Forum Mapy Fotoradarów

Nidzica - Videorejestratory

phonemaniac - 18 Marzec 2009, 14:08
Temat postu: Videorejestratory
Cytat:
KPP Nidzica

Nieoznakowane:

- błękitna Skoda Superb II, nr rej. NNI 03472 - kamera przód i tył /zdjęta ze służby/
- bordowy Ford Mondeo, nr rej. NOS H050 /zdjęty ze służby/
- czarne BMW 330i xDrive, nr rej. NNI 08436 - kamera przód i tył
- czarny Renault Megane II, nr rej. NO 21165 - kamera przód i tył /oddelegowana do KPP Pasłęk/


Oznakowany:

- Alfa Romeo 159, nr rej. HPT 88TH - nr boczny T631 - kamera przód i tył /zdjęta ze służby/

Podczas sesji zdjęciowej w Nidzicy, ok. 500 m od fotoradarku, na wlocie do Nidzicy od Wawy, stała sobie czarna Meganka i obserwowała ludzi jadących od Gdańska... łapali na tylną kamerkę kolesi, którzy wyprzedzali na podwójnej ciągłej i skrzyżowaniu. ;)

piotreg - 18 Marzec 2009, 14:13

Szkoda, że tego nie uwieczniłeś. Ciekaw jest, która zapuściła się aż tak daleko?

Pamiętasz może jej blaszki?

phonemaniac - 18 Marzec 2009, 14:15

Mam jej foto, ale nie wiem, czy będę w stanie coś odczytać. ;)

W każdym razie czarna była, zresztą czarna megi jeździ od praktycznie zajazdu Eden do Olsztynka.

Zgodnie z obietnicą daję foto. ;)



Niestety, aparacik mi złapał ostrość na słupeczku. ;(

Po lewej stronie zdjęcia, ok. 100 m jest fotoradar. ;)

wojtisek1 - 22 Marzec 2009, 18:20

A jak dodałeś zdjęcie nie dodając z zewnętrznego serwera?
phonemaniac - 22 Marzec 2009, 18:27

Foto jest umieszczone na serwerze zewnętrznym ;) :arrow: fotosik.pl
phonemaniac - 9 Kwiecień 2009, 10:18

No i w końcu dorwałem czarną megi. :D

Wydaje mi się, że ona w Nidzicy stacjonuje, bo często o niej słyszę, że kursuje od zajazdu Eden do Olsztynka (najczęściej jednak widywana w okolicy Nidzicy).


piotreg - 9 Kwiecień 2009, 10:26

Pogratulować polowanka. Podeślij mi proszę fotkę na e.mail, pójdzie na mapę video. Ustal proszę - korzystając np. z CB - gdzie ona garażuje. :-)
phonemaniac - 9 Kwiecień 2009, 10:31

Wczoraj jeszcze miałem przyjemność porozmawiać przez radyjko z panami misiaczkami z Płońska (granatowa Vectra combi, nr rej. WZU K001), bardzo mili panowie. :) Niestety nie ustrzeliłem ich. :( Aparat był jeszcze schowany. :( A foty już śle do ciebie z Napierek, Frąknowo, Pawłowo i Pawłówko, dzisiaj ruszę w trasę na Ostródę, ale nie wiem, czy coś się uda. :( Pogoda do d...
phonemaniac - 27 Kwiecień 2009, 08:28

Polowanko cd... kolega tym razem polował i upolował ich podczas karmienia na Orlenie w Rączkach.


Misial - 13 Lipiec 2009, 18:13

To ta sama chyba Meganka tu na zdjęciu - wypadek z okolic Nidzicy:

->> KLIK

piotreg - 14 Lipiec 2009, 10:42

W sieci wygrzebałem, że Meganka NO 21165 lata teraz na stałe w Mrągowie.

Wydaje mi się, że wszystkie podlegają pod KWP Olsztyn i cały czas zmieniane mają miejscówki.

phonemaniac - 14 Lipiec 2009, 13:12

piotreg napisał/a:
W sieci wygrzebałem, że Meganka NO 21165 lata teraz na stałe w Mrągowie.

Wydaje mi się, że wszystkie podlegają pod KWP Olsztyn i cały czas zmieniane mają miejscówki.

Po powrocie z Olsztyna to w Nidzicy mają własną Meganke, ostatnio jak jechałem do Olsztyna to jechała za mną dosłownie ze 3 samochody i wg mnie była to właśnie NO 21165 (wersja na 5 lipca 2009).

delpiero - 14 Grudzień 2009, 10:32

Podsumowując:

Cytat:
KPP Nidzica:

- bordowy Ford Mondeo, nr rej. NOS H050
- czarny Renault Megane II, nr rej. NO 21165 - kamera przód i tył

piotreg - 14 Grudzień 2009, 11:35

E... Mondziak już chyba na żyletki został przerobiony. Muszę go zdjąć z mapy. :-)
phonemaniac - 14 Grudzień 2009, 11:55

A muszę się przejechać któregoś dnia i obadam sprawę pod komendą. ;)
phonemaniac - 6 Kwiecień 2010, 07:33

Cytat:
Łapówka za mandat

Policjanci z nidzickiej drogówki w okolicy miejscowości Powierż zmierzyli, z jaką szybkością jedzie ford mondeo.
Kierujący pojazdem 30-letni Rafał S., mieszkaniec powiatu białobrzeskiego, przekroczył dozwoloną prędkość o 58 km na godz. Gdy funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, próbował wręczyć im łapówkę. Włożył za wycieraczkę radiowozu 90 zł w różnych banknotach.

Policjanci o niemoralnej propozycji powiadomili oficera dyżurnego. Kierowca został zatrzymany w areszcie, a prokurator przedstawił mu zarzut wręczenia korzyści majątkowej, do którego się przyznał.

LINK

piotreg - 6 Kwiecień 2010, 07:51

Głupota ludzka nie zna granic...
piotreg - 2 Luty 2011, 16:56

Cytat:
Nidziccy policjanci dostaną 
nieoznakowaną skodę z videorejestratorem

Do Powiatowej Komendy Policji w Nidzicy trafi jeden z 12 nieoznakowanych aut wyposażonych w videorejestratory zakupionych przez komendę wojewódzką w ramach realizacji projektu "Zwiększenie bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez doposażenie jednostek Policji w sprzęt transportowy i kontrolno – pomiarowy".

Jak powiedział o skodach suberb sedan 3,6 FSI 4x4 Adam Kornacki dziennikarz TVN Turbo „to limuzyna zapewniająca bezpieczeństwo i komfort pracy policjantom”. Zakup kolejnych nowoczesnych aut dla warmińsko-mazurskiej Policji jest możliwy dzięki środkom Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 – 2013.

Trochę o samych autach: skody superb sedan 3,6 FSI 4x4, o pojemności silnika 3597 cm, mocy silnika - 191 kW, maksymalnej prędkości 250 km/h, przyspieszeniu - 6,5 s, automatycznej skrzyni biegów, silnik zasilany benzyna bezołowiową.

Na wyposażeniu auta mają także umieszczone za tylną szybą pojazdu ledowe tablica świetlne do wysyłania poleceń przykładowej treści "STOP POLICJA", " JEDŹ ZA MNĄ", videorejestrator, zestaw komputerowy z drukarką i oprogramowaniem. Wartość samochodu to 136 700zł.

O opinię na temat nowych aut poprosiliśmy Adama Kornackiego dziennikarza TVN Turbo, a zarazem wielkiego pasjonata wyścigów samochodowych i motoryzacji. — Ogromnie cieszę się, że policjanci będą dysponować takimi autami. Są one z zewnątrz dość niepozorne, natomiast ich środek kryje mnóstwo atutów. Bardzo mocny silnik i moc obrotowa, duży rozkład osi, napęd na cztery koła zdecydowanie poprawi trakcję, szczególnie, że te auta muszą często jechać znacznie szybciej. To inwestycja w bezpieczeństwo. Ta maksymalna wersja, to sama w sobie limuzyna, a znakomita pozycja za kierownicą na pewno wpłynie na komfort pracy policjantów.

— Skoda Superb to dobry wybór dla „drogówki” Warmii i Mazur. W codziennej pracy policjanci z „pościgówki” muszą dysponować samochodem o mocy i szybkości wyższej niż w standardowym aucie, by w pościgu bezpośrednim jak najkrócej przebywać na nie swoim pasie ruchu. Silnik V6 3,6 FSI jest gwarantem dobrego przyspieszenia. I zachowuje przyzwoite spalanie jak na auto tej klasy.

Na krętych mazurskich drogach znakomicie sprawdza się napęd 4x4, którego producentem jest Haldex. Warto także docenić sam videorejestrator: nagrywa w obie strony i rejestruje dźwięk, posiada przyzwoitą optykę ze stabilizacją obrazu i co bardzo ważne jest wymyślony przez polskiego konstruktora. Uważam, że mazurska drogówka ma dobry sprzęt do wykonywania swojej pracy.


Tak natomiast ocenił nowe samochody warmińsko-mazurskich policjantów Bartosz Sapota, dyrektor akademii techniki jazdy House of Drive, były redaktor tygodnika „Motor”.
Link
phonemaniac - 3 Luty 2011, 07:54

I Skoda i Alfa. ;) Będzie co obfocić. ;)
piotreg - 3 Luty 2011, 09:15

Nie ma sprawy. Możesz już teraz startować... :D
piotreg - 3 Luty 2011, 22:47

Cytat:
Nowe Skody Superb → KPP Nidzica:

- błękitna Skoda Superb, nr rej. NNI 03472 - kamera przód i tył

Źródło: www.gazetaolsztynska.pl

piotreg - 12 Luty 2011, 20:21

Lepsze ujęcie:
phonemaniac - 13 Marzec 2011, 20:53

Dzisiaj mi umknęła sprzed obiektywu nieoznakowana Skoda Superb, NNI... (niestety nie powiem dokładnie jakie cyferki były). Wydaje mi się, że nie jest ona koloru błękitnego, a coś podobnego do grafitu.
PieTrzaK - 13 Marzec 2011, 22:00



Takie cuś? Jeżeli tak to jest to kolor "satin szary" i wygląda różnie w zależności od oświetlenia. Czasami jest bardziej błękitna, czasami szara.

phonemaniac - 13 Marzec 2011, 22:18

Coś bardziej w guście jak na tym zdjęciu:


piotreg - 14 Marzec 2011, 07:43

phonemaniac napisał/a:
Dzisiaj mi umknęła sprzed obiektywu nieoznakowana Skoda Superb, NNI... (niestety nie powiem dokładnie jakie cyferki były). Wydaje mi się, że nie jest ona koloru błękitnego, a coś podobnego do grafitu.

Z tego co się orientuję, to wszystkie Superby latają na blaszkach z prezentacji.

phonemaniac - 14 Marzec 2011, 07:56

Chciałem tylko zrobić sesję oraz na 100% potwierdzić blaszki i kolory. :)
piotreg - 14 Marzec 2011, 09:42

Nie ma sprawy - jestem na tak. :D
PieTrzaK - 4 Maj 2011, 08:29

Cytat:
Nidzica: Szaleńcza jazda krajową szesnastką, skutkowała 106 punktami karnymi.
Policjanci ruchu drogowego, po krótkim pościgu zatrzymali do kontroli drogowej mieszkańca Otwocka.


Mężczyzna otrzymał 106 punktów karnych za przekroczenie dozwolonej prędkości o 53 km/h, wyprzedzanie na zakazie, na powierzchni wyłączonej z ruchu, przy dojeżdżaniu do wierzchołka wzniesienia, na zakręcie, linii podwójnej ciągłej i skrzyżowaniu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a za tą długą listę wykroczeń odpowie przed sądem.
W piątek około godz. 15.15 policjanci drogówki na krajowej 7 w okolicy miejscowości Litwinki zauważyli niebezpiecznie jadące bmw. Kierowca, wyprzedzał inne pojazdy na zakazie wyprzedzania, na powierzchni wyłączonej z ruchu, przy dojeżdżaniu do wierzchołka wzniesienia, na zakręcie, linii podwójnej ciągłej i skrzyżowaniu oraz nie upewniał się co do możliwości wyprzedzania innych uczestników ruchu drogowego zmuszając ich do zjazdu na pobocze drogi. Ponadto 35-latek poruszał się z nadmierną prędkością. Na odcinku Litwinki – Rączki trzykrotnie przekroczył prędkość o 53 km/h, 48 km/h i 42 km/h. Dodatkowo mieszkaniec Otwocka, nie chciał się zatrzymać do kontroli drogowej. Pościg za bmw trwał na odcinku około 4 km. Po zatrzymaniu pojazdu, funkcjonariusze w związku z jego niebezpiecznym zachowaniem na drodze zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Za szaleńczą jazdę mężczyzna otrzymał również 106 punktów karnych. 35-latek odpowie przed sądem, gdzie grozi mu kara grzywny do 5 tyś złotych i zakaz prowadzenia pojazdów nawet na 10 lat.


Źródła:

- LINK
- TVN

Filmik do obejrzenia w linku z TVN.

phonemaniac - 4 Maj 2011, 08:31

O ile mi wiadomo, to tam nie jest krajowa szesnastka, a siódemka. :P
piotreg - 4 Maj 2011, 08:53

Naturalna selekcja. :twisted:
PieTrzaK - 4 Maj 2011, 09:32

phonemaniac napisał/a:
O ile mi wiadomo, to tam nie jest krajowa szesnastka, a siódemka. :P

Ale w treści jest już dobrze. :razz:

małymobil - 22 Lipiec 2011, 18:36

Alfa 159, HPT 88TH - nr boczny T631

LINK

phonemaniac - 16 Sierpień 2011, 22:05

Alfa trafiona dzisiaj na 217 km drogi K-7. Ekipa suszyła <LR> na ograniczeniu (90) , tolerancja też spora :D +30 km/h, ale chętnych nie brakowało. Przy mnie został złapany mobil z 128 km/h z odległości 675 m., a tuż przede mną rozliczyli mobila, który miał na blacie 199 km/h. Ekipa :good: Zresztą jak większość pewnie na Warmii i Mazurach. Ok, teraz do sedna:
delpiero - 17 Sierpień 2011, 22:01

phone, jestem za zmianą Twojego nicka na videomaniac. :cool:

Jeżeli nie nick, to chociaż taki tytuł pod nickiem. :good:

Gratulacje. :banan:

phonemaniac - 7 Wrzesień 2011, 08:11

Cytat:
Wyprzedzał auta na krzyżówce, podwójnej ciągłej...

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej mieszkańca gminy Pabianice, który wyprzedzał skodą na skrzyżowaniu, na "podwójnej ciągłej" oraz przekroczył dozwoloną prędkość o 42 km/h.

W poniedziałek wieczorem policjanci nidzickiej drogówki na krajowej drodze nr 7 w okolicy miejscowości Kanigowo zauważyli szybko jadącą skodę. Jej kierowca wyprzedzał inne pojazdy na skrzyżowaniu, na "podwójnej ciągłej" oraz, jak się okazało, przekroczył dozwoloną prędkość o 42 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej. I za złamanie przepisów ruchu drogowego zaproponowali 41-letniego mieszkańcowi gminy Pabianice 800 zł mandatu i 18 pkt. karnych. Mężczyzna nie zgodził się na takie rozstrzygnięcie, dlatego za popełnione wykroczenie drogowe odpowie przed sądem. Grozi mu grzywna do 5000 zł.

LINK

piotreg - 7 Wrzesień 2011, 11:40

W sądzie nic nie ugra, dostanie na moje oko ok. 1000-1500zł grzywny + punkty. A powinni dla przykładu walnąć mu 5000zł.
Fear - 16 Wrzesień 2011, 07:13

:arrow: Skoda, nr rej. NNI 03472
Maciexas - 9 Kwiecień 2012, 23:51

Widziałem dziś Skodzinę na drodze K-7 w okolicach Nidzicy. Zdaje się, że blachy bez zmian, ino kolor jakiś taki bardziej złotawy się wydawał.
Fear - 2 Grudzień 2012, 21:56

Alfa.
phonemaniac - 12 Listopad 2013, 14:15

Cytat:
"Piraci" na siódemce strzeżcie się! Możecie wystąpić w telewizji

Nidziccy policjanci uczestniczą w realizacji programu "Uwaga pirat" realizowanego przez telewizję TVN Turbo. Przez dwa dni nieoznakowany radiowóz, wyposażony w sprzęt nagrywający, będzie poruszał się po krajowej "siódemce".


We wtorek i środę praca policjantów nidzickiej drogówki będzie "podglądana" przez dziennikarzy TVN Turbo w realizowanym programie "Uwaga pirat".

Ekipa będzie jeździć w nieoznakowanym radiowozie na krajowej "siódemce" w powiecie nidzickim. Nie bez powodu nagrywani będą "piraci" na DK 7. - To właśnie ta droga, ze względu na duże natężenie ruchu, jest najbardziej narażona na występowanie zdarzeń drogowych - informują policjanci. - Najczęstszymi przewinieniami kierowców są tu przede wszystkim przekroczenia dozwolonej prędkości oraz nieprawidłowe wyprzedzanie.

Program "Uwaga pirat" ma na celu pokazywać niewłaściwe zachowania kierowców, a przez to ograniczyć ilość wypadków na drogach.

Policjanci przypominają też, że obecne warunki atmosferyczne są zmienne, dlatego kierowcy powinni zachować ostrożność i zdjąć nogę z gazu. Pomoże to uchronić się im nie tylko przed spowodowaniem zdarzenia drogowego, ale również przed "występem" w telewizji.

LINK

mariom2 - 5 Styczeń 2014, 17:48

Świeże zdjęcie. Gdzieś na drodze K-7. :smile:
delpiero - 19 Lipiec 2014, 12:57

Cytat:
Autobus wymusił pierwszeństwo Astrze. 2 osoby w szpitalu

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w sobotę na drodze nr 7 koło miejscowości Litwinki. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący autobusem marki renault wyjeżdżając z drogi podporządkowanej od strony miejscowości Szerokopaś, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu drogą nr 7 oplowi.

W wyniku zderzenia pojazdów 8-latka i 23-latka - pasażerki Opla Astry ze złamaniami zostały przewiezione do nidzickiego szpitala. W autobusie nie było pasażerów. 60-letni kierowca autobusu oraz kierowca opla byli trzeźwi.

Oba pojazdy zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.


Źródło: www.nidzica.wm.pl

delpiero - 24 Marzec 2015, 19:37

Cytat:
Wypadek na DK 7: Cztery osoby w szpitalu

Dziś po godz. 15 na trasie Nidzica - Napierki, doszło do zderzenia mazdy z fordem. W wypadku ranne zostały cztery osoby, które przewieziono do szpitala. Droga była całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło około godz. 15:30 na wysokości miejscowości Tatary (droga krajowa nr 7). Według wstępnych ustaleń policji, kierowca mazdy podczas wyprzedzania ciężarówki wjechał w forda, którego kierowca próbował w niedozwolonym miejscu skręcić w lewo.

W zderzeniu ucierpiały cztery osoby (1 z forda i 3 z mazdy), które przetransportowano już do szpitala. Na ten moment nie ma informacji co do dokładnego stanu ich zdrowia. Funkcjonariusze ustalili dokładne przyczyny i okoliczności wypadku.

Droga była całkowicie zablokowana i z racji miejsca w którym doszło do zderzenia, trudno było wyznaczyć dobry objazd dla kierowców. Utrudnienia trwały ponad 2 godziny.

Źródło: www.nidzica.wm.pl

piotreg - 18 Wrzesień 2015, 12:54

FB:
phonemaniac - 10 Październik 2015, 22:09

Ekipa nidzickiej drogówki trafiona dzisiaj na obserwacji w trasie.
piotreg - 11 Październik 2015, 09:16

Jak zwykle na bogato! :cool:
PieTrzaK - 22 Styczeń 2016, 10:49

Cytat:
NIDZICA: ZAMIAST KONIA SAMOCHÓD, ZAMIAST SANEK WORKI Z WATĄ SZKLANĄ I POCIĘTA BECZKA. 21-LATKA Z KULIGU TRAFIŁA DO SZPITALA

21-latka w szpitalu z podejrzeniem urazu kręgosłupa, kierowca stracił prawo jazdy, to finał kuligu, który miał miejsce wczoraj na jednej z dróg powiatu nidzickiego. Kierowca za samochodem na sankach, kawałku plastikowej beczki oraz workach foliowych wypchanych watą szklaną wiózł 4 osoby. Dla 21-letniej uczestniczki kuligu zabawa na drodze skończyła się dramatycznie. Kobieta spadła na jezdnię, straciła przytomność i potrzebowała pomocy lekarzy.

Wczoraj około godz. 15.00, 22-letni mieszkaniec powiatu nidzickiego postanowił urządzić swoim znajomym kulig. Za swoim renault clio przyczepił sanki, dwa worki foliowe wypchane watą szklaną, a na koniec przeciętą beczkę plastikową, tak by każdy z czwórki jego znajomych miał na czym siedzieć. Widok kolumny, która wyjechała na drogę powiatową przypominała udział w konkursie "jazda na byle czym". Koło miejscowości Żelano, jedna z uczestniczek kuligu, jadąca jako trzecia na foliowym worku w pewnym momencie z niego spadła i uderzyła głową o jezdnię. Na skutek wypadku 21-letnia kobieta straciła przytomność, z podejrzeniem urazu kręgosłupa została przetransportowana do Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie. Kierowca był trzeźwy, nie potrafił wyjaśnić swojego postępowania. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, odpowie również za spowodowanie wypadku drogowego.

Ciągnięcie za pojazdem mechanicznym osoby na sankach, nartach, wrotkach lub innych podobnych urządzeniach zgodnie z prawem o ruchu drogowym traktowane jest jako wykroczenie i w takiej sytuacji policjanci mają prawo nałożyć na kierowcę nawet 500 zł mandatu. Na jego konto wpłynie także 5 punktów karnych – dodaje mł. asp. Piotr Szczepkowski z nidzickiej komendy.

Źródło: warminsko-mazurska policja

Zaj007 - 5 Sierpień 2016, 01:13

Melduję, że Superb czasowo wyłączony ze służby! Zdjęcie ze środy. Jak widać potłuczona lampa, uszkodzona ćwiartka w okolicach słupka "C" i ułamane lusterko.
Robek - 3 Grudzień 2016, 17:18

NNI 03472 (Stacja Orlen Rączki przy S7):
Sygnettoo - 3 Grudzień 2016, 17:33

Robek :good: :good: :good: :good:
piotreg - 3 Grudzień 2016, 20:08

Dzięki, Robek. Miło, że czasem wpadasz z cennym materiałem. Zaglądaj do Nas częściej!
Robek - 17 Luty 2017, 18:52

Często latam w tamtym kierunku i nic się nie zmieniło.
piotreg - 17 Luty 2017, 22:56

Robek napisał/a:
Często latam w tamtym kierunku i nic się nie zmieniło.

Robek, kojarzysz jakąkolwiek zmianę tablic na Warmii i Mazurach? :-) Oni tam są wyluzowani i nie mieszają blachami. :D

Spawacz - 7 Czerwiec 2018, 22:00

Nowe czarne BMW 330i xdrive z drugiej dostawy już poluje - NNI 08436.
phonemaniac - 8 Czerwiec 2018, 07:25

Ooo, to trzeba będzie zapolować na nie. :P
piotreg - 8 Czerwiec 2018, 09:39

Spawacz napisał/a:
Nowe czarne BMW 330i xdrive z drugiej dostawy już poluje - NNI 08436.

A Skoda dalej w służbie?

piotreg - 9 Czerwiec 2018, 21:13

Spawacz napisał/a:
Nowe czarne BMW 330i xdrive z drugiej dostawy już poluje - NNI 08436.

Sygnettoo - 9 Czerwiec 2018, 21:27

piotreg napisał/a:
Spawacz napisał/a:
Nowe czarne BMW 330i xdrive z drugiej dostawy już poluje - NNI 08436.

A Skoda dalej w służbie?

Ilość kamer: 0.
Ilość kilometrów: 500.000.
Stan: poprawny.
Przeznaczenie: nieoznakowany wóz patrolowy w ciągłej służbie.

piotreg - 10 Czerwiec 2018, 09:42

Sygnettoo, Ty jesteś skała. Na tej skale zbudujemy Nową Polskę. :twisted: Co zrobią z kamerami? Na pewno wiesz też co się dzieje z Alfą. :twisted:
Sygnettoo - 10 Czerwiec 2018, 11:49

Oczywiście, stoi pierwsza po lewej stronie przy płocie w miejscu zwanym "do świętego Piotra". Ale nie jeździcie to miejsc nie znacie. W dodatku obdarta ze skóry. Niedługo będziecie się mogli nią zacinać. :mrgreen: Bo zarost już macie?
Zaj007 - 11 Czerwiec 2018, 02:11

To już?! Jeszcze nie tak dawno mijałem Superba gdzieś na S7... a tu kamery zdjęte. :sad:
piotreg - 10 Wrzesień 2018, 10:39

Spawacz napisał/a:
Nowe czarne BMW 330i xdrive z drugiej dostawy już poluje - NNI 08436.

Tym razem Orlen Frąknowo.

delpiero - 24 Listopad 2019, 14:19

:arrow: NNI 08436
delpiero - 15 Styczeń 2020, 18:22

:arrow: NNI 08436
delpiero - 3 Marzec 2021, 09:33

:arrow: NNI 08436

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group