Forum Mapy Fotoradarów

Gm. Tarnowo Podgórne - Fotoradar przenośny

piotreg - 14 Styczeń 2010, 09:26
Temat postu: Fotoradar przenośny
Na terenie całej gminy fotki walą nie tylko z masztów. Lubią też zapolować z trzech nóg lub z paki oznakowanej Dacii Logan, nr rej. PZ 7092J. Takie info nadesłał do mnie user, który się podpisał XYZ.
kupczas007 - 15 Wrzesień 2011, 16:30

Trochę odświeżę temat. Od początku tygodnia karaluchy ze straży suszą Iskrą w Lusowie albo koło szkoły albo dalej na drodze na Zakrzewo. Czy oni mogą zatrzymać teraz pojazd przekraczający prędkość, czy mają to ustrojstwo podłączone do kompa i traktują jak fotoradar (o ile jest taka możliwość) :?!:
piotreg - 15 Wrzesień 2011, 16:47

Nie mają prawa zatrzymać pojazdu. Może to zrobić funkcjonariusz Policji, a oni następnie sobie "obrobią" klienta. :D
kupczas007 - 15 Wrzesień 2011, 17:52

No dobra, ale oni sobie stoją sami i suszą, więc jaki to ma sens?
pstryk - 15 Wrzesień 2011, 18:23

Walą fotki, zapisują, wysyłają, a Ty wpłacasz kasę na konto gminy/miasta. Ot, cała zabawa... :grin:
kupczas007 - 15 Wrzesień 2011, 18:29

Stąd moje pytanie czy z Iskry (trzymał ją w łapie) bez kamery można fotę zrobić? Jak mi się uda to jutro fotkę zrobię.
piotreg - 15 Wrzesień 2011, 19:21

Mogą korzystać tylko z urządzeń samoczynnie rejestrujących. Złapałeś ich więc na łamaniu prawa.

kupczas007 napisał/a:
Stąd moje pytanie czy z Iskry (trzymał ją w łapie) bez kamery można fotę zrobić?

W trybie ręcznym to zwykła suszarka, a oni nie mogą mierzyć z suszarki.

kupczas007 - 15 Wrzesień 2011, 19:26

No to jestem w domu. :wink: Niech mi tylko w obiektyw wejdą. :grin:
piotreg - 15 Wrzesień 2011, 21:56

kupczas007 napisał/a:
Trochę odświeżę temat. Od początku tygodnia karaluchy ze straży suszą Iskrą w Lusowie albo koło szkoły albo dalej w drodze na Zakrzewo. Czy oni mogą zatrzymać teraz pojazd przekraczający prędkość, czy mają to ustrojstwo podłączone do kompa i traktują jak fotoradar (o ile jest taka możliwość) :?!:

Przy szkole, w którym kierunku celowali i jakie tam ogr. prędkości :?: :o

kupczas007 - 16 Wrzesień 2011, 11:45

Celowali w obie, ale schowani za budynkiem, więc praktycznie ich nie widać. Ograniczenie 40 km/h.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group