Forum Mapy Fotoradarów

ZACHODNIOPOMORSKIE - Rymań - DW nr 112 (Nowogard - Karlino)

delpiero - 6 Sierpień 2010, 22:55
Temat postu: Rymań - DW nr 112 (Nowogard - Karlino)
Cytat:
Fotoradar stacjonarny na terenie miejscowości Rymań

- wlot do miejscowości
, tuż przed stacją Orlen, jadąc od strony Gdańska, ogr. (50)




DarioG - 7 Sierpień 2010, 08:36

Bardzo ciekawie ustawiona lampa błyskowa. :lol:
piotreg - 7 Sierpień 2010, 10:21

Ale tak ustawiona lampa wcale nie oznacza, że maszt nie jest groźny :!:

Wręcz przeciwnie :!:

W pobliskim Karlinie trafiłem uzbrojony maszt z tak samo ustawiona lamą. Na moje oko świadczy to o tym, że maszt ten często chodzi i obsługuje go ten sam podmiot :!:

delpiero, a gdzie szczegóły dotyczące jego ustawienia, kierunek, w którym celuje, ograniczenie prędkości etc. :?: :idea:

A sama sesja... malina :!: W końcu bycie moderatore do czegoś zobowiązuje.

delpiero - 7 Sierpień 2010, 14:01

Maszt ustawiony na wlocie do miejscowości, celuje w stronę jadących do Nowogardu, ograniczenie 50 km/h.
portier - 18 Marzec 2011, 17:11

Panowie, mam prośbę! Dziś jechałem z Gdyni do Szczecina i w miejscowości Rymań trafiłem na fotoradar. Godzina 12, ale było pochmurno i lekko padało. Kobieta mnie zagadała jakąś krzyżówką i nie zauważyłem znaku kontrola radarowa. W ostatnim momencie zobaczyłem maszt i zdążyłem zwolnić tak z 90 do 70-75. Nie było żadnego błysku, czy jest możliwość, że będę miał szczęście i nie zrobiło mi zdjęcia? Całą drogę jechałem prawie zgodnie z przepisami, a tu zonk. ;)
pstryk - 18 Marzec 2011, 21:19

Jest szansa, że Ci zdjęcia nie zrobiło... :o

Wiesz co robić w takich przypadkach :?: Zawracasz i lookasz czy siedzi w maszcie "oczko" i masz głowę spokojną na najbliższe dni. :smile:

Jak wygląda maszt ze wspomnianym "oczkiem" :?: Masz dwa posty wyżej przykład jaki podał kolega piotreg. :good:

Szerokości.

piotreg - 20 Marzec 2011, 10:13

Jeszcze się nie spotkałem z masztem, który miałby odłączoną lampę w czasie jego aktywności, więc głowa do góry i do przodu - nie masz fotki na bank.
delpiero - 9 Marzec 2015, 11:52

Uwaga <FR> aktywny!
piotreg - 9 Marzec 2015, 13:08

Wszystko wskazuje na to, że jest to maszt gminny. Czy w strukturach gminy funkcjonuje <SM> / <SG> ? :o
phonemaniac - 10 Marzec 2015, 14:47

Maszt w Rymaniu obsługiwany jest przez SM w Gościno.

LINK

piotreg - 15 Luty 2016, 11:55

Maszt i znaki ostrzegawcze ofoliowane.
piotreg - 17 Lipiec 2018, 00:56

delpiero napisał/a:
Uwaga <FR> aktywny!

Teraz już nieaktywny i tylko prewencyjnie.

Przypominamy!!! Maszt stanowi własność Gm. Gościno. W dniu 1 stycznia 2016 r. Straż Miejska Gościno utraciła prawo do kontroli fotoradarowej. Wyłączne prawo do korzystania z fotoradarów stacjonarnych ma obecnie Inspekcja Transportu Drogowego, dlatego też maszt nie ma prawa działać.

piotreg - 5 Luty 2020, 09:36

Droga utraciła status drogi krajowej, w związku z oddaniem do użytku drogi S-6. W chwili obecnej jest to już droga o statusie drogi powiatowej.
piotreg - 9 Sierpień 2023, 09:10

Droga zyskała status wojewódzkiej nr 112. Obudowa została usunięta. Orientuje się ktoś, czy sam maszt także został wycięty? :o

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group