczego nie ruszać, bo ustawa zabroniła tylko robienia zdjęć.

LINK


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group