Forum Mapy Fotoradarów

Radary, fotoradary, lidary i videorejestratory ogólnie - Jammer SPOWALNIACZ - TESTY, czyli mamy cię!

OJCIEC - 27 Listopad 2009, 11:25
Temat postu: Jammer SPOWALNIACZ - TESTY, czyli mamy cię!
Od jakiegoś czasu na portalach aukcyjnych można spotkać "cudowne" urządzenie, tzw. SPOWALNIACZ.

Oto jego możliwości według sprzedawcy:

Cytat:
100% SKUTECZNOŚCI - HIT!

Powoduje on, że radar lub fotoradar policyjny mierzy taką wartość prędkości, jaką sami wybieramy.

Od rzeczywistej prędkości pojazdu możemy odejmować lub dodawać dowolną wartość, np. jedziemy 160km, jammer ustawiamy na minus 60km/h i fotoradar lub radar pistoletowy wskazuje 100km; jedziemy 40km/h i ustawiamy na plus 30km/h, wówczas radary policyjne i fotoradary zmierzą 70km/h!!!

Nadają cyfrowy sygnał tylko wówczas gdy radar mierzy prędkość pojazdu, co czyni je całkowicie niewykrywalnymi i niezauważalnymi.


I dalej:

Cytat:
Ilość zakresów

(wszystkie dostępne pasma i tryby pracy):

X-band 10.525 GHz +/- 25 MHz
K-band 24.150 GHz +/- 100 MHz
Ka-band 34.700 GHz +/- 1300 MHz
Super szerokie Ka - wszystkie kanały
Laser 904nm 33 MHz bandwidth
Radary POP
Aktywne VG-2

Uwaga niektóre tryby pracy działają z głowicą na lasery dostępną na innych moich aukcjach...

Otóż weszliśmy w posiadanie tego SPOWALNIACZA i to w wersji "full wypas" z głowicą na lasery i wykonaliśmy testy.

Jak wypadł jammer SPOWALNIACZ, o ile spowolnił, kogo i w jakim celu?

Oceńcie sami...
Proszę czuć się swobodnie w kopiowaniu, powielaniu i publikowaniu poniższych filmów. Jedynym niedozwolonym użyciem jest wykorzystanie tylko fragmentów filmów, zmiana ich treści lub jakakolwiek inna przeróbka.

TEST nr 1.

SPOWALNIACZ kontra radar ręczny Iskra-1D


Iskra jest już bardzo popularnym radarem na naszych drogach. Czy Spowalniacz sobie z nim poradzi?



Iskra, choć nie jest bez wad, to zaawansowany, nowoczesny radar. Z pewnością była trudnym przeciwnikiem dla Spowalniacza.

Ale mamy i zupełną łatwiznę! Zwykły, prosty radar sportowy Bushnell. Nic wyrafinowanego - zakłócenie jego pracy to musi być dla naszego jammera bułka z masłem!

TEST nr 2.

SPOWALNIACZ kontra radar Bushnell




A teraz coś z innej bajki, czyli test z użyciem lasera. Spowalniacz również i tutaj nie może mieć trudnego zadania, ponieważ użyty przez nas laser od dawna nie jest szczytem możliwości w swojej dziedzinie. To znany od lat '90 LTI 20.20 Marksman. Konstruktor Spowalniacza miał więc kilkanaście lat, żeby go "rozgryźć".

TEST nr 3.

SPOWALNIACZ kontra laser LTI 20.20 Marksman




Dzięki determinacji piotrega możemy podziwiać kolejny test Spowalniacza - w trakcie najazdu na AD9 C. Czym się skończy? Myślę, że już się domyślacie...

TEST nr 4.

SPOWALNIACZ kontra fotoradar Ramet AD9 C



piotreg - 27 Listopad 2009, 11:30

O ****! Zajrzałem na popularny portal aukcyjny. Model, którego wczoraj testowaliśmy kosztuje nawet 1550zł!!! :-)
lukaszr - 27 Listopad 2009, 11:44

Ja to z chęcią bym przetestował na starej suszarce jakiejś, a nie tylko na FR żeby udowodnić co to cudo techniki potrafi :D

Pamiętacie ten filmik:



Jak widać urządzenie działa i ma się dobrze - gość jechał 74 km/h, dodał +60km/h i pomiar wskazał 134 km/h - rewelka. Chyba zaraz sobie zalicytuję. Sprawdźcie proszę jak możecie na takim ulicznym mierniku prędkości czy to naprawdę działa, bo jak tak, to kupię od raz dwa żeby mieć pewność, że zadziała :D :D :D

BlackHawk - 27 Listopad 2009, 11:58

Cytat:
Ilość zakresów

(wszystkie dostępne pasma i tryby pracy):

X-band 10.525 GHz +/- 25 MHz
K-band 24.150 GHz +/- 100 MHz
Ka-band 34.700 GHz +/- 1300 MHz
Super szerokie Ka - wszystkie kanały
Laser 904nm 33 MHz bandwidth
Radary POP
Aktywne VG-2

Ten opis zapewne został żywcem zerżnięty z specyfikacji jakiegoś antyradaru :lol:
Co do działania to są już filmiki na YT z testów, im będzie więcej testów wykonanych przez różne osoby tym będzie lepiej.
Chciałbym zobaczyć wyrazy twarzy ludzi, którzy dokonali zakupu tego wspaniałego "spowalniacza jammera" i po kilku tygodniach dostali śliczne fotki do albumu po 100-300zł za sztukę :P

BlackHawk - 27 Listopad 2009, 12:29

Jak wygląda sprawa ze zwrotem tego "jammera" :?: Są jakieś szanse na odzyskanie kasy :roll: :?:
kalex - 27 Listopad 2009, 12:32

Taaa. Gość pewnie po wysłaniu pakuje walizy i zapina na biegun.

Jeszcze Ojciec doda test z laserem.

OJCIEC - 27 Listopad 2009, 12:41

BlackHawk napisał/a:
Jak wygląda sprawa ze zwrotem tego "jammera" :?: Są jakieś szanse na odzyskanie kasy :roll: :?:

Osoba, która nabyła Spowalniacz nie może się skontaktować ze sprzedawcą. Nie odbiera telefonów, nie odpowiada na maile.

Za to możemy się nim podelektować sami.

Dziękuję za pomoc w przeprowadzeniu testów niezawodnym Piotregowi i Kalexowi :) Bóg Wam zapłać (w dzieciach) ;)

Jeśli się uda, może przejedziemy się z tym wynalazkiem jeszcze przed AD9...

Póki co, zapraszam każdego, kto chętny do osobistego sprawdzenia tego "cudu myśli technicznej". Możemy nawet urządzić festyn ludowy pod tytułem "Spowolnij się Spowalniaczem!" i spowalniać pojedynczo, parami lub grupowo.

Uwolnić Spowalniacza! Spowalniacz dla każdego! :)

Czuwaj!

lukaszr - 27 Listopad 2009, 12:45

OJCIEC napisał/a:
Póki co, zapraszam każdego, kto chętny do osobistego sprawdzenia tego "cudu myśli technicznej". Możemy nawet urządzić festyn ludowy pod tytułem "Spowolnij się Spowalniaczem!" i spowalniać pojedynczo, parami lub grupowo.

Uwolnić Spowalniacza! Spowalniacz dla każdego! :)

Może da się tym spowolnić wytrysk ? Dla krótkodystansowców jak znalazł

piotreg - 27 Listopad 2009, 12:53

Największą polewkę z tego spowalniacza miał nasz testowy Poldon :P
1550zł? Toż cały Poldon kosztował 800zł :-)

wksek - 27 Listopad 2009, 13:09

To kiedy się bawimy? :)
juras - 27 Listopad 2009, 17:18

Witam, i kłaniam się nisko :!: :!: :!:

Ja też testowałem to super ustrojstwo i akurat mnie się udało zrobić suszarki: Rapida 1 - pasmo X, Rapida-2Ka - pasmo K i fotoradar AD9 - pasmo Ka. Wyniki takie same jak Wasze - czyli BRAK DZIAŁANIA :!:

Tak gwoli ścisłości "mój" miał na obudowie tylko wypisane pasma X i K.

Tak na marginesie to chętnie zrobiłbym fotki w środku tego cuda, bo ten co miałem pożyczony był na "gwarancji" i nie można było go otwierać.

BluesWings - 27 Listopad 2009, 17:32

:)

Domyślam się, że producent zaraz stwierdzi, że to wina Poldka :)
Z R27 też nie chciał współpracować, albo że za małą prędkość rozwineliście by miał co spowalniać :D

Heh.

OJCIEC - 27 Listopad 2009, 18:00

Witaj Juras!

Fajnie, że mieliście oba rodzaje Rapidów :)
Pozwolę sobie na wrzucenie Waszych filmików w ten sposób:

Jammer Oxon kontra Rapid2Ka

Jammer Oxon kontra Rapid 1A

Jammer Oxon kontra fotoradar AD9

Blues, producent/importer niech lepiej posłucha rady Kalexa, póki jeszcze jakiś "zadowolony" klient mu się porządnie do d... nie dobrał!

BluesWings - 27 Listopad 2009, 18:04

Też jestem za tym żeby eliminować oszustów.
I lepiej byłoby gdyby ktoś mu się do **** dobrał, zanim zwinie żagle :)

lukaszr - 27 Listopad 2009, 19:48

Ech... nic z tego. Nie kupię sobie go jednak... a czułem już nutkę podniecenia na samą myśl jeżdżenia z takim wynalazkiem
czapla - 27 Listopad 2009, 22:46


BlackHawk - 28 Listopad 2009, 10:11

Kilka lat temu było to "gów... o" na Allegro i sprzedaż szła bardzo kiepsko, teraz w czasach, kiedy to mamy totalną masę radarowych pułapek ludzie chcą się jakoś zabezpieczyć. Tak więc kupują bajki o jammerze radarów np. taki kit jak w TVN Turbo, gdzie jeden "pajac" się wypowiadał, że sprzedali tysiące tego sprzętu, a ludzie wierzą w działanie, bo przecież było to w TVN, tylko testów nikt nie robił na antenie :P
Dlaczego w USA czy nawet w Chinach ktoś nie podłapał tego patentu i nie klepie tego u siebie :?: Odpowiedź jest banalnie prosta... to urządzenie to LIPA :!:

Niestety, "Polak mądry po szkodzie".

Jammery Laser Interceptor oraz Antilaser G9 były testowane w TVN Turbo i było czarno na białym, że działają 8) A jakoś cudownego spowalniacza-jammera nie testowali :lol: :lol: :lol:
Rozumiem, delikatne minięcie się z rzeczywistymi właściwościami czy działaniem jak to się robi w przypadku sprzedaży AR Cobra "wykrywa wszystkie radary w Polsce", bo w sumie wykrywa, lecz nikt nie pisze z jakiej odległości i z jakim efektem :P
W przypadku tego jammera to jest nie minięcie czy nagięcie prawdy, to jest przegięcie i kant :x

kalex - 28 Listopad 2009, 10:46

Jedna rzecz mnie doprowadziła do wrzenia. Pajac na swojej aukcji napisał:
Cytat:
Szczególnie niektórzy sprzedawcy wykrywaczy radarów, których sprzedaż maleje na korzyść spowalniaczy, znajdują upust swej bezsilności na niektórych forach internetowych i piszą, delikatnie mówiąc nieprawdę o jammerach-spowalniaczach. Nie oferujemy również zakłócaczy firmy RMR, gdyż są to urządzenia pasywne (niektórzy sprzedawcy celowo wprowadzają klientów w błąd i twierdzą, że są one aktywne) i w praktyce są całkowicie NIESKUTECZNE w Polsce.

BlackHawk - 28 Listopad 2009, 11:31

kalex, to jest zabawa w podchody :P Ludzie napiszą wszystko żeby sprzedać swój towar :x Ludzie przeczytają to co chcą przeczytać :P
BluesWings - 28 Listopad 2009, 11:45

Dobre :)
A może umówić się ze sprzedawcą na zakup :)
W końcu pisze, że można odebrać osobiście...
I poprosić przed kupnem o sprawdzenie stanu urządzenia (czy działa właściwie) :D

OJCIEC - 28 Listopad 2009, 11:47

Dobry pomysł - pod warunkiem, że zgodzi się na nagranie i publikację jego miny po teściku! :)

Kto ma ochotę się do niego przejechać? :)

BluesWings - 28 Listopad 2009, 11:50

Dla samej jego miny gotów jestem się poświęcić :P
Film może być niejawny, w końcu nie musimy podawać jego podobizny, ani danych.
Wystarczy, że przedstawi się Pana jako sprzedawcę spowalniaczy.

BlackHawk - 28 Listopad 2009, 11:58

Fakty TVN

W reportażu mamy sprzedawcę "spowalniaczy", Pan Michał Nowakowski :)

kalex - 28 Listopad 2009, 12:10

Ohh, dziennikarze.
juras - 28 Listopad 2009, 12:36

Tak właśnie powstają reportaże jak wiedza sprzedawcy i redaktora jest taka sama - ŻADNA!!!

Chyba, że sprzedawca tylko udaje głupa :?:

OJCIEC - 28 Listopad 2009, 14:23

BluesWings napisał/a:
Dla samej jego miny gotów jestem się poświęcić :P
Film może być niejawny, w końcu nie musimy podawać jego podobizny, ani danych.
Wystarczy, że przedstawi się Pana jako sprzedawcę spowalniaczy.

Blues, aranżuj w takim razie "odbiór osobisty" na dogodnych dla Ciebie warunkach i dawaj znać na PW - albo pojadę z Tobą, albo dostaniesz parę gratów na wycieczkę, żebyś miał czym testy wykonać :)

BluesWings - 28 Listopad 2009, 14:37

Zrobione :)
Czekamy na odpowiedź od sprzedawcy :)

piotreg - 28 Listopad 2009, 15:09

Ja bym tam zrobił jakąś większą akcję. Ściągnąć takiego gościa do nas pod pretekstem zakupu dużej ilości pod warunkiem, że to działa.

A gość powie, że działa...

lukaszr - 28 Listopad 2009, 15:31

A skąd on w ogóle jest ?
BluesWings - 28 Listopad 2009, 15:33

Kolega sprzedawca odpisał i zaprasza do siebie :)
piotreg - 28 Listopad 2009, 15:34

A skąd on jest?
OJCIEC - 28 Listopad 2009, 15:36

Panowie, takie rzeczy na PW.

Nie robimy nikomu osobiście koło pióra. Chodzi o sam sprzęt i "sprzedawcę" w sensie instytucjonalnym ;)

tqmeh - 29 Listopad 2009, 18:03

Witam,

Świetny test z kredensem w roli głównej 8)

Co do spowalinacza-oszukiwacza, już pewnie kilka osób się przejechało i będą je wystawiać z powrotem na Allegro z opisem, z powodu wyjazdu za ganicę, utraty auta czy innych powodów żeby odzyskać kasę. Ciekawe jak się ma do tego gwarancja :wink:

Pozdr.

piotreg - 30 Listopad 2009, 08:51

Spowolniłem się dzisiaj rano po raz ostatni...

Mimo, że Juras udowodnił iż AD9 nie daje się oszukać...

Ale tak profilaktycznie, chcę Wam pokazać jak to widać od drugiej strony...

->>> SPOWOLNIENIE <<<-

Błysk lampy w tym świetle jest niestety na filmie mało widoczny, ale kto chce, ten go dostrzeże...

A jeśli się uśmiechniecie do moda łukaszar, to może zrobi Wam STOP-KLATKĘ? :-)

Wszystko to działo się we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej.
:arrow: strefa ruchu uśpionego - 30km/h
Urządzenie ustawiłem na -30 i jechałem w granicach 50km/h.
Tak żeby ryzykować mandat w przedziale 100-200zł :-)

piotreg - 30 Listopad 2009, 08:52

To już chyba lepszy byłby czasowstrzymywacz! :-)
garny - 30 Listopad 2009, 09:15

Ale czy była wersja samochodowa? :)
tqmeh - 30 Listopad 2009, 09:20

piotreg napisał/a:
Spowolniłem się dzisiaj rano poraz ostatni...

Nawet Ci migali, że nie jest czysto, Corsa :wink:

Pozdr.

piotreg - 30 Listopad 2009, 09:29

To raczej były nierówności... :-)

garny napisał/a:
Ale czy była wersja samochodowa? :)

Sorry chłopaki, nie udało się załatwić :-)

BluesWings - 30 Listopad 2009, 09:52

Dobra, to ja chyba miałbym jeszcze jedno pytanie do sprzedawcy lub konstruktora tego cuda techniki :)

Przyjmując teoretycznie, że spowalniacz działa i idąc za głosem sprzedawcy decydujemy się na zakup to:
jak on nas wybroni (obniży pomiar naszej aktualnej prędkości), gdy urządzenie pomiarowe jest ustawione na zrobienie nam zdjęcia od tyłu?
W końcu o tyle o ile się przyjrzałem spowalniaczowi, to głowice ma tylko z przodu i to wyraźnie skierowaną na "najazd" na urządzenie pomiarowe...

delpiero - 30 Listopad 2009, 09:52

Znowu miałem chęć na błysk do avatara i tyle się udało wyciągnąć - stary zostaje :)


OJCIEC - 30 Listopad 2009, 09:56

Ligowe kino! :)

Dla piotrega Złota Kaczka, dla Spowalniacza Złota Malina :)

piotreg - 30 Listopad 2009, 10:07

A dla Pana ze srebrnego Merola, który jechał za mną tabletki uspokajające, bo mało się nie rozje... ł hamując, kiedy zobaczył jak w mojego mobila światłem strzeliła lampa błyskowa.
lukaszr - 30 Listopad 2009, 11:08

Widzę delpiero zrobił screena także nie będę się powtarzał - trochę bym go tylko w PS podkręcił :wink:

Piotrek, to w końcu AD9 zrobił fotkę? Zdjąłeś chociaż tablice czy chłopaki wykasowali? :D

P.S. delpiero, jak chcesz ładny avatar z błyskiem to proszę:



Sam robiłem, specjalnie dla Ciebie - mój filmik z błysków jest zamieszczony w mazowieckim :wink:

piotreg - 30 Listopad 2009, 11:11

Spróbuj podkręcić ten screen :-) Może uda się z niego wyciągnąć lepszy błysk? :-)

lukaszr napisał/a:
Piotrek, to w końcu AD9 zrobił fotkę? Zdjąłeś chociaż tablice czy chłopaki wykasowali? :D

Ano zrobił. Wiesz... miałem spowalniacz, który działa, więc byłem pewny, że się uda. Fotkę wyślę producentowi tego urządzenia.

delpiero - 30 Listopad 2009, 11:22

lukaszr napisał/a:
P.S. delpiero, jak chcesz ładny avatar z błyskiem to proszę:

Dzięki bardzo, doceniam twoją pracę, ale nie jest czysty :wink: Tzn. jakiś płotek go zasłania, no i za bardzo przypomina sygnał świetlny. :roll:
Sorki, ale szukam perfekcyjnego avatara :lol: (ktoś mnie tu nauczył jakie mają być foty) hehe.

lukaszr - 30 Listopad 2009, 11:26

delpiero napisał/a:
Dzięki bardzo, doceniam twoją pracę, ale nie jest czysty :wink: Tzn. jakiś płotek go zasłania, no i za bardzo przypomina sygnał świetlny. :roll:
Sorki, ale szukam perfekcyjnego avatara :lol: (ktoś mnie tu nauczył jakie mają być foty) hehe.

Oj tam nie wybrzydzaj... za to błysk jaki piękny :D

TUTAJ masz pełne zdjęcie - jak widać nie dało się inaczej ustawić, bo obok był przystanek autobusowy :wink:
Ale następnym razem obiecuję, że jak ich dorwę to stanę naprzeciwko żebyś miał czyste i idealne zdjęcie :D

Piotrek, szkoda, że nie można komentować aukcji i wkleić kilka takich rzeczy :D
Chyba, że wkleić aukcje spowalniacza, który nie działa i wstawić filmiki. Zrobić cenę 10.000 PLN - i tak nikt tego nie kupi, a jak kupi to będzie musiał zapłacić.

piotreg - 30 Listopad 2009, 11:40

Dobra myśl! Zakładaj aukcję na Allegro :-)
garny - 30 Listopad 2009, 11:50

lukaszr napisał/a:
(...)
Piotrek, szkoda, że nie można komentować aukcji i wkleić kilka takich rzeczy :D
Chyba, że wkleić aukcje spowalniacza, który nie działa i wstawić filmiki. Zrobić cenę 10.000 PLN - i tak nikt tego nie kupi, a jak kupi to będę musiał zapłacić.

Kupujący także :) Więc się opłaca.

piotreg - 11 Styczeń 2010, 12:23

Na allezło tylko cztery oferty! W promocji noworocznej można sobie takie cudo kupić za 1500zł :-)
OJCIEC - 11 Styczeń 2010, 12:30

No i ruszy naród z nowiutkimi Spowalniaczami po noworoczne mandaty :)
lukaszr - 11 Styczeń 2010, 12:39

Kupicie mi spowalniacz na urodziny? :D :D :D
Obiecuję, że będę przejeżdżał przy każdym FR z minimum dwukrotnie przekroczoną prędkością :wink:

piotreg - 11 Styczeń 2010, 12:54

Lipa! Maszty święcą pustkami, więc jeszcze pomyślisz, że to naprawdę działa :-)
lukaszr - 11 Styczeń 2010, 13:15

To rzeczywiście lipa, a myślałem, że zdobędę miano hardcora :D
OJCIEC - 11 Styczeń 2010, 13:23

Na miano hardcora mógłbyś zasłużyć dopiero, gdybyś podczas kontrolowanego testu na Fotorapidzie w maszcie, o którym huczą na CB od 30km, i kiedy podjeżdżasz do niego z regularnym alarmem z 700m, następnie zatrzymujesz się przed, żeby zrobić zdjęcie i przy drugim najeździe dostaniesz błysk prosto po "głazach" :))))))))
lukaszr - 11 Styczeń 2010, 14:01

Obiecuję, że tak zrobię jak mi to kupicie :D :D :D
Przy okazji delpiero będzie miał czysty i piękny błysk :wink:

delpiero - 11 Styczeń 2010, 14:14

Za czysty i piękny błysk, to ja chyba Ci to kupię ;)
lukaszr - 11 Styczeń 2010, 14:17

Uśmiałem się normalnie
OJCIEC - 11 Styczeń 2010, 14:38

delpiero napisał/a:
Za czysty i piękny błysk, to ja chyba Ci to kupię ;)

To już właściwie też podpada pod hardcore ;)))))

piotreg - 11 Styczeń 2010, 14:44

E no chłopaki, było tak od razu... ładny błysk to ja załatwię bez dodatkowych kosztów. Może być na AD9 C?
lukaszr - 11 Styczeń 2010, 15:34

To musi być za pomocą spowalniacza i to kupionego na urodziny :D
Inaczej się nie liczy :P

piotreg - 11 Styczeń 2010, 16:00

Ale taki filmik już jest i to w tym dziale!
Qbek - 12 Styczeń 2010, 21:53

Mnie gość tak wku**** tym stekiem kłamstw, że w ramach odwetu zrobiłem samodzielną akcję informacyjną :D Mały "spam" uskuteczniłem i ludzie zrezygnowali z zakupów. Gość dostał piany i zaczął mnie straszyć prokuraturą :D Kilka osób podziękowało, a co ciekawe, ci co kupili nie odpisali... ciekawe dlaczego :mrgreen:

Przytoczę kilka e-maili

Zaczęło się od:

Cytat:
Drogi Panie, nie wiem dlaczego wybrał Pan sobie misje oczerniania mnie, wypisując spamy do naszych klientów. Sprawę zgłosilem już do allegro i wyciągną odp. konsekwencje.

Co do jammera to działa i jest spawdzony na 100%. Zapraszam na testy do Krosna (woj. podkarpackie). Zobaczymy kto kogo oczernia.

Temat znam bardzo dobrze. Urządzenie, które zostało przetestowane to kiepska podróbka naszego jammera - fotki tego bubla zostały umieszczone również na graty.pl - NIE JEST TO NASZE URZĄDZENIE. Ktoś bezczelnie podszywa się pod naszego jammera próbując nabrać i oszukać klienta, oferują jammery w śmiesznie niskich cenach, licząc na szybkie wzbogacenie się. Przedstawione urządzenie nie posiada żadnych nawet podobnych podzespołów wnętrza. Ktoś wstawił taki sam wyświetlacz i parę przełączników po czym zalał kilka kabli w środku czarnym silikonem i to wszystko - TAKIE URZĄDZENIE NIE MA PRAWA DZIAŁAĆ.
W spowalniaczu naszym jest tak dużo elektroniki, że "nie ma gdzie palca wsadzić " a tamto badziewie to pusta puszka z niebieskim wyświetlaczem."

Potem z grubszej rury :D

Cytat:
Informuję Pana, że sprawa wysyłania spamów do naszych klientów została w dniu dzisiejszym zgłoszona przez nas do Prokuratury celem ukarania Pana.

Proszę zapoznać się z karami za takie działanie.

Podstawa prawna:

Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144 z 2002 r., poz. 1204).

Art. 10.
Art. 24.

oraz

Ustawa z 15 grudnia 2000 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. nr 122 z 2000 r., poz. 1319; Dz. U. nr 110 z 2001 r., poz. 1189; Dz. U. nr 154 z 2001 r., poz. 1800; Dz. U. nr 129 z 2002 r., poz. 1102)

Art. 23

oraz

Ustawa z 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst ujednolicony na podstawie Dz. U. z 1993 r. Nr 47, poz. 211, Dz. U. z 1996 r. Nr 106, poz. 496, Dz. U. z 1997 r. Nr 88, poz. 554, Dz. U. z 1998 r. Nr 106, poz. 668, Dz. U. z 2000 r. Nr 29, poz. 356 i Nr 93, poz.1027)

Pozdrawiam<br>P.H.U.Motosoft


Nawet Allezło się włączyło:

Cytat:
"Witamy,

Z naszych informacji wynika, że używałeś adresów e-mail uzyskanych podczas transakcji lub formularzy, które umożliwiają nawiązanie kontaktu z innymi Użytkownikami Allegro, do przesyłania wiadomości mających na celu zniechęcenie Kupujących do licytowania w aukcjach innych Użytkowników.

Przypominamy, że wysyłanie niechcianych wiadomości do osób, które nie wyraziły zgody na ich otrzymywanie, traktowane jest jako spamming. W serwisie Allegro do spammingu zalicza się również wiadomości w tzw. ,,słusznej sprawie".

Więcej informacji na ten temat znajduje się w Pomocy Allegro: Pomocy Allegro.

Chcielibyśmy kontynuować współpracę z Tobą, dlatego prosimy Cię o przestrzeganie zasad Allegro w przyszłości. Z góry dziękujemy.

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś odpowiedzieć na ten e-mail, skorzystaj z poniższego odnośnika do formularza kontaktowego"

Beka śmiechu :lol:

piotreg - 13 Styczeń 2010, 07:45

Daj temu Panu odnośnik do naszego forum. Niech tu zajrzy!

Proponuję mu testy z jego urządzeniem, które sam dowiezie, a przeciwniekiem niech będzie urządzenie Rapid-2ka z ważnym świadectwem homologacji. Oszukanie takiego dziadka nie powinno być żadnym problemem!

OJCIEC - 13 Styczeń 2010, 10:12

W każdej chwili możemy też dorzucić Iskrę, i najprostszy radar, jaki tylko można sobie wyobrazić - Bushnell, a przy odrobinie Piotregowego szczęścia przejedziemy się też przed AD9. Jeśli szanowny sprzedawca oferuje także przystawki "na laser", załatwimy i laser. Zaprosimy dziennikarzy z jakiejś ogólnopolskiej gazety i proszę bardzo! :)
piotreg - 13 Styczeń 2010, 10:41

Tylko pytanie co będzie, jeśli okaże się, że nie działa?

Dystrybutor grozi Qbekowi prokuraturą...

A my co...? W dup.sko mu damy? :-)

OJCIEC - 13 Styczeń 2010, 10:54

No, wtedy sytuacja może się odwrócić, np. w związku z wprowadzeniem do obrotu urządzenia o właściwościach, których nie posiada.
lukaszr - 13 Styczeń 2010, 11:11

Kuba, napisz do gościa, że zapraszasz go na testy urządzenia albo żeby przesłał do niezależnych testów samo urządzenie.

A jeżeli okaże się, że to działa, to kupicie mi to w końcu na te urodziny???????????????????????? :D :D :D

BlackHawk - 13 Styczeń 2010, 11:17

Mam jeszcze "hot wheels radar" :D Bardzo niskie pasmo X, może na ten zadziała ten "spowalniacz" :?: :lol:
Qbek - 13 Styczeń 2010, 13:55

piotreg napisał/a:
Daj temu Panu odnośnik do naszego forum. Niech tu zajrzy!

Proponuję mu testy z jego urządzeniem, które sam dowiezie, a przeciwniekiem niech będzie urządzenie Rapid-2ka z ważnym świadectwem homologacji. Oszukanie takiego dziadka nie powinno być żadnym problemem!

Dziś do niego napiszę i zaproponuję przyjazd. Jak urządzenie się sprawdzi, zwrócę mu nawet koszty dojazdu i publicznie przeproszę :D

lukaszr - 13 Styczeń 2010, 14:05

Dokładnie. Pomysł dobry :wink:
BlackHawk - 13 Styczeń 2010, 14:49

Ten Pan jest, jak przypuszczam z Krosna, i kiedyś miałem ochotę przetestować ten spowalniacz i nawet się zgodził, tyle że czasu nie miałem oraz dostępu do porządnego sprzętu z atestami GUM :(
piotreg - 13 Styczeń 2010, 15:33

lukaszr napisał/a:
Dokładnie. Pomysł dobry :wink:

Rozumiem, że dorzucisz swoje trzy grosze do "jego kosztów"?!
Propozycja jest rzeczywiście uczciwa!

kalex - 13 Styczeń 2010, 15:50

Prokuraturę to on sobie może pooglądać w telewizji. Gość oszukuje ludzi, a Kolega ostrzega potencjalnych oszukanych. Poza tym jestem pewien, że urząd skarbowy też by z tym panem chętnie porozmawiał. Pomijając fakt, czy urządzenie ma świadectwo CE, bezpieczeństwa i zgodności urządzenia elektrycznego.
BlackHawk - 13 Styczeń 2010, 15:53

Jakbym miał sprzęt to sam bym do niego podskoczył na testy, w sumie to mam tylko 70km do Krosna 8)
Co do kosztów to mogę coś tam dorzucić, kilka groszy.
Myślę, że nawet koledzy z radardetector.net byliby ciekawi efektów działania tego "spowalniacza".

piotreg - 13 Styczeń 2010, 16:01

A nasze testy to co? Niewiarygodne? :-)
A testy jurasa?

Qbek - 13 Styczeń 2010, 20:13

Cytat:
Witam Panie Zbigniewie!
To jak, mogę przyjechać na testy? A może Pan się wybierze w moje okolice? Jak urządzenie się sprawdzi, to zwrócę koszt przejazdu i obiecuję zakup tegoż egzemplarza po cenie średnio rynkowej!
Pozdrawiam,
Jakub

No to czekamy na odpowiedź :D

Edit 20:38:

Cytat:
Witam!

Najpierw oczernia nas Pan do naszych klientów, a teraz zaprasza na testy? Trochę to nieelegancko. Oczywiście, że ja nie przyjadę do Pana, chociażby z tego powodu, że już raz naraził mnie Pan na straty i koszty.

Oczywiście może Pan przyjechać do nas z własnym sprzętem radarowym, a my udostępnimy urządzenia (jammery) do testów.

Bardzo jestem ciekawy wyrazu Pana twarzy po teście i postaram się osobiście uczestniczyć w nim.

Jedziemy?

kalex - 13 Styczeń 2010, 21:00

Nie, no ja nie pojadę 440 km żeby przekonać się o tym co już wiemy.
piotreg - 14 Styczeń 2010, 07:58

A ma ktoś służbową furę i nielimitowane paliwo?
Niech Zbych tu zajrzy!
I skomentuje nasze testy!

Qbek - 14 Styczeń 2010, 09:37

piotreg napisał/a:
A ma ktoś służbową furę i nielimitowane paliwo?
Niech Zbych tu zajrzy!
I skomentuje nasze testy!

Ja mam służbowego Golfa V, ale mieszkam w Katowicach, nie we Wrocku :)

OJCIEC - 14 Styczeń 2010, 09:49

Ja już jeden Spowalniacz testowałem. Juras wcześniej i zupełnie inny egzemplarz. Nie będę nigdzie jeździł, żeby znowu zobaczyć, że to kompletne g... .

Jak gość chce, niech się stawia u nas na miejscu. Wszystko, co mogę zaoferować, to po raz kolejny poświęcić kwadrans swojego prywatnego czasu, żeby popatrzeć jak to żałośnie wygląda.

Mogę jeszcze co najwyżej, w nagrodę, wytłumaczyć panu butnemu sprzedawcy, dlaczego to nie działa.

piotreg - 14 Styczeń 2010, 10:38

Nielimitowane służbowe paliwo, ładna pogoda... można sobie wycieczkę - połączoną z polowaniem - zrobić :-)
lukaszr - 14 Styczeń 2010, 10:39

piotreg napisał/a:
Nielimitowane służbowe paliwo, ładna pogoda... można sobie wycieczkę - połączoną z polowaniem - zrobić :-)

Jakbym miał ze 2-3 suszarki to bym się chyba skusił.

BlackHawk - 14 Styczeń 2010, 10:57

Jak pisałem, mam "Buschnell'a" i "Hot hot wheels", ale to za mało żeby jechać na testy :( Tutaj by się przydały K-15, Rapid-2ka, Iskra i LTI.
piotreg - 14 Styczeń 2010, 13:06

Ale ten sprzęt jest do załatwienia! Pytanie, kto ma służbowe auto z nielimitowanym paliwem?
wksek - 14 Styczeń 2010, 13:43

Trapez?
OJCIEC - 14 Styczeń 2010, 14:10

Hehehe, trapez by tam chyba nie dojechał! :))))))))
BlackHawk - 14 Styczeń 2010, 14:12

Jest jeszcze PKP :P Auto na testy się znajdzie :D
OJCIEC - 14 Styczeń 2010, 14:13

Polskie Koleje Pod_śniegiem? Nieee, dziękuję, postoję :)))
piotreg - 14 Styczeń 2010, 14:34

BlackHawk napisał/a:
Jest jeszcze PKP :P Auto na testy się znajdzie :D

I 1000min. opóźnienia... szerokości dla nich :-)

lukaszr - 14 Styczeń 2010, 14:56

piotreg napisał/a:
Ale ten sprzęt jest do załatwienia! Pytanie, kto ma służbowe auto z nielimitowanym paliwem?

W 4 osoby jak się złożyć to naprawdę wychodzi tyle, co niektórzy w tydzień na fajki wydają. Gdybym miał sprzęt i osoby chętne to pewnie bym się wybrał :wink:

kalex - 14 Styczeń 2010, 16:37

Ale to w jego interesie jest się oczyścić - to on na tym zarabia.
MY UDOWODNILIŚMY doświadczalnie, że nie działa na każdym paśmie. ON TWIERDZI (MÓWI) że działa. I jakoś do tej pory tego nie udowodnił, bo ten filmik co tam zamieścił to jakiś dowcip.
A jak dla mnie to niech naród kupuje i jeździ, dopóki są łosie do płacenia, My użytkownicy jesteśmy "bezpieczni" i nie będą nam zaglądać pod kołderkę.

piotreg - 14 Styczeń 2010, 19:29

lukaszr napisał/a:
W 4 osoby jak się złożyć to naprawdę wychodzi tyle, co niektórzy w tydzień na fajki wydają. Gdybym miał sprzęt i osoby chętne to pewnie bym się wybrał :wink:

O nie! Kasy do interesu nie dołożymy, bo...
kalex napisał/a:
... to w jego interesie jest się oczyścić - to on na tym zarabia.
MY UDOWODNILIŚMY doświadczalnie, że nie działa na każdym paśmie. ON TWIERDZI (MÓWI) że działa. I jakoś do tej pory tego nie udowodnił, bo ten filmik co tam zamieścił to jakiś dowcip.

Ja sam chętnie pojechałbym z tego powodu, że to mogłaby być fajna wycieczka :-) Może jaki laser byśmy trafili...

BaMboSzeK - 24 Styczeń 2010, 12:25

Witam! Panowie i jak, pojechał ktoś na te testy? Bo z tego co się naczytałem to namówiliście gościa, a nic się nie dzieje? :) Chętnie zobaczyłbym jakie byłyby efekty, pozdrawiam.
piotreg - 24 Styczeń 2010, 20:40

Szukamy sponsora! Może być jednym z nich! :-)

A efekty... Hmmmm... efekty to my już znany, bo sami zrobiliśmy testy i pewnie je obejrzałeś już sobie. Nam bardziej zależało na tym, żeby zarejestrować Jego minę i ew. komentarze...

BlackHawk - 24 Styczeń 2010, 20:52

Powiedzmy, że doszłoby do testów, lecz owy Pan nie zgodziłby się na filmowanie testów "żeby nie drażnić pewnych środowisk" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
piotreg - 25 Styczeń 2010, 07:50

Czekam na sponsora, wsiadam w auto i jadę :-)
Zobaczymy, co powie owy dealer :-)

OJCIEC - 19 Luty 2010, 10:19

Temat został poruszony jeszcze w innym dziale, ale zamieszczę swoją wypowiedź i tutaj:

Cytat:
Spowalniacz nie działa i nie ma prawa działać.

Załóżmy, że nawet próbuje on wykonywać postawione mu zadanie.

Zgodnie z założeniem przyjmijmy, że spowalniacz wysyła przesuniętego (spowolnionego) dopplera. Załóżmy nawet, że jest to tak niezwykle precyzyjne urządzenie, że faktycznie generuje potrzebną częstotliwość (teoria jest łatwa, praktyka, no cóż...), załóżmy też, że sygnał jest odpowiednio dużej mocy, czyli przynajmniej jak odbicie od naszego samochodu oryginalnego sygnału radaru.

CO Z TEGO?!

W starszych radarach może być nieco inaczej, ale nowoczesne ZAWSZE mierzą prędkość większą.

Radar odbiera więc dwa sygnały zwrotne:
1) oryginalne odbicie od samochodu wysłanej przez siebie wiązki,
2) spreparowany przez spowalniacz sygnał o mniejszej częstotliwości.

Który sygnał zostanie wybrany? Ten ORYGINALNY, ponieważ zawsze zostanie wybrana częstotliwość WYŻSZA, a ta świadczy o WIĘKSZEJ PRĘDKOŚCI.

A teraz najfajniejsze:

Zgodnie z przyjętym założeniem spowalniacz robi co może i usiłuje działać. Co się dzieje, kiedy jesteśmy zmierzeni z ODJAZDU?

Ano "robi swoje" i wysyła sygnał z "powolniejszym" dopplerem. Tyle, że podczas pomiaru obiektów oddalających się radar ustawiony w taki tryb preferuje tym razem sygnał o niższej częstotliwości, świadczący teraz o WIĘKSZEJ PRĘDKOŚCI.

Spowalniacz powiększa zatem odczyt naszej prędkości o ustawione 30 lub 60km/h. REWELACJA! ;)

Czymże jest zatem Spowalniacz? Jest zwykłym PLACEBO!

Skąd jego użytkownik ma wiedzieć, że pucha jest pełna, czy pusta? Spowalniacz tego nie sygnalizuje (przypadek?). Potem, bazując na kompletnym braku wiedzy w temacie, powstają legendy - "minąłem już sto puszek i nie dostałem mandatu". I wytłumacz tu ludkowi, że żadna nie była pełna... :)))

piotreg - 19 Luty 2010, 12:00

Minie jeszcze trochę czasu... do użytkowników spowalniaczy zaczną spływać mandaty, zacznie się wtedy szum...
BlackHawk - 19 Luty 2010, 12:55

piotreg napisał/a:
(...) zacznie się wtedy szum...

A firma "krzak" zwinie interes i będzie płacz :lol:

piotreg - 19 Luty 2010, 12:56

Niech się martwią Ci, co kupują :-)
kalex - 4 Kwiecień 2010, 11:32

Koledzy jest do wyrwania tłuszcz, bez pośredników dlatego taki tani.


LINK

Zobaczcie link do filmiku kręconego przez Jurasa, :)

garny - 4 Kwiecień 2010, 17:54

kalex napisał/a:
Koledzy jest do wyrwania tłuszcz, bez pośredników dlatego taki tani.
LINK

Zobaczcie link do filmiku kręconego przez Jurasa, :)

Że też się ktoś chciał skusić, widząc ten film :)

wksek - 4 Kwiecień 2010, 19:00

Nie ma to jak dobra reklama :lol:
juras - 4 Kwiecień 2010, 21:45

No faktycznie gość pojechał po całości :shock: Ale z tego co przeglądałem, to nie było ofert kupna, tylko aukcja została odwołana :idea:
wksek - 4 Kwiecień 2010, 21:48

Najbardziej w tym wszystkim przeraża to, jak wielka jest ilość tego ścierwa na aledrogo :cry: Wnioskuję, że interes dalej się kręci :roll:
tqmeh - 4 Kwiecień 2010, 22:47

juras napisał/a:
No faktycznie gość pojechał po całości :shock: Ale z tego co przeglądałem, to nie było ofert kupna, tylko aukcja została odwołana :idea:

Oferty były, ale je odwołał - zostawił dla siebie :lol: Albo sam siebie licytował i nie było komu podbijać.

Ten wygląda na jakąś domową robotę :wink: Inne miały "wypasione anteny".

OJCIEC - 5 Kwiecień 2010, 09:22

Jak słyszę "Jammer OXON", to mi się flaki na lewą stronę wywracają...
juras - 5 Kwiecień 2010, 10:56

To dziwne... bo mi w prawą :D
lukaszr - 5 Kwiecień 2010, 11:07

Kto mi to kupi na zbliżające się imieniny?
OJCIEC - 6 Kwiecień 2010, 10:29

Nie kupię Ci na imieniny, ale mogę zrobić kartonowy model. Skuteczność w każdym razie będzie taka sama :)
lukaszr - 6 Kwiecień 2010, 17:33

Obiecujesz? Na pewno będzie działać tak samo skutecznie? Czy płyta CD doda jakiejś mocy?
piotreg - 6 Kwiecień 2010, 17:41

Delpiero, weź tu pobanuj towarzystwo, bo spamują... spamerzy! :-)
OJCIEC - 6 Kwiecień 2010, 18:09

lukaszr napisał/a:
Obiecujesz? Na pewno będzie działać tak samo skutecznie? Czy płyta CD doda jakiejś mocy?

Płytą CD już bym tu nic nie tjuningował, bo możesz zacząć spowalniać połowę radarów NATO i będzie aferka!

delpiero - 6 Kwiecień 2010, 18:43

W temacie "Tu się witamy!" nie było mi dane, ale tu chętnych widzę sporo.
A jak dalej chcę banować, banować! :twisted:

lukaszr - 6 Kwiecień 2010, 21:53

piotreg napisał/a:
Delpiero, weź tu pobanuj towarzystwo, bo spamują... spamerzy! :-)

Zazdrościsz, że będę miał takiego wyrąbistego w kosmos DŻAMERA OKSONA? :D :D :D

piotreg - 7 Kwiecień 2010, 06:42

Czekam aż zdesperowany użytkownik takowego Oksona ze złości obije Ci pysk :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :P
lukaszr - 7 Kwiecień 2010, 07:13

Powiem, że to Ty mnie do niego namówiłeś :D :D :D
BluesW. - 8 Wrzesień 2010, 12:08

Mamy pierwszego, który nauczył się na swoim błędzie :)
I potencjalne nowe ofiary :D
Cena na dzień dzisiejszy: 102 zł
Kto da więcej? :mrgreen:

Cytat:
Mam do sprzedania wspaniałe urządzenie, było zamontowane do tej pory w moim aucie, ale zakupiłem inne i temu już dziękuję, nie będę się rozpisywał do czego służy, bo zapewne wszyscy, którzy lubią szybką jazdę wiedzą o co chodzi. Powoduje on, że radar lub fotoradar policyjny mierzy taką wartość prędkości, jaką sami wybieramy. Dzięki temu urządzeniu zaoszczędziłem kupę kasy, a przedewszystkim mnóstwo punktów. Urządzenie używałem przez rok czasu, sprawdziło się w 90%. Dlaczego w 90%? Bo nie zobaczyłem, że sreberko jechało za mną, a miałem wtedy 140 na liczniku. Dostałem 9 pkt i 200 zeta. Inwestycja przez okres używania zwróciła się kilkakrotnie, a i szybciej się jeździ, bez stresu, że stoją czy ukryty jest gdzieś radar - masz go gdzieś, przez zabudowany lecisz (90) km i spoko. >> Jammer jest urządzeniem nadawczo-odbiorczym. Cały czas odbiera sygnały w pasmach X, K, Ka. Gdy znajdzie sygnał, synchronizuje się z nim i mierzy bardzo dokładnie jego częstotliwość (z dokładnością +/-100Hz na 34GHz!) oraz jego moc. Następnie przełącza się na nadawanie (w czasie 20nS - światło przebiega w tym czasie 6m!) i nadaje z odpowiednio ustawioną mocą dokładnie tę samą częstotliwość skorygowaną w dół o wartość częstotliwości Dopplera odpowiadającej tej prędkości pojazdu, o którą chcemy zmniejszyć wskazanie radaru policyjnego. Np. zmniejszenie prędkości -60km/h odpowiada przesunięciu czestotliwosci w dół o ok. 1kHz w paśmie X(10GHz) i o ok. 3kHz w pasmie Ka (34GHz). Ponieważ jammer jest w ruchu, więc wartość tego przesunięcia odejmuje się od przesunięcia Dopplera wynikającego z ruchu pojazdu w kierunku radaru policyjnego (wskazuje on zmniejszoną prędkość). Licytację rozpoczynam od dychy lecz minimalna jest ustawiona na poziomie takim, za ile min. mogę oddać to urządzenie, a że warto zainwestować tą kwotę to się przekonacie, to tylko dwa mandaty. Że nie wspomnę o punktach, które są o wiele droższe. Czy warto inwestować kasę w taki sprzęt dowiesz się jak zbliżysz się do granicy swoich punktów karnych lub je stracisz. Zobaczysz ile kosztuje wyrobienie kolejnego prawka, a jak jest źle gdy nie możesz wsiąść do swego autka i nie możesz nim pojeździć. GRATIS DODAJĘ GŁOWICĘ NA RADARY LASEROWE, sprawdzona jeden raz w Lublinie /tylko raz miałem taką przyjemność namierzania/ - miałem ok. 100km i miło było popatrzeć na zdziwioną buźkę stojącego pana... Pytania na emaila. Z A P R A S Z A M

Link do Allegro: Klik

OJCIEC - 8 Wrzesień 2010, 12:17

Hehehe, z góry współczuję nabywcy :grin:
garny - 8 Wrzesień 2010, 12:19

Kurna :) Nic nie zrozumiałem :) Więc jak Ci biedni ludzie mają wiedzieć o co chodzi, cytując Lisa z Faktów - Co to jest?? Mapa pryszczy na d... ie? :)
wksek - 8 Wrzesień 2010, 12:46

Pewnie się raz porządnie **** i mu zbrzydło :D
BluesW. - 8 Wrzesień 2010, 12:47

Ja jestem ciekaw kiedy ten spowalniacz dostanie nową funkcję:
Spowalnianie videorejestratorów za dodatkową opłatą :lol: :lol: :lol:

piotreg - 8 Wrzesień 2010, 12:55

garny napisał/a:
Kurna :) Nic nie zrozumiałem :) Więc jak Ci biedni ludzie mają wiedzieć o co chodzi, cytując Lisa z Faktów - Co to jest?? Mapa pryszczy na d... ie? :)

Lis pasuje tutaj idealnie :-) Skąd Ci biedni ludzie q'wa mają to zrozumieć...



Delpiero, napisz mu na allegro wiadomość, by wpadł do nas - testy sobie obejrzy :-)
Nasz spowalnicz co prawda na laser trafił we Wrocławiu, ale minę to nie zrobił ten, który go obsługiwał, tylko ten, który powoził :lol:

lukaszr - 8 Wrzesień 2010, 13:09

Blusisko, kupisz mi go na urodziny? :twisted: :twisted: :twisted:
BluesW. - 8 Wrzesień 2010, 13:12

Z wielką chęcią, ale chwilowo nie stać mnie na takie bajery, ale może w przyszłym roku na 40'stkę, to kto wie :) :mrgreen:
LOL - 22 Październik 2010, 20:56

Będzie pozew zbiorowy dla S. Jakubowicza za oszustwo z jammerem. Czy ktoś z Was się chce dołączyć Przygotowałem wszystkie niezbędne dokumenty... kontakt do mnie 721809966.
kalex - 22 Październik 2010, 20:59

O! To mi się podoba.
OJCIEC - 22 Październik 2010, 21:00

:shock:

LOL, my akurat byliśmy mądrzy przed szkodą, ale masz nasze pełne wsparcie. Jeśli tylko będzie potrzeba, pisz jak możemy pomóc :!:

Proszę zostań z nami i poinformuj od czasu, do czasu, jak się sprawa rozwija.

POWODZENIA :!: :smile:

LOL - 22 Październik 2010, 21:14

OJCIEC, czy TY wiesz, że ten bubel od Jakubowicza z micom.net działa!!! Ale działa tylko w górę... czyli podwyższa odczyt radarów. Pan Sławomir Jakubowicz chyba wyczuł co się święci, że chcemy się mu dobrać do du... y. Chyba zwija powoli "majdan", bo od dziś strona micom.net.pl przestała działać. Ja mu nie daruje - Policja w Rumii, wydział dochodzeniowo - śledczy, tylko czeka na oficjalne zgłoszenie. Zgromadziłem mocne papiery na Pana Jakubowicza, zobaczymy czy wyjedzie z kraju, czy wybierze inną opcję... powiadomię Was o tym.
OJCIEC - 22 Październik 2010, 21:25

Może działać w górę (choć nie na wszystkim), ale już o tym pisałem - w dół nie ma szans, bo praktycznie wszystkie współczesne radary policyjne i tak wybiorą częstotliwość świadczącą o prędkości wyższej :!:

I jeszcze jedna kwestia (też opisana wcześniej) - dlaczego jammery radarowe NIGDY nie będą miały szans na powodzenie:

Skąd jammer ma wiedzieć, w którą stronę mierzy fotoradar?! Przecież przy najeździe na fotoradar mierzący od tyłu, jego działanie będzie ODWROTNE :!: :!: :!:

LOL - 22 Październik 2010, 21:29

A to jest NORA OSZUSTÓW...
piotreg - 23 Październik 2010, 07:48

LOL napisał/a:
Będzie pozew zbiorowy dla S. Jakubowicza za oszustwo z jammerem. Czy ktoś z Was się chce dołączyć Przygotowałem wszystkie niezbędne dokumenty... kontakt do mnie 721809966.

Witaj :!: Służymy naszymi materiałami video :-) Są - zapewne - pewnie miejsca, w których ludzie cieszą się zakupem i niczego nieświadomi jeżdżą sobie, myśląc że jest wszystko ok. Wrzuć może tam odnośnik do tego tematu :!:

Zbiorowy pozew :?: To wy także narażacie się na grzywny, ponieważ używaliście sprzętu, który jest zabroniony :o

LOL napisał/a:
OJCIEC, czy TY wiesz, że ten bubel od Jakubowicza z micom.net działa!!! Ale działa tylko w górę... czyli podwyższa odczyt radarów. Pan Sławomir Jakubowicz chyba wyczuł co się święci, że chcemy się mu dobrać do du... y. Chyba zwija powoli "majdan", bo od dziś strona micom.net.pl przestała działać. Ja mu nie daruje - Policja w Rumii, wydział dochodzeniowo - śledczy, tylko czeka na oficjalne zgłoszenie. Zgromadziłem mocne papiery na Pana Jakubowicza, zobaczymy czy wyjedzie z kraju, czy wybierze inną obcję... powiadomię Was o tym.

Ojciec, to może tak dla jaj zrobimy testy "w drugą stronę", hmmm... :?: :twisted:

OJCIEC - 23 Październik 2010, 08:57

piotreg napisał/a:
(...) ponieważ używaliście sprzętu, który jest zabroniony :o

Skoro nie działał, to raczej nie. Napis na pudełku nie świadczy o możliwościach działania :grin:

piotreg napisał/a:
Ojciec, to może tak dla jaj zrobimy testy "w drugą stronę", hmmm... :?: :twisted:

Przynieś Spowalniacz, to może od biedy będzie mi się chciało strzelić Bushnellem. Iskry nawet nie zobaczy, o zawyżeniu na AD9 może sobie co najwyżej pomarzyć, Fotorapida też nie oszuka, a próby zakłócenia lasera Spowalniaczem to już w ogóle żart :neutral:

kalex - 23 Październik 2010, 08:57

Pejta, co ma piernik do wiatraka. Tak samo narażeni są sprzedawcy/posiadacze telefonów komórkowych.
piotreg - 23 Październik 2010, 09:06

OJCIEC napisał/a:
piotreg napisał/a:
(...) ponieważ używaliście sprzętu, który jest zabroniony :o

Skoro nie działał, to raczej nie. Napis na pudełku nie świadczy o możliwościach działania :grin:

Ale sam zamiar mieli naganny...

OJCIEC - 23 Październik 2010, 09:07

To ja dzisiaj wyjadę na drogi z pudełkiem na buty z zamiarem zajammowania wszystkiego co tylko napotkam. Łapię się?
wksek - 23 Październik 2010, 09:08

I sprzedawcy dopalaczy :D Powodzenia w karaniu oszusta.
juras - 24 Październik 2010, 18:27

LOL napisał/a:
OJCIEC, czy TY wiesz, że ten bubel od Jakubowicza z micom.net działa!!! Ale działa tylko w górę... czyli podwyższa odczyt radarów.

Działa tylko w górę, ale tylko w X-sie (Rapid-1) i tylko "stacjonarnie" przy strzale bezpośrednim z małej odległości :???:

tqmeh - 24 Październik 2010, 18:45

Zapowiada się ciekawie, interesuje mnie uzasadnienie pozwu...

Gość zainkasował trochę PLN i na tym całość chyba się zakończy. Na opakowaniu, czy w instrukcji, pewnie napisał, że jest to przedmiot kolekcjonerski :wink: Niedozwolony w PL, co zabezpiecza go przed wszystkimi roszczeniami...

BluesW. - 18 Grudzień 2010, 16:06

Teraz spowalniacze występują pod nazwą antyradarów :D

Antyradar Phantom RCD XP - Jammer


Cytat:
[...] Z OCZYWISTYCH względów nie umieszczamy na naszej stronie szczegółowych informacji o oferowanym sprzęcie i dostawcach, gdyż z racji jego wysokiej skuteczności mogłoby to drażnić i drażni pewne środowiska. [...]

KLIK

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

garny - 18 Grudzień 2010, 18:10

Boże... nie wiem co by musiało się stać, abym takie coś umieścił na kokpicie :) Zakładając czysto teoretycznie, że ma to jakąkolwiek skuteczność :)
Poza tym, że wali w Ka czego miałem okazję doświadczyć daje g... ale to już wiemy :)

wksek - 18 Grudzień 2010, 18:30

Ciekawe czy ma homologację.
pstryk - 18 Grudzień 2010, 20:05

Ciężarową... z kratką... :lol:
wksek - 18 Grudzień 2010, 20:24

:grin: Zawsze coś :grin:
BluesW. - 19 Grudzień 2010, 00:13

Wy się tak śmiejecie, a może to komary odgania :D
piotreg - 19 Grudzień 2010, 10:37

A to takie niebieskie, tajemnicze etui na samym szczycie, co to takiego :?: :o
OJCIEC - 19 Grudzień 2010, 10:42

Jammer laserowy :lol:
piotreg - 19 Grudzień 2010, 10:44

Tak też myślałem - głowica przód i tył. :D
BlackHawk - 19 Grudzień 2010, 10:49

Brakuje czasu żeby podjechać i przetestować ten sprzęt :sad: Sprzedający zgodził się na testy.
OJCIEC - 19 Grudzień 2010, 15:01

BlackHawk napisał/a:
Brakuje czasu żeby podjechać i przetestować ten sprzęt

Żałuj. Zobaczyć minę sprzedawcy tego g... - BEZCENNE :!: :grin:

Może spytaj chociaż korespondencyjnie czy rozpoznaje kierunki przeprowadzania pomiaru i czy wie, że współczesne radary i tak wybierają prędkość większą :lol:

terrorr - 4 Styczeń 2011, 05:17

:grin: Panowie, otóż muszę was zmartwić, iż zakupiłem jammer za 4 tyś zł. Działa bez zarzutu, nie raz i nie dwa jechałem na kamerze i fotki nie strzelił. Prędkość na pewno była przekroczona, bo lubię sobie depnąć! Tak jak wam koleś napisał, testy jakieś robiliście na podrobionym **** i myślicie, że zabłyszczeliście? A może zazdrość dupsko ściska, że wy musieliście kupić cacko za 500zł, a inni kupują za 5 tyś? No przyznajcie się. Pewnie większość z was to psy, spuścili was z kaganca na deszcz, czy co? Bo strasznie tu śmierdzi sierścią mokrą :D Hahahahahaahahahah, do budki pieski :)


:grin: Aaa i bym zapomniał :) Pozdrowienia dla was pieski z Holandii :) Trzeba lolka skręcić i pośmiać się z zawiści waszej :D

Edit: Połączyłem 2 posty, bo był jeden pod drugim. Ps. Manchester jest w Anglii, nie w Holandii. w.

BluesW. - 4 Styczeń 2011, 06:55

:facepalm:
piotreg - 4 Styczeń 2011, 07:59

terrorr napisał/a:
:grin: Aaa i bym zapomniał :) Pozdrowienia dla was pieski z Holandii :) Trzeba lolka skręcić i pośmiać się z zawiści waszej :D

Edytowałem Twój post i dopisałem do wyrazu Holandii jedno "i" na końcu - tak żeby inni nie musieli się z Ciebie śmiać, że jesteś analfabetą.

Ten smutny Pan zapewne tym handluje...

terrorr napisał/a:
:grin: Panowie, otóż muszę was zmartwić, iż zakupiłem jammer za 4 tyś zł. Działa bez zarzutu, nie raz i nie dwa jechałem na kamerze i fotki nie strzelił. Prędkość na pewno była przekroczona, bo lubię sobie depnąć! Tak jak wam koleś napisał, testy jakieś robiliście na podrobionym **** i myślicie, że zabłyszczeliście? A może zazdrość dupsko ściska, że wy musieliście kupić cacko za 500zł, a inni kupują za 5 tyś? No przyznajcie się. Pewnie większość z was to psy, spuścili was z kaganca na deszcz, czy co? Bo strasznie tu śmierdzi sierścią mokrą :D Hahahahahaahahahah, do budki pieski :)

Lubię takich desperatów. Zawsze humor z samego rana poprawią.

To ta zabawka kosztuje 4 tyś zł :?: :o

Życzymy powodzenia :!:

tqmeh - 4 Styczeń 2011, 08:12

terrorr napisał/a:
:grin: Panowie, otóż muszę was zmartwić, iż zakupiłem jammer za 4 tyś zł. Działa bez zarzutu, nie raz i nie dwa jechałem na kamerze i fotki nie strzelił. Prędkość na pewno była przekroczona, bo lubię sobie depnąć! Tak jak wam koleś napisał, testy jakieś robiliście na podrobionym **** i myślicie, że zabłyszczeliście? A może zazdrość dupsko ściska, że wy musieliście kupić cacko za 500zł, a inni kupują za 5 tyś? No przyznajcie się. Pewnie większość z was to psy, spuścili was z kaganca na deszcz, czy co? Bo strasznie tu śmierdzi sierścią mokrą :D Hahahahahaahahahah, do budki pieski :)

Pokaż ten tłusty nabytek, jakiś model, zdjęcie klamota? Jak na razie to klepnąłeś przechwałkę o czymś czego nie masz o piątej z rana, pewnie na haju i tyle. :mrgreen:
Chyba że ta wypowiedź miała pokazać, że masz więcej jadu niż nie jedna teściowa...

OJCIEC - 4 Styczeń 2011, 09:20

Żaden jammer radarowy nie zadziała na współczesne radary, ponieważ i tak biorą one pod uwagę prędkość większą. Może natomiast zaszkodzić, kiedy mijamy radar od tyłu. Wtedy może prędkości jeszcze dodać. To wszystko co można sensownego w tej sprawie napisać.

Pan, który wciskał klientom, że jest inaczej ma już pozew zbiorowy na karku.

A wiecie, najbardziej tragiczne jest to, że Spowalniacz nie potrafił sobie nawet poradzić z tym, co jest możliwe. Dysponowaliśmy laserem LTI Marksman (to starsza wersja używanych u nas obecnie LTI Ultralyte 20.20, ma nawet ten sam PPS) i Laser Interceptor blokował go ze 100% skutecznością nawet jedną głowicą. Spowalniacz pomimo, że dysponował odpowiednią przystawką, nie spowodował na Marksmanie nawet ułamka sekundy zwłoki w pomiarze. Jakby go w ogóle nie było - i niech to będzie najlepszą recenzją jakości tego urządzenia.

Widzę, że teraz ktoś próbuje wciskać ludziom kit w postaci jammera Phantom cośtam. Otóż jest to dokładnie Spowalniacz, tylko tym razem importerowi nie chce się nawet zmieniać naklejki. Firma produkująca niegdyś Phantomy od paru lat zaprzestała produkcji, ale pewnie jeszcze ktoś po 1$ za sztukę wyprzedaje stany magazynowe. Do śmiechu natomiast doprowadza mnie deklaracja, jakoby Spowalniacz/Phantom obsługiwał pasmo Ka. Otóż nigdy tego nie robił - ani po opuszczeniu manufaktury, która go tłukła, ani po naklejeniu polskiej naklejki :grin:

BluesW. - 4 Styczeń 2011, 10:22

terrorr chyba ma egzemplarz od wróżki Tamarry z pl. Zamkowego 8, poświęcony przez samego Ojca Rodzynka :facepalm:
BlackHawk - 4 Styczeń 2011, 11:18

A ja myślałem, że to ja piszę bez ładu i składu a tu taki rodzynek jak terrorr :facepalm:
Jaki to model kupiłeś za te 4 tyś zł :?:
Foto poproszę, jakąś instrukcje obsługi, adres sklepu czy nawet jakiś prosty test z odejmowaniem prędkości :?:

BlackHawk - 4 Luty 2011, 12:29

Następne cudo z Rumi:

->> LINK

->> LINK

wksek - 4 Luty 2011, 12:39

Cytat:
JAMMER DZIAŁA NA WSZYSTKIE RADARY PISTOLETOWE I FOTORADARY BĘDĄCE NA WYPOSAŻENIU POLSKIEJ POLICJI! I na większość w Europie i USA.

SPRZĘT SPRAWDZONY, TESTOWANY NA K-15.

WYNIK 100/100 - IDEALNA PRACA - 100% SKUTECZNOŚCI!!! ORAZ NA RAPIDZIE 2-KA.
RÓWNIEŻ 100/100 - w wynikach działania!!!
Potwierdzone działanie na mierniki laserowe oraz FOTORADARY!


A pod obrazek:

:facepalm:

Wynika, że lasery latają w paśmie X albo K jak sugeruje sprzedawca :lol:

OJCIEC - 4 Luty 2011, 12:57

Ponieważ kompletnie nie ma o tym pojęcia, napisze cokolwiek, żeby tylko miejsce na stronie wypełnić :facepalm: :lol:
lukaszr - 4 Luty 2011, 12:59

A najlepsze jest zdjęcie z włączonym zaszumianiem. Teraz zagadka - czy wg producenta/sprzedawcy zaszumianie to zamazanie w programie graficznym drugiej cyfry na zdjęciu, bo tak to jest zrobione na tym zdjęciu poniżej? :lol:


OJCIEC - 4 Luty 2011, 13:01

O fak! Grubo :lol:
wksek - 4 Luty 2011, 13:08

Najgorsze jest to, że naiwnych nie zabraknie... :sad: Szkoda, bo jakby taki gość nie miał sprzedaży to kolejnej edycji by raczej nie było, a tak, to się sprzeda, to za rok wypuści wersję v.3.0
BlackHawk - 4 Luty 2011, 13:45

Potrzebuję Rapida i K-15, bo będę chyba jechał to sprawdzić do sprzedawcy :D
Na razie mam tylko Bushnella /K/, Hot Wheels /X/ oraz 2x Marksman 20-20 MPH i KPH.

wksek - 4 Luty 2011, 13:49

O... będzie kino :D
piotreg - 4 Luty 2011, 15:59

wksek napisał/a:
Najgorsze jest to, że naiwnych nie zabraknie... :sad: Szkoda, bo jakby taki gość nie miał sprzedaży to kolejnej edycji by raczej nie było, a tak, to się sprzeda, to za rok wypuści wersję v.3.0

To niestety prawda :!:

garny - 6 Luty 2011, 22:54

Ej! :) Ja bym sobie kupił zaszumiacz :) Taki ładny jest... niebieski :) Już się prawie przekonałem, ale mi wątpliwość zasialiście :)
I ten pulpit wynośny - to musi być coś :)

Trzeba wierzyć z moc wujka Google, który najpierw wskaże nasze forum, a potem taką aukcję potencjalnym ofiarom tego oferenta.

phonemaniac - 7 Luty 2011, 07:37





Znalazłem ten filmik na tym Forum.

tqmeh - 7 Luty 2011, 08:02

Zobaczcie na filmie nr 1, jaka jest różnica między tym co pokazuje licznik, a wyświetlacz miernika nad drogą.
Film nr 2 z zeszłego roku, to zdaje się testowy kredens :wink:

Pozdr.

kalex - 7 Luty 2011, 08:33

Kredens miał problemy z przekroczeniem prędkości na tamtym odcinku. :grin:
piotreg - 7 Luty 2011, 08:47

tqmeh napisał/a:
Film nr 2 z zeszłego roku, to zdaje się testowy kredens :wink:

Ja Ci dam q'wa kredens :lol: :D To cudo jeździło na tym filmiku na fabrycznych - sparciałych - oponach, które fabryka wyprodukowała w 1991r. Tak jest utrzymane to auto, ledwie 50 000km przejechało. Zawory w nim w ogóle nie dzwonią :!:

tqmeh - 7 Luty 2011, 12:13

Nooo dobra :grin: Borewicz
poTURBOwani - 14 Czerwiec 2011, 16:45

Witam.


Czy ktoś sprawdzał ten nowy model tego jammera (ten niebieski, wcześniej tutaj wspomniany)?

LINK

Z informacji wynika, że jest to jammer aktywny, a takie mają prawo działać. Dodatkowo jest antyradarem, więc powiadamia nas o pomiarze, niby. No i ma ten czujnik do laserowych radarów, a te jak wiadomo można zagłuszyć całkowicie (tylko w sporo wyższej cenie i z większą ilością nadajników przeważnie).

Tak więc, czy ktoś był w tej firmie lub kupił i przetestował to urządzenie? Tylko nie starego Oxona tylko to coś nowe, co jest składane samemu przez firmę w Polsce z jakiś tam podzespołów.

Rozmawiając z producentem tego, wydaje się, że ma spore pojęcie o radarach, metodach pomiaru itd., przynajmniej podczas rozmowy telefonicznej. A na świecie obalana jest teoria o skuteczności pasywnych jammerów, czyli uniemożliwiających pomiar, a jammery aktywne (których jest bardzo mało) potrafiące wysyłać swój sygnał podobno są skuteczne, lecz całkowicie nielegalne m. in. w USA i grozi za nie duża kara.

Myślę, że można zamówić Jammer na Allegro u tego sprzedawcy co je wystawia, bo jest to zarejestrowana firma. A skoro jest firma i sprzedaje przez internet to mamy pełne prawo do zwrotu towaru w ciągu 10 dni bez podania przyczyny. Więc można kupić, sprawdzić i oddać jeśli nie działa.

Pozdrawiam

Ortografia + polskie znaki!! PM

Qbek - 14 Czerwiec 2011, 16:59

Nick "poTURBOwany" byłby bardziej adekwatny do tego co piszesz :grr:
piotreg - 14 Czerwiec 2011, 17:20

Jeśli nasze testy Cię nie przekonują to życzymy szerokiej drogi z tym czymś na blacie. :twisted:
poTURBOwani - 14 Czerwiec 2011, 17:26

Bardzo sensowna wypowiedź...
A jakiś konkret?
Tak miałem to w ręce, nie działa/nie widziałem na oczy, ale kolega kolegi mówił, że nie działa/czytałem, że nie działa/mam, kupiłem, sprawdzałem i działa?

Bo domyślać się to i my możemy, ale chodzi mi o fakty. Bo jeśli nikt tego nie przetestuje rzetelnie, czyli nie będąc związanym z żadną firmą sprzedającą konkurencyjne produkty, to możemy się tylko domyślać, że to nie działa.

Edit:

piotreg - testy mnie przekonują, ale jest to inne urządzenie. Tutaj mamy przeźroczystą obudowę i jakiś tam układ scalony (równie dobrze może być od kalkulatora). Ale na pewno nie jest to parę kabelków już.

A czy ktoś z was widział jak wyglądają urządzenia zagłuszające sygnał GSM/GPS? Bo akurat z tymi miałem styczność i wielokrotnie sprawdzałem ich działanie. Układ równie banalnie wyglądający, a skuteczność działania 100%. Dlatego właśnie jestem w stanie uwierzyć, że coś może działać, bo nie ma rzeczy niemożliwych, tylko trzeba to sprawdzić.

wksek - 14 Czerwiec 2011, 17:35

:cry: Od tego poprzedniego to się pewnie różni obudową i starannością lutów :lol:

Tamten nie działał na lasery aktywne, bo policjanci widząc takie coś nawet nie próbują strzelać, bo i tak ich laser zostanie zagłuszony, a ten działa na pasywne, bo policjanci są pasywni w starciu z takim cudem, bo i tak nie będą mieli pomiaru.

A te magiczne składniki, które posłużyły do budowy tego cuda to pewnie obietnice wyborcze, cukier za 5zł i paliwo za piątaka. :grin:

A na poważnie to edycja numer 2 tego cuda OXON-a. W sieci prócz jego magicznych filmów nie ma użytkowników. Chyba to o czymś musi świadczyć. Do tego jaki ktoś miałby mieć interes sprzedawać jammer za 1500 zł łączący funkcje antyradaru i w.w jak można go sprzedać za 5000, czyli tyle ile trzeba tak naprawdę dać za taki sprzęt?

EDIT: A może sprzedawca pozwala na przetestowanie tego sprzętu przy nim? Kiedyś zresztą wałkowaliśmy taką opcję, ale zabrakło chyba chęci, a nie chce mi się wertować teraz połowy tematu.

piotreg - 14 Czerwiec 2011, 17:43

poTURBOwani napisał/a:
Tutaj mamy przeźroczystą obudowę i jakiś tam układ scalony (...)

Przekonałeś mnie :!: To musi być to :!: Kupujcie to pudełko :!:

poTURBOwani - 14 Czerwiec 2011, 17:49

Też o tym myślałem żeby właśnie tam pojechać i to przetestować. A ten sprzedawca z allegro twierdzi, że daje taką możliwość i że ma sprzęt pomiarowy u siebie, tylko nie wiadomo gdzie się znajduje.

Natomiast można też zamówić to urządzenie i zwrócić przed upływem 10 dni. I tak też zrobimy, dlatego zamawiamy to na próbę i sami przetestujemy. Więc jeśli ktoś z Warszawy ma dostęp do sprzetu, którym można przeprowadzić pomiary to proszę o kontakt, jak tylko otrzymamy to urządzenie chętnie sprawdzimy.

Bo z tego co widzę to inaczej się nie przekonamy o prawdziwości tego co tam piszą. A producent twierdzi, że sprzęt działa na 99% przypadków pomiaru prowadzonych w Polsce. Oczywiście na videoradary w samochodach jeżdżących nie działa, bo te nie wysyłają sygnałów (i tak też zawsze ja twierdziłem, że nie ma możliwości ich namierzenia, bo prędkość była pobierana z licznika samochodu, a nie z pomiaru, chyba że coś się w tej kwestii zmieniło już).

Edit: A czy jest ktoś z Gdyni tutaj? Może mógłby podjechać do Centrum Biurowego Hossa i zobaczyć czy firma produkująca te jammery naprawdę tam istnieje? To już by było coś :)


Edit 2: A tutaj taka według mnie dość ciekawa rzecz - miernik prędkości z wykorzystaniem efektu Dopplera (czyli taki jak w zwykłych radarach policyjnych, czy się mylę) zbudowany przez studentów:



Jeśli to ma naprawdę takie wymiary i tak "skomplikowaną" budowę to naprawdę nie wydaje mi się żeby nie było możliwości zakłócenia takiego pomiaru równie prostym urządzeniem.

OJCIEC - 14 Czerwiec 2011, 20:19

Tak, chłopaki z Revotechu sprawdzali. Takie same g... jak poprzednie. Nie jest w stanie oszukać niczego, choć coś tam faktycznie próbuje pokazywać.

Nie ma fizycznej możliwości stworzenia urządzenia, które oszukałoby współczesny radar w ten sposób, że zaniżyłoby jego odczyt. Obecne radary i tak wybierają prędkość większą, nawet jeśli echo z prędkością mniejszą jest silniejsze.

Poza tym, skąd to g... miałoby wiedzieć, czy pomiar jest robiony od przodu, czy od tyłu? Bo jeśli będzie robiony od tyłu, a to cudo jest ustawione na wysyłanie niższej niż "złapana" częstotliwość, to na fotoradarze wygeneruje zamiast mniejszej - prędkość większą. Co wtedy?

Edit: Jeśli przyślesz to urządzenie, ew. przyjedziesz z nim do Wrocławia, możemy zorganizować testy na Iskrze, Fotorapidzie, prościutkim radarku ręcznym Bushnell i laserze LTI Marksman. Trzeba by się tylko mądrze zorganizować, żeby cały sprzęt był dostępny w jednym czasie.

A jeśli wyjadą już na drogi wrocławskie Skody z AD9, piotreg zagwarantuje Ci piękną fotkę z najazdu i odjazdu na pamiątkę. Mandaty opłacisz już sam.

pstryk - 15 Czerwiec 2011, 13:49

OJCIEC napisał/a:
(...) A jeśli wyjadą już na drogi wrocławskie Skody z AD9, piotreg zagwarantuje Ci piękną fotkę z najazdu i odjazdu na pamiątkę. Mandaty opłacisz już sam.

:lol: :lol: :lol:

Zgłaszam do postu miesiąca :!: :good:

juras - 15 Czerwiec 2011, 20:46

Nie naśmiewajcie się niepotrzebnie :!: Przeźroczysta obudowa i zagramaniczne napisy dają niespotykaną ŚMOC :grin:
BlackHawk - 15 Czerwiec 2011, 21:50

pstryk, idą wakacje i jak będzie chwila czasu to podjedziemy i zrobimy testy tego "cuda" blue raidera na <RR> oraz <LR> :good:
Qbek - 15 Czerwiec 2011, 22:40

Z testów, które mi proponowano owego czasu to z tego co kojarzę firma mieści się w Rzeszowie. :lol: Proponuje żebyście przyjechali do Katowic, a od Katowic pojedziemy moim Mondkiem na testy :D
OJCIEC - 26 Czerwiec 2011, 14:55

No i gdzie ten odważny do testów? Bo coś mi się wydaje, że zawinął d... w troki w obawie o zbyt realną możliwość ich przeprowadzenia.

Powtórzę propozycję - dawaj pan tego nowego szmoxona i kilku własnych obserwatorów, a ja załatwiam Fotorapida, Iskrę, Bushnella, Marksmana, a może i AD9, a jak się uśmiechniemy do trzebnickiej <SM> , to i TruCam-a. Nakręcimy wspólnie ładne filmiki i wyślemy do głównych gazet i portali motoryzacyjnych. Jeśli zadziała, będzie reklama jak stąd do Rzeszowa, jeśli nie - uuups... :lol:

poTURBOwani - 26 Czerwiec 2011, 15:30

Kolego, coś mi się wydaje, że chyba mylisz osoby, traktując mnie jako firmę powiązaną z tymi jammerami...
Więc wyluzuj trochę i nie spinaj się tak, bo rozmawiasz z poważną osobą, a nie dzieciakiem. Wiec trochę kultury.

A jammer leży sobie na poczcie i czeka na odbiór...
Oczywiście w momencie otrzymania przesyłki nagle przestała działać strona firmy :) Ale o dziwo kontaktowaliśmy się z osobą, która kupiła taki model na allegro za ponad 1500zł i odpisała wczoraj, że testowała ten model na Iskrze i działa bez problemów, natomiast stary model nie działał.
Po przeczytaniu nastu artykułów z USA i całego świata opisujących działanie i testy jammerów aktywnych, wygląda na to, że tego typu sprzęt ma to prawo działać i nawet działa, ale skuteczność jest nieprzewidywalna (albo nie blokują niektórych częstotliwości w ogóle albo blokują raz na x prób). Nie mówię tu o akurat tym modelu, ale innych firm w podobnych cenach. Wiec technologia istnieje, ale używanie tego codziennie i tak nie będzie miało sensu.

Tak więc ze względu na wyłączenie strony producenta, zapewne nie odbierzemy przesyłki z poczty. Natomiast po Rage Race, ok. 9-10 lipca będziemy zapewne w tamtej okolicy, więc chętnie sami zajedziemy i sprawdzimy firmę.

Ale dziwie się, że nikomu, kto ma dostęp do sprzetu pomiarowego nie chciało się jeszcze samemu pojechać tam i sprawdzić. My od producenta dostaliśmy zaproszenie żeby podjechać i sprawdzić, tylko nie mamy sprzętu. A producent znajduje się w okolicy Gdyni.

A widziałem, że jakiś czas temu niektórzy na forum pisali o pozwie zbiorowym przeciwko tej firmie, czy coś się z tym ruszyło? Bo tyle gróźb ludzie pisali, tyle zażaleń, a jakoś właściciel nadal nie siedzi i ma się dobrze. Wiec coś tu jest mocno nie tak, skoro wszyscy mówią, że to oszust i mają na to dowody...

I jeden dość ciekawy test jammerów aktywnych i pasywnych, który znalazłem gdzieś na amerykańskiej stronie (bardzo stary, z 1996r, ale jednak coś tak pokazuje):

Link

Pozdrawiam

OJCIEC - 26 Czerwiec 2011, 17:45

To zapraszam na testy "poważna osobo"! :grin:

Mówisz, że jednak "nie odbierzecie przesyłki"? Co za niefart! :lol:

A widzisz, a mój znajomy ma Iskrę na własność i testował to nowe cudo w te i nazad i twierdzi, że jednak NIE działa. To kto ma rację? Może jednak odbierzesz tę przesyłkę i razem się przekonamy? :twisted:

A i takie pytanko... Jeśli w okolicy będzie pracował radar policyjny i pięć czujek automatycznie otwieranych drzwi działających w tym samym paśmie, to który sygnał będzie spowalniał Twój jammer? :lol:

I rzucone przeze mnie wcześniej: - Co w przypadku, gdy pomiar jest prowadzony od tyłu? :lol:

poTURBOwani - 26 Czerwiec 2011, 17:59

Mój jammer? Jest tak samo mój jak każdego innego i tak samo jak każdy inny chcę sprawdzić czy firma jest oszustem. A uwierz mi, że mamy wystarczającą ilość prawników żeby faceta wsadzić, jeśli jest to ściema. A co do uwag, że ludzie boją się podać go do sądu, bo przecież kupili urządzenie nielegalne w Polsce itd. to przypominam przypadek, gdzie jakiś czas temu facet kupował 1kg marihuany od dilera, zapłacił, a dostał jakieś śmieci zamiast marihuany. Zgłosił się na policję, złapali dilera, oddali mu pieniądze, a diler miał sprawę o oszustwo. Facetowi nic nie zrobili, bo w końcu marihuany nie kupił, więc jej nie posiadał, a że chciał kupić to co innego.

Co do pomiaru od tyłu to według rozmowy z producentem jammer w ogóle nie działa, bo ma głowice skierowaną albo w przód albo w tył. Coś w tym prawdy może być.

OJCIEC - 26 Czerwiec 2011, 18:00

poTURBOwani napisał/a:
Co do pomiaru od tyłu to według rozmowy z producentem jammer w ogóle nie działa, bo ma głowice skierowaną albo w przód albo w tył

:lol:

wksek - 26 Czerwiec 2011, 18:02

poTURBOwani, błagam o używanie polskich znaków, bo każdy kolejny post z taką ilością brakujących "ą", "ę" itp. będzie leciał, a jestem zbyt leniwy po urlopie na poprawianie, czasu Tobie to nie dołoży, a nam ułatwi pracę przy czystości na forum. Te co są zaraz poprawię.
poTURBOwani - 26 Czerwiec 2011, 18:17

Ok, będę pamiętał, jakoś w internecie nieprzyzwyczajony jestem do używania polskich znaków.
No, a co do jammera to nawet dla nas szkoda wywalić teraz ponad tysiąc zł, jeśli firma, która to sprzedaje nagle wyłącza stronę i zapewne nie będzie z nią teraz kontaktu.
No i oczywiście nigdzie na stronie nie było podanego numeru NIP ani dokładnych danych firmy, więc pozostaje tylko ich odwiedzić osobiście.

piotreg - 26 Czerwiec 2011, 18:52

poTURBOwani napisał/a:
Wiec trochę kultury.

Dobrze gość mówi :!: Ojciec, kultury trochę :lol:

wksek napisał/a:
poTURBOwani, błagam o używanie polskich znaków, bo każdy kolejny post z taką ilością brakujących "ą", "ę" itp. będzie leciał, a jestem zbyt leniwy po urlopie na poprawianie, czasu Tobie to nie dołoży, a nam ułatwi pracę przy czystości na forum. Te co są zaraz poprawię.

Tak na wszelki wypadek... wksek, trochę kultury :!: :lol:

poTURBOwani napisał/a:
Ok, będę pamiętał, jakoś w internecie nieprzyzwyczajony jestem do używania polskich znaków.
No, a co do jammera to nawet dla nas szkoda wywalić teraz ponad tysiąc zł, jeśli firma, która to sprzedaje nagle wyłącza stronę i zapewne nie będzie z nią teraz kontaktu.
No i oczywiście nigdzie na stronie nie było podanego numeru NIP ani dokładnych danych firmy, więc pozostaje tylko ich odwiedzić osobiście.

Nie... no to rzeczywiście firma godna uwagi i sprzęt zapewne też :lol:

OJCIEC - 26 Czerwiec 2011, 19:36

piotreg napisał/a:
Dobrze gość mówi :!: Ojciec, kultury trochę :lol:

Iiiidź, bo jak Cię zaraz palnę! :grin:

juras - 26 Czerwiec 2011, 20:01

Ani pić... i jeszcze ban :cry:
OJCIEC - 26 Czerwiec 2011, 20:21

:grin:
lukaszr - 26 Czerwiec 2011, 20:41

poTURBOwani, jak będziecie robić jakieś testy to daj znać - z chęcią się spotkam i potowarzyszę Wam w tym.

Może chcecie przetestować w praniu jammer, ale Laser Interceptor? Z chęcią wspomogę takie testy :mrgreen:

P.S. Ojciec, trochę kultury, bo jako Administrator powinieneś dawać przykład :twisted:

OJCIEC - 26 Czerwiec 2011, 22:38

Iiii, bo jak Cię kapciem zdzielę! :grin:
OJCIEC - 26 Czerwiec 2011, 22:43

Na zachętę dla nieśmiałych:

Udowodnij, że Twój Spowalniacz działa, a wypłacimy Ci 1000 złotych!

poTURBOwani - 27 Czerwiec 2011, 00:14

No na pewno Rage Race, czyli "wyścig" przez całą Polskę będzie dobrym momentem na sprawdzenie takich sprzętów, bo jednak ciężko tam jechać bardzo przepisowo...
Tak więc ten jammer laserowy chętnie przetestujemy na żywo, jeśli da się go zamontować jakoś w miarę łatwo. Bo nawet myślałem o zakupie takiego, ale aktualnie wiem, że jeden ze znajomych będzie miał któryś z tych laserowych na RR, więc też chętnie porównamy.
Tylko w tej chwili jeszcze decyduje się nasz udział tam, bo mamy problemy z samochodami, ale mam nadzieję, że zdążymy przygotować te, które potrzeba.

kalex - 27 Czerwiec 2011, 16:15

Ja już zamówiłem, ale sprzedawca okazał się nad wyraz sympatyczny i powiedział, że wyśle mi tą wersję ze spowalnianiem radarów odcinkowych, która będzie dopiero za parę tygodni.
andrzej59 - 27 Czerwiec 2011, 16:53

kalex napisał/a:
(...) że wyśle mi tą wersję ze spowalnianiem radarów odcinkowych
:grin: :grin: :grin:
BluesW. - 27 Czerwiec 2011, 17:18

Ja też już zamówiłem, ale taki model z dodatkowym softem na spowalnianie zielonego światła na sygnalizacjach akomodacyjnych :lol:
:lol: :mrgreen:

wksek - 27 Czerwiec 2011, 17:24

Co to sygnalizacja akomodacyjna?
BluesW. - 28 Czerwiec 2011, 06:56

wksek, spamujesz! :D
Jak nie wiesz, to zrób oddzielny temat albo zapytaj się mamy :mrgreen: :lol:

OJCIEC - 29 Czerwiec 2011, 21:42

Blues, trochę kultury! :lol:
BluesW. - 30 Czerwiec 2011, 05:49

Łojciec, jak chcesz, to mogę ci sypnąć trochę kultury :nose: :lol:
OJCIEC - 30 Czerwiec 2011, 20:12

Nie trzeba, dzisiaj się odchamiłem - byłem na Cars 2 :grin:
BlackHawk - 31 Sierpień 2011, 09:16

Dzisiaj jadąc przez wielką metropolię jaką jest Rzeszów w lusterku wstecznym zobaczyłem Citroena Berlingo. Jakież było moje zdziwienie gdy przy szybie dostrzegłem Spowalniacz OXON w dodatku miał dostawkę na lasery :twisted:
Szczęśliwy posiadacz spowalniacza wyeksponował go prawie do połowy wysokości szyby na jakiejś gąbce czy cuś :good:

Próbowałem bawić się Bushnell'em, ale w czasie jazdy to zabawa wręcz nieudana :nose:

Elite - 31 Sierpień 2011, 10:14

BlackHawk napisał/a:
Próbowałem bawić się Bushnell'em, ale w czasie jazdy to zabawa wręcz nieudana.

Przypomniało mi się jak w sobotę jechałem wraz z kolegą do Rzeszowa. Wyprzedziło mnie niebieskie Subaru :twisted: Patrzę, a koło lusterka wstecznego ma coś znajomo wyglądającego, V1 . Akurat miałem koło siebie Bushnella, więc zacząłem sobie strzelać do niego. W Subaru dyskoteka - strzałka pokazująca sygnał od tyłu, zwolnił do (50) .
Mina kierowcy odwracającego się i patrzącego jak strzelam bezcenna oraz komentarz na CB:
- Mobile, uważajcie - nieoznakowane Grande Punto z Iskrą taką, jak w tych nowych Alfach :lol:

czapla - 31 Sierpień 2011, 10:50

Ale macie haj, masakra :grin: Jeszcze ktoś przez was zamknie się w sobie. :wink:
BlackHawk - 31 Sierpień 2011, 12:08

Co do strzałów z Bushnell'a, to ok. rok temu jakiś chojrak wyprzedzał swoim wypasionym Ałdi niepozorne Tico, aż tu nagle Ałdi zwalnia z grubo ponad (100) do (50) .
Powód?
W Ałdi na desce AR Escort, a w moim Tico Bushnell :grin:

Dzisiaj sam się wystraszyłem, bo myślałem, że ktoś się bawi iskrą, okazało się, że doganiam Mazdę CX-7, czy coś podobnego co siało pulsacyjnie w K :mad:

tqmeh - 31 Sierpień 2011, 16:20

Coraz więcej aut ma różne wynalazki ułatwiające życie z traktorami włącznie, śmietnik robi się straszny na drogach (i nie tylko).
BlackHawk - 1 Wrzesień 2011, 09:40

Zaczyna się OT :oops:

Ale jestem świnia - dzisiaj z Rzeszowa do Łańcuta trzymałem się Hondy Accord combi KR... Przy szybie perfidnie na środku RX65, no to Bushnell i zabawa na całego :evil:

piotreg - 1 Wrzesień 2011, 10:27

:facepalm:
wksek - 1 Wrzesień 2011, 15:59

BlackHawk napisał/a:
Dzisiaj sam się wystraszyłem, bo myślałem, że ktoś się bawi iskrą, okazało się, że doganiam Mazdę CX-7, czy coś podobnego co siało pulsacyjnie w K :mad:

Pewnie tempomacik aktywny :) Niektóre mają w K, niektóre L :)

phonemaniac - 1 Wrzesień 2011, 17:25

Ja tak miałem kiedyś na krajowej "1" za Częstochową w kierunku Piotrkowa. Moja V1 wariowała, nawet 6 źródeł promieniowania w paśmie K pokazywała, a przede mną jechało Audi Q7. Po wyprzedzeniu i odjechaniu na większą odległość, wariacje ustąpiły. Podobnie mam jak mijam Volvo, ale tam znowu alarm o pomiarze laserowym dostaje.
BlackHawk - 1 Wrzesień 2011, 20:27

Co do Audi Q7 to w USA też tego nie lubią ->> Audi Q7 should be banned!!!
Ciekawi mnie co za idiota projektuje tempomaty itp. bajery na pasmo K, wystarczy że mamy już czujniki drzwiowe GEZE itp. :!:

wksek - 1 Wrzesień 2011, 20:43

Prawda jest taka, że jeździ się coraz gorzej (oczywiście wiadomo o jaką jazdę chodzi).
To co ma być udogodnieniem, dla większości z nas staje się zmorą (czujki, bramki, światła, tempomaty, drzwi itp.). Powodują zawrót głowy, a nagłe strzały w L na autostradach powodują palpitacje serca :grin: Ale co poradzić. Jesteśmy tylko częścią świata i musimy jakoś to przeżyć :mrgreen:

piotreg - 2 Wrzesień 2011, 06:19

Bierz model z GPS, będzie lżej :twisted:

Ja tam czekam na symulatora navi...

delpiero - 5 Październik 2011, 14:25


Cytat:
Pierwszy najazd na fotoradar z włączonym jammerem obniżającym prędkość o 45km/h. Drugi najazd z podobną szybkością ok. 80km/h z wyłączonym jammerem. W drugim przypadku fotoradar robi fotkę i błyska. Fotoradar po prawej stronie pomalowany na żółto, w połowie drogi między rondami przed szkołą. Pierwsze minięcie fotoradaru (z jammerem) 40 sek., drugie minięcie bez jammera kończące się zdjęciem w 2min. 50sek. Brzydki pisk to sygnalizacja działania jammera wykrywającego Zurada.
LINK
BlackHawk - 5 Październik 2011, 17:20

Dobra, uwierzę w to, że działa w paśmie K, ale co z AD9, Multa i LIDAR :?: :nose:
BluesW. - 5 Październik 2011, 19:34

Kupuj tę maszynę i ślij do mnie, a zrobię ci ten sam test w Prochowicach na maszcie Zurada :D
Jeszcze V1 podłączę żebyś słyszał, że tam sieje :D 160 km/h masz jak w banku :D

Fear - 5 Październik 2011, 19:39

Nawet sprzedawca w czasie testów swoich urządzeń jest przygotowany w razie niepowodzeń :wink: :grin: :grin:


kalex - 5 Październik 2011, 20:29

Obejrzałem to kilkanaście razy. Słup nie błyska! Błysk jest z wnętrza auta. Ale i tak zamówiłem dwa dla siebie i parę sztuk na prezenty.
juras - 5 Październik 2011, 20:53

Błysku lampy nie widać! Raczej lampa w samochodzie albo ingerencja w plik - chwilowe rozjaśnienie :evil:
wksek - 5 Październik 2011, 22:20

Mi się szczególnie nie podoba moment po minięciu masztu w ostatnim najeździe - niby bez spowalniacza. Jest jakiś przeskok mini, jakby nałożone 2 kadry na siebie. Flesza też się nie dopatrzyłem, a jedynie jakieś rozświetlenie.
Fear - 6 Październik 2011, 05:43

Ten błysk to poświata... chyba z nieba, bo zdarzył się cud, że jammer zadziałał :grin:

Po stop klatce ewidentnie widać, że flesz nie pochodzi z fotoradaru, baaa, nawet go nie zasłania. Źródło światła mieści się w lewym górnym rogu, a nie w prawym :lol:


małymobil - 6 Październik 2011, 08:47

Jak dla mnie, On minął maszt (w połowie długości samochodu) i poszedł flesz z auta.
Elite - 6 Październik 2011, 08:52



Drugi filmik :twisted:

phonemaniac - 6 Październik 2011, 09:06

Po obejrzeniu filmiku, wydaje mi się, że:

- maszt jest pusty (nie ma dowodów, że maszt jest pełny np. w postaci zamontowanego AR).
- błysk lampy nie pochodzi od <FR> , a wg mnie pochodzi od aparatu będącego w środku samochodu (patrz odbicia kokpitu w szybie)


wksek - 6 Październik 2011, 10:05

Stop klatka nr 1: Jak widać autko jest w miejscu, gdzie powinien już dostać flashem:



Stop klatka nr 2: Jak widać auto jest praktycznie na wysokości masztu:



Druga sprawa to co napisał phonemaniac, flesz odbiłby się od zewnątrz auta (szyby), czyli od strony flasha. Tutaj mamy do czynienia z uderzeniem światła od środka, co spowodowało oświetlenie i odbicie kokpitu.

Piechu - 6 Październik 2011, 10:08

Ooyessu, ktoś jeszcze daje się na to nabrać?
Jakby radary waliły takim flashem, to połowa kierowców już by chyba była ślepa...

wksek - 6 Październik 2011, 11:16

Niestety. Widocznie tak, skoro powstają kolejne edycje tego ści***.
margo - 6 Październik 2011, 20:16

Witam.
Widzę, że piszecie o tym ścierwie czyli o jammerach.
Trochę się tym zacząłem interesować.
Nie wiem jak na to zareagujecie, ale to ścierwo Blue Raider działa na <RR> Iskrę!
Sam się zdziwiłem. :cry: :evil:

OJCIEC - 6 Październik 2011, 20:49

Tak, tak, oczywiście... :facepalm:

Tak samo, jak lampa na tych filmach w momencie "błysku" (każdy może sam sprawdzić na screenie ze stop klatki, zmniejszając gamma do minimum). Ciekawe, że świeci się wszystko, tylko nie lampa :lol:

OJCIEC - 6 Październik 2011, 21:35

A tu jeszcze przypomnę, z jakiego kąta i jakiej odległości Fotorapid robi zdjęcie i jak wygląda prawdziwy flash (tutaj akurat czerwony). :twisted:
OJCIEC - 6 Październik 2011, 21:38

I to samo zdjęcie z gamma do minimum - analogicznie, jak poprzednio:
Micell - 6 Październik 2011, 21:57



A tu 2 flash na biało wieczorową porą 0:05 i 1:15. :cool:

OJCIEC - 6 Październik 2011, 21:59

Jak dla mnie, jeśli filmy zamieścił dystrybutor tego szmelcu, to sprawa się nadaje dla prokuratora, ponieważ ewidentnie dopuścił się oszustwa w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.
margo - 6 Październik 2011, 22:59

Czy wszystkich tak olewacie?

Przejrzałem cały ten temat i większość waszych wniosków okazuje się nieprawdą.

1. Pisaliście, że jammer Oxon jest pusty w środku, a w necie jest pełno zdjęć pełnego OXOMA - nawet na ruskich stronach :lol:
Na jednej z najpopularniejszych i wiarygodnych stron amerykańskich napisano nawet, że dlatego nowy jammer jest przezroczysty aby łepki z konkurencji nie wmawiali ludziom, że jest pusty. :grin:

2. Pisaliście, że nie ma jammerów radarów - wystarczy zajrzeć na stronę waszych wrogów i jest pełno linków i zdjęć aktywnych jammerów. Tylko jest oficjalny zakaz sprzedaży w USA. :razz:

3. Chyba nie macie samochodu i nie jeździcie w nocy. Mnie zrobiono zdjęcie w nocy i błysk jest silny, każdy może sprawdzić, to kosztuje min. 200zł. Nie chodzicie na imprezy i nie kręcicie filmów jak wychodzi na nich błysk nawet z maleńkiego flesza, w fotoradarze jest duży.

4. Na iskrę niestety działa, i pisali o tym nawet jacyś ludzie w tym temacie, chyba www.poturbowani.pl czy coś takiego.

Olewając i opluwając wszystkich tracicie wiarygodność - ja się rozczarowałem jak znalazłem ten temat.

Qbek - 7 Październik 2011, 00:27

Co tam świstak zawijał w sreberka? Materiał? :lol:
phonemaniac - 7 Październik 2011, 06:22

Kolego margo, jeżeli posiadasz takowy jammer, udostępnij do testów. Tutaj chłopaki Ci przetestują dogłębnie to urządzenie :) :lol:

Przejrzałem również tą stronę, którą podałeś. Nigdzie na tej stronie nie ma informacji na temat żadnego Jammera.

kalex - 7 Październik 2011, 06:49

Mało tego, że działa na Iskrę, działa też na Lasery. Więc kupiłem kolejną sztukę. Mam już chyba z 5, tak na wszelki wypadek i na prezenty. Kolego Margo, tylko my się rozumiemy, nie słuchaj ich.
margo - 7 Październik 2011, 07:50

:o :lol: :grin: :lol:

Ojciec, odpuść bo pękniesz! :oops: Dopiero co przeczytałem twój wpis. Jeżeli dorobiłeś się już telewizora to pewnie oglądasz codziennie reklamy, np. jest filmik - łepek popsikał się dezodorantem i z nieba spadają anioły, super laseczki i wszystkie do niego idą. :lol:
Co jak się ty popsikasz takim spray'em i nie przyjdą laseczki to jest gangsterstwo :grin:

Albo "pralka mi wylała, zniszczyła podłogę i pranie - czy używała pani płynu Oxon, pyta specjalista" - to dlatego :lol:
Wyjaśnię ci, że są to aktorzy, a nie real i cała scena jest nakręcona w studio, a jakiś Calgon nie jest wcale taki dobry.
To jest skuteczna reklama :wink:

Agresja i nienawiść zablokowała ci myślenie, wszędzie widzisz wrogów. :sad:

Link do znienawidzonej strony [...] i jest o jammerach w USA.

Ja jammera nie mam i nie będę miał, bo nie potrzebuje, dziwi mnie tylko ta agresja.
Chcecie jammer do testów :cool: To jeszcze go nie macie i nie testowaliście, a o nim piszecie! :lol:

Fear - 7 Październik 2011, 08:29

Kolego, gubisz się...

margo napisał/a:
Przejrzałem cały ten temat i większość waszych wniosków okazuje się nieprawdą.


margo napisał/a:
Chcecie jammer do testów :cool: To jeszcze go nie macie i nie testowaliście, a o nim piszecie! :lol: :facepalm: :mad:


Niby przeczytałeś cały temat, więc jakim cudem ominąłeś testy jammerów na pierwszej stronie :?:
Dla ułatwienia, robił je Ojciec i Juras :!:

margo napisał/a:
Ja jammera nie mam i nie będę miał bo nie potrzebuje, dziwi mnie tylko ta agresja.

Skoro nie masz żadnego jammera to jakimi faktami chcesz udowodnić, że działa na <RR> :?:
Specjalnie dla Ciebie wkleję dwa filmiki z pierwszej strony, bo widać, że czytasz tylko powierzchownie:





Podpierasz się tylko samą teorią, którą pewnie przeczytałeś na forach o tym sprzęcie (pewnie wszystko "sponsorowane") i możliwe, że na tych filmikach z YT.

A sprzedawca się cieszy i zaciera ręce na kolejnego frajera :facepalm:

Ps.

margo napisał/a:
3. chyba nie macie samochodu i nie jeździcie w nocy. Mnie zrobiono zdjęcie w nocy i błysk jest silny, każdy może sprawdzić, to kosztuje min. 200zł. Nie chodzicie na imprezy i nie kręcicie filmów jak wychodzi na nich błysk nawet z maleńkiego flesza, w fotoradarze jest duży.

Jak Ojciec dostawał fleszem z fotoradaru po oczach to Ty jeszcze w pieluchę robiłeś :lol:

piotreg - 7 Październik 2011, 08:49

Piechu napisał/a:
Jakby radary waliły takim flashem, to połowa kierowców już by chyba była ślepa...

Panie, Fotorapidy z serii C i CM pięknie walą po gałach :!:
Wczoraj w nocy w Długołęce pięknie poszedł kolo białym busem na blaszkach EPJ. A za nim kolejnych dwóch pacjentów, mimo że na dachu miał bata, a ostrzeżenia o nabitej puszce to ja słyszałem już dobrych 200km wcześniej. Jak tamu EPJ Zurad walnął białym światłem, to Ci za nim mało się z wrażenia nie rozpier...lili.

margo napisał/a:
Na jednej z najpopularniejszych i wiarygodnych stron amerykańskich napisano nawet, że dlatego nowy jammer jest przezroczysty aby łepki z konkurencji nie wmawiali ludziom, że jest pusty. :grin:

A przepraszam... :o Jaka ja jestem konkurencja :?: :o Chłopie, jakbyś zobaczył w jakiej ja branży robię... :twisted:
Albo np. taki Kalina :lol: Jaja jak berety :grin:

margo napisał/a:
Czy wszystkich tak olewacie?

Przyjedź do Wrocławia - załatwię tylko do naszej dyspozycji Fotorapida CM i w Twojej obecności przeprowadzimy testy - pojedziemy sobie gdzieś na odludzie i tam porobimy testy - jakie tylko będziesz chciał. Polecisz sobie np. 100km/h, Zurad zrobi Ci piękne zdjęcie i nie będziesz musiał za nie płacić :!: Moja propozycja jest taka - jeśli ten sprzęt oszuka Fotorapida CM, zwrócimy Ci koszty przejazdu na podstawie faktur za paliwo, postawimy obiad + kawę. Zdrowy układ? A jeżeli nie zadziała, to zapraszasz nas wszystkich na obiad i tu na forum ładnie przeprosisz :!:

margo napisał/a:
Ojciec, odpuść bo pękniesz! :oops: Dopiero co przeczytałem twój wpis. Jeżeli dorobiłeś się już telewizora to pewnie oglądasz codziennie reklamy, np. jest filmik - łepek popsikał się dezodorantem i z nieba spadają anioły, super laseczki i wszystkie do niego idą.
Co jak się ty popsikasz takim spray'em i nie przyjdą laseczki to jest gangsterstwo

Sorry chłopaki - jego racja jest bardziej mojsza niż twojsza... :lol:

margo napisał/a:
Dopiero co przeczytałem twój wpis.

Ja też, i sorry - Marian - nie obraź się, ale wykasowałem z Twojego posta kilka ikon emocji. Wszystko mi q'wa latało na ekranie - nie mogłem się skupić na twoim przekazie. :lol:

Fear napisał/a:
Niby przeczytałeś cały temat, więc jakim cudem ominąłeś testy jammerów na pierwszej stronie :?:
Dla ułatwienia, robił je Ojciec i Juras :!:

To żeś mnie teraz zranił :!: Ja też tam byłem :!: A kto - q'wa - użyczył Poldona do testów i załatwił chłopakom wjazdówki na Stadion Olimpijski we Wrocławiu - wjazd na teren stadionu kosztuje 3zł :!: I jeszcze jedno... nacieszcie się widokiem "machiny", bo jakiś miesiąc temu ktoś go zaje...ł :facepalm:

Fear - 7 Październik 2011, 09:25

piotreg napisał/a:

To żeś mnie teraz zranił :!: Ja też tam byłem :!: A kto - q'wa - użyczył Poldona do testów i załatwił chłopakom wjazdówki na Stadion Olimpijski we Wrocławiu - wjazd na teren stadionu kosztuje 3zł :!: :facepalm:

Oj tam, oj tam... pisałem powierzchownie :wink: :grin:

piotreg napisał/a:
I jeszcze jedno... nacieszcie się widokiem "machiny", bo jakiś miesiąc temu ktoś go zaje...ł :facepalm:

Po filmikach z YT stał się sławny niczym fury z filmów o 007, więc dla kogoś miał wielką wartość :smile:

Piechu - 7 Październik 2011, 10:13

margo, nagraj jeszcze kilka filmów i dalej wciskaj kit ludziom.
Działa na Iskrę? Człowieku, oszalałeś albo coś Ci się przyśniło :mad:

czapla, trzymaj poziom...

Może rozkręcałeś Oxona, ale przy mojej kiepskiej pamięci jetem prawie pewien, że to nie Twoje zdjęcia :evil:










Zresztą, sprzedawca twierdzi, że to nie jego, a jakaś podróbka :facepalm:
Także trzeba zamówić nowego Blue-Ridera i go rozkręcić - może się tego podejmę :mrgreen:
Przecież zawsze mam 10 dni na zwrot :grin:

czapla - 7 Październik 2011, 10:30

Moje czy nie moje, coś rozkręcałem :) Ale gdybym napisał kto robił te fotki to i one i ja wyleciałbym z tego forum :D
Skoro to Ty robiłeś te fotki to się nie przyznawaj kim jesteś :D
Formę, poziom to ja trzymam na ringu. W ilu wcieleniach jesteś na ty forum?

margo - 7 Październik 2011, 10:55

Witam ponownie.

Przecież wszystkie te zdjęcia są w internecie, i na stronie wrednego micom. :lol:

Tak wygląda środek Blue Raidera, nic nie zakombinujesz, bo obudowa prawie przezroczysta. :lol:



Tak wygląda środek starego OXONA - był on tylko na pasmo X. :razz:



Pewnie sami wybebeszyliście i testowaliście pudełko.
Środek pewnie można sprzedać...

Jammera nie mam, ale znam ludzi, którzy mają i tydzień temu sprawdzaliśmy jammer Blue Raider na Iskrze, byłem przy tym osobiście.
Nie jestem maniakiem jammerów ani antyradarów, mam CB i wystarcza.
O konkurencji wmawiającej, że pudełko jest puste napisali sami amerykanie :shock:

Wyluzujcie :grin:

Pozdrawiam

phonemaniac - 7 Październik 2011, 10:59

Zastanawia mnie jedna rzecz. Skoro kolega margo mówi, że działa, że to taka prosta technologia, to czemu wojsko nie zainteresowało się tym wynalazkiem? Jakie proste życie mieli by piloci, jakby tak zakłócali pracę radarów :P :lol: :lol: :lol:
Piechu - 7 Październik 2011, 11:05

czapla napisał/a:
Moje czy nie moje, coś rozkręcałem :) Ale gdybym napisał kto robił te fotki to i one i ja wyleciałbym z tego forum :D

Aż poszukałem i już wiem gdzie, więc też nie napiszę :mrgreen:

Kiedyś mi się fotki tak spodobały że do dziś zajmują zaszczytne miejsce na moim dysku.
Na tym forum mam 5 nicków, w tym wielkiego moda i 3 zbanowane :lol:

piotreg - 7 Październik 2011, 11:08

czapla napisał/a:
Ale gdybym napisał kto robił te fotki to i one i ja wyleciałbym z tego forum :D

Ja wiem kto... ja wiem :!: Ja wiem :!: Ja :!: Wybierz mnie :!: Ja wiem :!:

czapla - 7 Październik 2011, 11:18

O, Pan piotreg oglądał Shreka :D Nic już nie napiszę, bo faktycznie wylecę :razz:
kalex - 7 Październik 2011, 11:35

Nie ma to jak z jammować Iskrę w trybie impulsowym, której nie widzą niektóre AR'y. Zamówiłem jeszcze dwie sztuki Raidera.
margo - 7 Październik 2011, 13:04

Tak wygląda prawdziwy OXON od środka.

Zdjęcia z gazety Fakt:











Ciekawe rzeczy można o nim poczytać na amerykańskiej stronie ->> Klik

kalex - 7 Październik 2011, 14:35

Dobra Panowie, bo mam już z 8 sztuk, kończmy flaszkę i idźmy spać.
pstryk - 7 Październik 2011, 15:15

:lol: :lol: :lol:

Jak to podłączysz wszystko na raz to kanarek zdechnie :lol:

BlackHawk - 7 Październik 2011, 15:18

W tym momencie oplułem piwem klawiaturę :lol:

Cytat:
Zdjęcia z gazety Fakt.


Te artykuły też pochodzą z gazety FAKT: :good:



Full



Full

A najlepsze to jest to:



Full

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

piotreg - 7 Październik 2011, 16:54

Mirek, zostaw Andrzeja :facepalm: :lol:

Drogi margo, nie widzę sensu dalszej dyskusji z uwagi na brak jakiejkolwiek reakcji na nasze zaproszenie :!:

OJCIEC - 7 Październik 2011, 17:28

Jammer Oxon nie działa. Ani na Iskrę, ani na Fotoradary, ani na lasery, ani na nic innego. Miałem, testowałem.
piotreg - 7 Październik 2011, 17:30

Zróbmy więc testy z udziałem dystrybutora tego sprzętu. Raz na zawsze zamkniemy ten temat :!: Nikt nam nie zarzuci żadnej manipulacji :!:
OJCIEC - 7 Październik 2011, 17:34

Pokaż, że działa, zawstydź nas i zgarnij siano: Klik
margo - 7 Październik 2011, 17:37

Super i o to chodziło :good: :good: :lol: :lol: :lol:
Wreszcie coś fajnego z tym Faktem.
Artykuł Faktu jest przedrukiem z Auto-Świata.

Fajne musieli mieć miny ci co rozkręcali puste pudełko :grin: :grin:
Urazę będą chować do końca życia. :sad:

To wy nie wiecie, że OXON działał tylko na pasmo X.
Wszędzie o tym pisali w necie - oczywiście za granicą! :razz: :razz:
Testów oxona nie zrobicie, bo nie jest robiony od 2009 roku.
Link do strony gdzie o tym piszą: Link
Jak ktoś nie zna angielskiego to tłumacz gogle, coś się zrozumie :roll:

pstryk - 7 Październik 2011, 17:37

Ojciec się wku... i płaci kasę... :shock: :lol:
piotreg - 7 Październik 2011, 17:40

margo napisał/a:
Super i o to chodziło :good: :good: :lol: :lol: :lol:
Wreszcie coś fajnego.

Marian, to dawaj na testy - oszukamy Fotorapida CM :lol:

małymobil - 7 Październik 2011, 17:45

Od 1 Lipca? Będzie się działo :grin: :grin:
piotreg - 7 Październik 2011, 17:50

margo napisał/a:
Wreszcie coś fajnego z tym Faktem.

Ja dalej żyje historią Andrzeja, tego od kredensu :!:

margo - 7 Październik 2011, 17:57

Chłopaki, dajcie mi spokój. Ja nie mam żadnego jammera ani nie chcę mieć :grin: :grin:
Hehe.
Co tu testować, już inni dawno przetestowali. :mrgreen: :mrgreen:
Oxon działał tylko na X.
Blue Raider na X i K, nie wiadomo czy na Ka :o
Trochę popisać i wszystko wiadomo kto za kim stoi lub leży :lol: :lol: :lol:

Trzymajcie się, właśnie jadę na wesele i będę testował nie jakieś zasrane jammery, tylko sam się będę jammerował. :razz: :razz:


Pozdrawiam życzę miłego wekkenduuuu..

p.s. z tym koniem , kredensem, itd. super sprawa :grin: :grin: :grin:

piotreg - 7 Październik 2011, 18:01

:facepalm:
OJCIEC - 7 Październik 2011, 18:10

małymobil napisał/a:
Od 1 Lipca? Będzie się działo :grin: :grin:

No właśnie nic się nie dzieje, bo od 1 lipca żaden odważny się nie zgłosił :mrgreen:
Nie chcą tej łatwej kasiory, czy jak? :idea:

małymobil - 7 Październik 2011, 18:14

Może za słaba reklama jest :lol:
OJCIEC - 7 Październik 2011, 18:19

margo napisał/a:
To wy nie wiecie, że OXON działał tylko na pasmo X.
Wszędzie o tym pisali w necie - oczywiście za granicą! :razz: :razz:

To ciekawe, bo jego żałośni sprzedawcy twierdzą, że działa na wszystko bez wyjątku:


margo - 10 Październik 2011, 21:04

Przecież wszystkie antyradary na allegro działają na wszystko :lol: :lol:
Ale jeżeli działa choć na sprzęt ZURADA :!:
Wydaje mi się, że na Ka nie działają. Ale jeżeli działa na fotoradar Zurad i Iskrę (chyba mi się nie śniło?) to i tak :shock: :shock:
Na stronie Micom/Doppler nie pisze na co działają :grin: :grin:

BlackHawk - 10 Październik 2011, 21:47

Oczywiście, każdy antyradar działa i wykrywa w paśmie K, Ka, X oraz Laser tylko jedne robią to naprawdę przyzwoicie, a inne w momencie przecięcia wiązki, ale jednak wykrywają - to co że w chwili przecięcia wiązki i zrobienia fotki :P
Teraz można też się spierać w sądzie, ale kto normalny pójdzie do sądu z hasłem "antyradar mi nie wykrywa fotoradarów" lub "spowalniacz nie oszukuje radarów stosowanych przez policję i ITD" :nose:

piotreg - 11 Październik 2011, 07:12

margo napisał/a:
Przecież wszystkie antyradary na allegro działają na wszystko :lol: :lol:
Ale jeżeli działa choć na sprzęt ZURADA :!:
Wydaje mi się, że na Ka nie działają. Ale jeżeli działa na fotoradar Zurad i Iskrę (chyba mi się nie śniło?) to i tak :shock: :shock:

O kurr... Ty jesteś jakimś desperatem bez elementarnej wiedzy :!: :shock:

margo - 11 Październik 2011, 08:54

piotreg, chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi - chodziło mi o jammer BR. :grin:

A co do wykrywaczy na allegro, to prawie wszystkie nie działają na Iskrę w trybie szybkim :facepalm: Firmy takie jak Beltrszajs musiały specjalnie przystosowywać antyradar aby coś wykrył, a i tak żaden kierowca nie zwolni w czasie 67mS, może najwyżej **** :grin:

Również 90% wykrywaczy radarów z allegro nie działa na radary w paśmie Ka w trybie POP, takie jak Ramer, Multanova. :lol:

Nie trzeba być specem, aby się tego dowiedzieć, wystarczy znać angielski i trochę poczytać na zagranicznych forach.

piotreg - 11 Październik 2011, 09:03

:facepalm:
margo - 11 Październik 2011, 09:15

Szczerze mówiąc temat antyradarów, a tym bardziej na allegro bardzo mnie śmieszy :lol:

Patrzyłem teraz na aukcje allegro. Ta sprzedaż jest przecież minimalna. Pełno jakiegoś szajsu za 100-300zł. A wartość sprzedaży miesięcznej to wartość jednego dobrego pieca CO (do domu jednorodzinnego), którymi się zajmuje.

A walka o tą kasę - jak wróbli o okruszki :grin: :lol:

piotreg - 11 Październik 2011, 09:26

A co mnie jakieś Allegro :?: :o Wskaż mi choć jednego usera z tego forum, który wystawia tam ten szajs :!:
phonemaniac - 11 Październik 2011, 09:35

margo napisał/a:
Nie trzeba być specem, aby się tego dowiedzieć, wystarczy znać angielski i trochę poczytać na zagranicznych forach.

To jak Kolega zna angielski to niech poczytaj:

Cytat:
Buyer Beware:
Passive radar doesn't work!


When people ask why I don't sell radar scramblers, I always answer the same way: "I've never found one that works!"- Radar Roy

First let us explain what the differences are between passive and active jamming devices.

Passive devices are designed on the theory of reflecting back the signal of a police radar/laser gun.

Active devices are designed to send out their own radar/laser signal back to the police radar/laser guns.

If you been searching the web for a radar jammer, chances are that you have seen a number of these passive devices advertised that promise to make your car invisible to police radar/laser and that they are so confident that they will pay your ticket.

Radar Roy has become so frustrated at these false marketing claims that have defrauded the public that he has developed another website: RadarJammer.com.

On RadarJammer.com, Roy offers to ANYONE a $50,000 reward that can show him one of these devices that actually work!

He has has also collected complaints from customers that have been submitted to the El Paso Better Business Bureau and the Federal Trade Commission, along with news stories from ABC News 20/20, Extra, American Journal and other media outlets that have performed numerous tests on these devices and also found that they do not work as advertised.

Roy has also been interviewed by several news organizations regarding these products, and these news stories are available on the left of your screen, to view online.

LINK

margo - 11 Październik 2011, 10:37

Dotyczy to tzw. pasywnych jammerów, które w istocie nie działają i działać nie mogą, bo nic nie nadają.

Zmieniają tylko charakterystykę odbicia samochodu, takie pseudo stealth. :grin:
Jednak ich zaletą jest to, że są w USA legalne.


Tłumaczenie tego artykułu z automatu gogle:
***************************************************************************
Pasywny radar nie działa!
Kiedy ludzie pytają, dlaczego nie sprzedać mieszaczy radar, ja zawsze odpowiadam tak samo: "Nigdy nie znalazłem taki, który działa!" - Radar Roy
Najpierw wyjaśnimy, jakie różnice są między pasywne i aktywne podłączania urządzeń.
Pasywne urządzenia przeznaczone są na teorii odbija sygnał policji radar / laser gun.
Urządzenia aktywne są przeznaczone do wysyłania własnych radar / laser sygnał do policji radar / laser działa.
Jeśli została wyszukać w internecie jammer radaru, są szanse, że widziałem wiele z tych urządzeń pasywnych reklamowane, które obiecują, aby samochód niewidzialne dla radarów policyjnych / laser i że są tak pewni, że będą płacić bilet.
Radar Roy stał się tak sfrustrowany, fałszywych roszczeń marketingu, które oszukał publicznie, że opracowała innej strony: RadarJammer.com.
Na RadarJammer.com, Roy oferuje każdemu 50.000 dolarów nagrody, które mogą pokazać mu jedno z tych urządzeń, które faktycznie działają!
***************************************************************************

Nie przeszkadza to chyba firmie Techmarket z Wrocławia sprzedawać pasywne jammery firmy RMR i zachwalać że działają na wszystko. :lol: :lol:

Ten sam Radar Roy prezentuje aktywne jammery Skorpion które działają.
Jednak od 2007 roku aktywne jammery są nielegalne.

Link do Skorpiona:

http://micom.net.pl/indexOCHR.html#START

i innych aktywnych jammerów.

kalex - 11 Październik 2011, 12:20

Dlatego nie ma się co zastanawiać, tylko brać puki są w tak dobrej cenie. Przed świętami na pewno podrożeją. Z tego co mówił znajomy z policji, KGP chcę odstąpić od używania radarów jako bezsilnych na kierowców używających Blue Raidera, tym samym mają powrócić do pomiarów na tzw stoper. Z tego co mi dziadek opowiadał jak miał Moskwicza to go capnęli na taki stoper, to były czasy.
Piechu - 11 Październik 2011, 13:14

Za późno, bo cały kontener Blue Riderów się sprzedał, czekają teraz na dostawę.
Małe Chińczyki już wypełniają niebieskie pudełka elektroniką, a pod Społem już się kolejki ustawiają, są zapisy! Oj, będzie się działo!

wksek - 11 Październik 2011, 14:09

margo, litości. Sprzedajesz to, że tak go zachwalasz?

Dla zainteresowanych, obecny numer AŚ opisał to "cudo". Przetestowali go w Miśku Lancerze, nie działał. Później żeby wykluczyć możliwość atermika przyczepili go do maski auta...





Zuploadowane pliki:

Foto 1
Foto 2

Dalej wierzysz w Blue Ridera?

margo - 11 Październik 2011, 14:58

Blue Raider :lol:
Ja wcale nie jestem jego fanem, ja się dobrze bawię.

Skręcam się ze śmiechu jak widzę jak wy na niego reagujecie :lol:

Haha!!! Dziwne jakby nie działał, tak jak chociażby Jamery pasywne RMR to by się go tak wszyscy nie bali! :grin:

Czy ktoś pisze o całkowicie niedziałających jammerach RMR, które sprzedaje np. techmarket i kilku głupców na allegro. Chyba kilku widziałem teraz :grin:

Ja znalazłem tylko dwa ogłoszenia o BR i to na allegro. :o

Tak mało reklamy, a taki szum. :wink: W tym coś jest :o
Przecież tego BR nigdzie nie widać :o
A wszyscy na to skaczą. :grin: I właśnie reklamują :razz:

Jednak wydaje mi się, że słaba sprzedaż wykrywaczy radarów to nie wina BR. :facepalm:
Tylko ludzie zmądrzeli :grin:

wksek - 11 Październik 2011, 15:03

Skoro raz piszesz jedno, później zaczynasz coś kręcić, a na końcu gadasz o niczym to sądzę, że na dalszą rozmowę szkoda czasu.

Resztę zachęcam do lektury, którą wrzuciłem :)

Piechu - 11 Październik 2011, 15:06

margo, po części Ci się udało, bo rozkręciłeś dyskusję, ale niestety na tym koniec.
Bo raczej nikt się na ten szajs już nabrać nie da.

Dla mnie eot.

margo - 11 Październik 2011, 15:09

Jesteście do sprawy zbyt emocjonalnie nastawieni :mad:
Ja widziałem, że działał na iskrę i kropka :twisted:
Tylko to piszę, a ty jesteś niezadowolony, że nie przyłączam się do babskiego lamentu na BR. :oops: Mnie wystarcza CB - dużo jeżdżę i nie płacę :good:

Piechu - 11 Październik 2011, 15:11

Co znaczy działa?
margo - 11 Październik 2011, 15:16

Jak się włączy BR to robi się w aucie tak miło i przyjemnie, wielki brat strzeże :lol:
I jest tak bosko, że warto wydać na allegro 1,5k zł lub w Micom 0,9k zł :grin:

Haha, ale panika, nawet AŚ pomaga, bitwa Wrocł./War., czy co w 5D do de... :lol:

Dobrze, że Palikot w Sejmie to może to opanuje, świńskie ryjki i jammery :lol:

piotreg - 11 Październik 2011, 19:44

Piechu napisał/a:
Dla mnie eot.

:good:

OJCIEC - 11 Październik 2011, 20:43

Jeszcze raz powtarzam. Żaden Blu Rajder, Spowalniacz, ani inny Oxon nie działa na używane w naszym kraju radary. Dowiodły tego testy nasze oraz dziennikarzy Auto Ś. (już zresztą po raz drugi).

Edit: A co to za łysawy bambuła na tych zdjęciach?! :lol:

OJCIEC - 11 Październik 2011, 20:59

Ok Panowie, koniec zabawy.

Dla Waszej wiadomości: user margo loguje się z dobrze mi znanego IP używanego przez pracownika Micomu.

Ponieważ to zwyczajny krętacz blokuję mu konto. Zmykaj do swojej nory pokrako :grin:

delpiero - 18 Listopad 2011, 21:45


LINK

Elite - 18 Listopad 2011, 21:46

Właśnie miałem to dodać :D
wksek - 18 Listopad 2011, 23:04

:lol: :o
kalex - 19 Listopad 2011, 07:50

Idą, idą święta.
phonemaniac - 22 Listopad 2011, 15:06

Cytat:
Czy da się oszukać radar?

Ile kosztuje bezkarność? Jeśli wierzyć internetowym sprzedawcom, wystarczy wydać 1 560 złotych na elektroniczny zagłuszacz radarów, żeby już nigdy nie płacić mandatów za przekroczenie prędkości.

Urządzenie oferowane jest jako cyfrowy spowalniacz prędkości. Na pierwszy rzut oka wygląda całkiem poważnie i według obietnic sprzedawcy powoduje, że policyjny radar lub fotoradar mierzy taką wartość prędkości, jaką sami wybieramy. Brzmi interesująco - jedziemy np. 150 km/h, ustawiamy urządzenie tak, żeby zmniejszało prędkość rejestrowaną przez radar o 100 km/h, i bez obaw o mandat pędzimy nawet w terenie zabudowanym.

Marzenie każdego pirata drogowego. Jakby tego wszystkiego jeszcze było mało, sprzedawca zapewnia, że jest to najbardziej zaawansowany technologicznie cywilny jammer radarów na świecie oraz, że producent udziela pisemnej gwarancji skuteczności. Niestety, w opisie produktu nie znaleźliśmy zbyt wielu konkretów, zamiast tego wyjaśnienie: "Z OCZYWISTYCH względów nie umieszczamy na naszej stronie szczegółowych informacji technicznej o oferowanym sprzęcie i dostawcach, gdyż z racji jego wysokiej skuteczności mogłoby to drażnić i drażni pewne środowiska" (pisownia oryginalna).

Na szczęście, sprzedawca odważył się przynajmniej uchylić rąbka tajemnicy: Jammer jest urządzeniem nadawczo-odbiorczym. Cały czas odbiera sygnały w pasmach X, K, Ka. Gdy znajdzie sygnał, synchronizuje się z nim i mierzy bardzo dokładnie jego częstotliwość (z dokładnością +/-100Hz na 34GHz!) oraz jego moc. Następnie przełącza się na nadawanie (w czasie 20nS - światło przebiega w tym czasie 6m!) i nadaje z odpowiednio ustawioną mocą dokładnie tę samą częstotliwość, skorygowaną w dół o wartość częstotliwości dopplera odpowiadającej tej prędkości pojazdu, o którą chcemy zmniejszyć wskazanie radaru policyjnego. Prawda, że jasne? Po takich wyjaśnieniach nie pozostało nam nic innego, jak tylko przetestować to wyjątkowe urządzenie.

Zresztą, co tu dużo ukrywać, poza ciekawością kierowały nami też niskie pobudki, a mianowicie chęć zysku. Na jednym z "radarowych" portali internetowych ufundowano nagrodę w wysokości tysiąca złotych za udowodnienie, że tego typu urządzenie rzeczywiście działa. Tysiąc złotych piechotą nie chodzi! Do testu użyliśmy dwóch najpopularniejszych radarów ręcznych używanych przez polską policję: urządzenia Rapid 2Ka oraz Iskry 1 wyprodukowanej przez rosyjską firmę Simikon. Obydwa urządzenia miały oczywiście komplet badań i dopuszczeń - taki sam, jak w przypadku sprzętu, z którego korzysta drogówka. Dodatkowo sprawdziliśmy też, czy "cyfrowy spowalniacz" radzi sobie z oszukaniem policyjnego miernika laserowego LTI Ultralyte 20-20, tak, jak twierdził sprzedawca.

Blue Reider - "najnowocześniejszy na świecie jammer", który... nie działa.
Według zapewnień sprzedawcy urządzenie może zafałszować odczyty wszystkich radarów używanych przez polską policję. Do testu wybraliśmy więc trzy najpopularniejsze urządzenia. Jammer został zamontowany we wnętrzu Mitubishi Lancera. Wcześniej upewniliśmy się, że szyba auta przepuszcza promieniowanie mikrofalowe, nie powinna więc zakłócać pracy urządzenia.

Z każdym radarem wykonaliśmy 10 prób przy różnych prędkościach jazdy oraz ustawieniach jammera. Próbowaliśmy zarówno obniżyć, jak i podwyższyć prędkość rejestrowaną przez radary. Sprawdziliśmy też, czy działa funkcja "zaszumiania". Po kilku godzinach okazało się, że mimo wielokrotnych prób nie udało nam się wykazać absolutnie żadnego działania urządzenia.

Jammer Oxon - całkowicie nieskuteczna atrapa.
Trzy lata temu testowaliśmy inne urządzenie, które według internetowych sprzedawców również miało "modyfikować" wskazania policyjnych radarów. Wtedy do testów użyliśmy fotoradarów Fotorapid oraz Ramer 7, a także ręcznych mierników prędkości Rapid, Iskra 1, a nawet nieużywanego przez polskie służby radaru Radis. Za każdym razem efekt był taki sam - wskazania urządzeń pomiarowych były prawidłowe.

Po zakończeniu testów praktycznych postanowiliśmy zajrzeć do środka urządzenia i sprawdzić, co skrywa groźnie wyglądająca obudowa. Okazało się, że urządzenie rzeczywiście emituje mikrofale, jednak wszelkie podzespoły zmontowano w sposób absolutnie amatorski. Niektóre elementy były po prostu atrapą. Dwie wystające z obudowy "anteny" okazały się zatemperowanymi sztyftami kleju do klejenia na gorąco.

Rapid 2 Ka - Z wykryciem popularnej policyjnej suszarki Rapid radzą sobie nawet najtańsze antyradary (ale nie zmieniają wskazań urządzenia). Oszukanie tego niezbyt nowoczesnego radaru nie powinno być więc problemem dla "najbardziej zaawansowanego technicznie jammera na świecie". Niestety, nawet z tak prostym przeciwnikiem "spowalniacz" sobie nie poradził, wskazania radaru były prawidłowe. Skrucha! Wynik: Jammer nie działa.

Ultralyte LTI 20-20 - Gdyby mikrofalowy jammer rzeczywiście wpłynął na odczyt prędkości przez miernik laserowy, byłby to cud. Skoro jednak sprzedawca twierdzi, że urządzenie było pod tym kątem testowane i sprawdziło się znakomicie (na aukcji umieszczono nawet zdjęcia miernika laserowego w akcji), to należało to sprawdzić. Efekt był łatwy do przewidzenia - urządzenie nie wykazało żadnego działania, pomiar prędkości nie został zakłócony. Wynik: Jammer nie działa.

Iskra 1 - Iskra to niewątpliwie najnowocześniejszy radar ręczny w wyposażeniu polskiej drogówki. Nawet drogie antyradary nie zawsze sobie radzą z wykryciem go. Jammer, który według zapewnień sprzedawcy powinien działać również jako wykrywacz radarów, nawet nie zauważył Iskry, a o jakimkolwiek zmodyfikowaniu wskazań nawet nie wspominamy. Radar przy każdej z 10 prób pokazywał prawdziwą prędkość auta. Wynik: Jammer nie działa.

Zdjęcia + tekst: LINK

wksek - 22 Listopad 2011, 16:04

Dobrze, że się wzięli za to g... . Może za pomocą prasy dotrze prawda do większego grona odbiorców.
Elite - 22 Listopad 2011, 18:50

wksek, na głupotę nie ma rady :grin:
Piechu - 23 Listopad 2011, 09:30

Mi brakuje jeszcze tylko filmików z lotniska jak na tle BlueRidera rozbijają się samoloty :mrgreen: Zawsze to bardziej spektakularne niż błyskający non stop fotorapid...
delpiero - 24 Listopad 2011, 17:35

Błyska aż miło popatrzeć, chyba sobie zmienię avatar, tylko nie wiem czy wybrać wersję noc czy dzień. :o :grin: :facepalm:


LINK




LINK


wital - 16 Grudzień 2011, 12:30

Wiedzieliście, że sprzedaż się chyba przeniesie?

Radardetector.net :razz:

BlackHawk - 16 Grudzień 2011, 13:21
Temat postu: Re: Blu rajder
Może naiwni amerykanie kupią ten "szit", bo w PL marna jego kariera :nose:

Pasuje na Radardetector.net podesłać im testy z tłumaczeniem, dokładnie artykuł z gazety przetłumaczony :grin:

piotreg - 17 Grudzień 2011, 09:14

Widzę, że masz jakąś misję do wypełnienia :lol:

Zrobiliśmy swoje testy, poszły w świat poprzez ich publikację i dobra jest. Kto chce, ten znajdzie.

wital - 17 Grudzień 2011, 10:14

Za granicą może być ciężko żeby znaleźć polskie testy.
piotreg - 17 Grudzień 2011, 10:21

Niech się martwią Ci za granicą. Świat chcesz naprawiać, czy jak :?: :lol:
wital - 17 Grudzień 2011, 12:25

Nie wiem co cię tak śmieszy... przydało by się naprawić. :roll:
OJCIEC - 17 Grudzień 2011, 13:09

Również i moim największym marzeniem jest pokój na świecie :mrgreen:
wital - 17 Grudzień 2011, 13:14

Wystarczył by brak fotoradarów i innych pomiarowych gadżetów, bez tego w końcu byłaby wolność. :-)
piotreg - 17 Grudzień 2011, 13:52

wital napisał/a:
Nie wiem co cię tak śmieszy... przydało by się naprawić. :roll:

To uratuj jeszcze wszystkie chore konie :!: :lol:

OJCIEC - 17 Grudzień 2011, 16:50

O, zapomniałem o koniach :mrgreen:
BluesW. - 17 Grudzień 2011, 18:46

OJCIEC napisał/a:
O, zapomniałem o koniach :mrgreen:

Papa, gdzie ty masz głowę? :lol:

OJCIEC - 17 Grudzień 2011, 21:13

To zależy :lol:
juras - 18 Grudzień 2011, 21:31

A mówi się zdrów jak koń :???:
BluesW. - 19 Grudzień 2011, 07:59

Ja znam inne powiedzenie, ale nie chce żeby czapla się denerwował od rana :D :nose:
czapla - 19 Grudzień 2011, 09:56

Blues, dawaj! Czasami ostrzenie dzioba jest wskazane :roll:
tqmeh - 29 Styczeń 2012, 14:17

Jest nowy sprzęt: KLIK
wksek - 29 Styczeń 2012, 14:31

Wygląda tak jak ten 5. stron wcześniej :) Tyle, że teraz to cyfrowy spowalniacz, a nie blue rider :lol: Sprzedawca ten sam.
garny - 25 Styczeń 2013, 00:39

Blue Rider strikes again :)

Cytat:
Jammery sposobem na radary?

Kierowcy, przekraczający prędkość, szukają sposobów, jak oszukać mundurowych i nie dostać mandatu. Obok legalnych metod, takich jak CB-radio i aplikacje na telefony, można też kupić urządzenia, których wykorzystywanie jest niezgodne z prawem. Jak jednak pokazują ich użytkownicy - takie rozwiązania bywają skuteczne i mogą uchronić przed mandatem.

Na powyższym filmie widać, jak pewien kierowca zaparkował samochód obok drogi i przez otwarte okno steruje stojącym przy drodze fotoradarem firmy Zurad. Do tego celu wykorzystuje jammer, czyli urządzenie, które umożliwia oszukanie radaru, dodając lub odejmując od pomiaru określoną prędkość. W ramach testów tego urządzenia, zostało ono ustawione tak, aby dodawało 87 km/h do prędkości stojącego auta, a testowany fotoradar stoi w terenie zabudowanym. Za każdym razem, gdy otrzymywał sygnał z jammera, robił zdjęcie.

Niestety, osoba nagrywająca ten film nie przejęła się tym, że przez jej "zabawę" niewinni kierowcy otrzymają mandat. To budzi duży sprzeciw. Dodatkowo należy podkreślić, że korzystanie z takiego urządzenia jest niezgodne z prawem. Za używanie nielegalnego nadajnika radiowego (jakim jest jammer) grozi kara grzywny do 5 tys. zł, czyli 10 razy więcej, niż wynosi kwota maksymalnego mandatu. Dodatkowo, w przypadku oszukiwania radaru patrolu policji, funkcjonariusze mogą zatrzymać samochód, aby sprawdzić przyczynę błędnego pomiaru.

Jammery nie są tanimi urządzeniami. Ich ceny zaczynają się od około 1,5 tys. zł, a najbardziej zaawansowane kosztują nawet dwa razy więcej. Pozostaje też pytanie o skuteczność takich urządzeń. Na powyższym filmie widać, że udało się zmylić radar starego typu, jednak producenci jammerów twierdzą też, że najnowsze urządzenia potrafią oszukać pomiar laserowy. Innego zdania są policjanci, którzy tłumaczą, że jammery nie poradzą sobie z nowoczesnymi radarami.

LINK

Zaj007 - 25 Styczeń 2013, 12:14

Myślę, że nawet RedflexSpeed i odcinkowy pomiar prędkości się "zdżammuje". :lol:

Ale trzeba przyznać, że "marketing" się rozkręca. Ostatnio wpadła mi w ręce Angora, w której był artykuł o "jammerach". Wielce Uszanowany Pan Sprzedawca twierdził, że działa na wszystko. Na prawdę szkoda mi ludzi, którzy w to wierzą i dają się naciągnąć. :sad:

gomel - 6 Marzec 2013, 11:15

phonemaniac napisał/a:
Czy da się oszukać radar?

Dwie wystające z obudowy "anteny" okazały się zatemperowanymi sztyftami kleju do klejenia na gorąco. (...)

Tak a propos antenki...

To nie sztyft do klejenia tylko rdzeń z teflonu o odpowiedniej charakterystyce dielektrycznej, mający za zadanie wypromieniować fale w odpowiedni sposób. Należy mieć pojęcie o czym się pisze. Poniżej załączam przykładowe fotki innych anten dielektrycznych... zainteresowani znajdą wszystkie informacje w Google...

Przykładowo... tutaj obszerny artykuł o typach anten.

A w powyższej treści mamy taki oto obrazek... typowa antena dielektryczna:



Trzeba by podpisać cały ten wątek ulubionym stwierdzeniem S. Lema:
"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu".

kalex - 6 Marzec 2013, 12:42

O kurde, mówiłem że działa! Znajomy ma rdzeń ze zubożonego uranu o odpowiedniej charakterystyce dielektrycznej ,ale on to ma kasę i ma wersje VIP.
Fear - 6 Marzec 2013, 14:47

A to nie jest nadmuchany kondom :?: :o
małymobil - 6 Marzec 2013, 16:16

Fear, stawiał bym raczej na probówkę.
czapla - 6 Marzec 2013, 17:50

To jest bardzo stara wersja orgazmotronu młodzieżowego :razz:
OJCIEC - 6 Marzec 2013, 19:35

Spowalniacz działa tylko wtedy, gdy się tę jego antenę wsadzi w ****.
boob - 6 Marzec 2013, 21:32

Ojciec, z całym szacunkiem, ale ty chyba myślisz że polska jest pod zaborami i samochodu jeszcze nie wynaleziono. :sad:
Warto zobaczyć...

[nic nie wnoszące filmy z yt]

Nie da się więcej zamiatać pod dywan :shock:
Mąż zawsze dowiaduje się ostatni :neutral:

OJCIEC - 6 Marzec 2013, 22:19

Tak, tak, zapraszamy na testy do Wrocławia. Czekamy już cztery lata.
jojo - 7 Marzec 2013, 09:19

Inteligentny człowiek ("z mózgiem"), sprawnie się domyśli, że trzeba mieć spory interes w tym, by tak zaciekle trollować. ;)

PS. Tylko nie przesadź z tymi epitetami, bo jak złamiesz regulamin to zablokują Cię na forum i będziesz musiał zakładać znowu inne konto. :P

kalex - 7 Marzec 2013, 11:01

Trutututu majtki z drutu. Nakupiłeś kolunio szajsu u chinoli i teraz się z tym bujasz albo sam produkujesz te opakowania i cię kurna do nagrody Nobla nie chcą zaprosić za odkrycie stulecia. Kurna pionier inżynierii radiowej, weź napisz do Escorta i Valentego żeby zamykali te swoje budy z zapiekankami, bo żeś odkrył takie mikrofale, jakie te osły nie mogły odkryć przez lata - technologia stealth dla każdego za jedyne 1560zł. A i jeszcze, pocisz się na radardetector.net jakie to super pudełko, ale jak ci proponują niezależne testy to piszesz jakieś obślizgłe wymówki. Weź udowodnij, że działa.
Zaj007 - 7 Marzec 2013, 11:57

boob, jeździsz może czerwonym Matizem? :lol:
Zaj007 - 7 Marzec 2013, 12:30

Cytat:
Fotorapid patrzy często w oczy me, i nie ukrywam sprawia to przyjemność, jak Blue Ridera kocham tylko Tomasz Połeć wie, gdy "dziamuję" Multaradar CD. Jego fale ukojeniem dla mnie są, bo przy nim czuję jak smakuje prędkość, jemu każdą złotówkę warto ofiarować bo, jest tego warty, nic się nie zmieniło.

Ja uwielbiam go, on tutaj jest, i "dziamuję" dla mnie, bo dobrze to wiem, że działać będzie, nawet na odjeździe.

OJCIEC - 7 Marzec 2013, 17:22

Użytkowniku boob, żaden BlueSrajder, Sposralniacz, ani inne **** od micomu nie działa, ponieważ:

- współczesne radary i fotoradary i tak wybiorą i zarejestrują sygnał świadczący o prędkości wyższej
- skąd takie **** ma wiedzieć, w którą stronę zwrócony jest fotoradar i czy w związku z tym mierzy z najazdu, czy z odjazdu, a co za tym idzie, jaką ma wysłać częstotliwość - niższą, czy wyższą od oryginalnego sygnału
- skąd ten szajs miałby wiedzieć, którą częstotliwość "jamować" w terenie miejskim, gdzie jest od groma sygnałów mikrofalowych od czujek

Zawstydź mnie gościu, przyjedź do nas ze swoim cudem i udowodnij, że się mylę. Do tej pory nikomu się nie udało.

A jeśli nie masz zamiaru, to **** stąd w podskokach do swojej nory, dalej lutować te żałosne druty.

piotreg - 7 Marzec 2013, 21:52

kalex napisał/a:
(...) weź napisz do Escorta i Valentego żeby zamykali te swoje budy z zapiekankami, bo żeś odkrył takie mikrofale, jakie te osły nie mogły odkryć przez lata - technologia stealth dla każdego za jedyne 1560zł.

:lol:

Zaj007 napisał/a:
boob, jeździsz może czerwonym Matizem? :lol:

:good:

boob napisał/a:
Zostawiam was (w tle muzyka disco polo) (...)

Ukłony dla żony.

wksek - 8 Marzec 2013, 09:38

:lol:

boob, polecam:



By żyło się lepiej.

delpiero - 17 Sierpień 2013, 18:39

Tytuł mówi sam za siebie: "Jammer Blue Raider kills multaradar CD". :grin: :lol:

[nic nie wnoszące filmy z yt]

kalex - 18 Sierpień 2013, 09:12

:facepalm: Temu kolesiowi to trzeba zrobić kocówę żeby przestał.
maro - 24 Marzec 2014, 23:55

:smile: Dobra nie będę męczył.

Na końcu tego filmu jest rozwiązanie.

[nic nie wnoszący film z yt]

I jeszcze mam taki swojski filmik, już niestety ostatni :???:

[nic nie wnoszący film z yt]

OJCIEC - 25 Marzec 2014, 19:29

Nastaw na te swoje -37, pojedź na fotoradar ustawiony od tyłu i pochwal się mandatem i punktami.

Ponieważ namolność tego jegomościa od spowalniacza, blurajdera, czy cokolwiek tam w przyszłości wpadnie do jego chorej głowy, jest patologiczna, ponownie wyjaśnię:

1. Ten sprzęt nie działa.
2. Nawet gdyby czysto teoretycznie działał, podczas spotkania z fotoradarem ustawionym na pomiar od tyłu doda prędkość, zamiast ją odjąć.

andrzej59 - 25 Marzec 2014, 20:01

OJCIEC napisał/a:
(...) podczas spotkania z fotoradarem ustawionym na pomiar od tyłu doda prędkość, zamiast ją odjąć.

:shock: To w takiej sytuacji trzeba ustawić na +37. :cool: :grin:

OJCIEC - 25 Marzec 2014, 20:04

Jeśli już brniemy w ten obłęd, tak.
maro - 25 Marzec 2014, 22:41

Tak jest. :good: Przód -37km/h, tył +37Km/h - po to jest przełącznik "+up"/"-down" (manual).
kalex - 26 Marzec 2014, 08:41

O kurde fak. Maro, to może jednak działa. Może to kwestia ustawienia w odpowiednim miejscu. W sumie jakby go postawić w samym rogu (przy zawiasach) otwartego okna to na pewno się nie zamknie, nawet jak będzie przeciąg.
OJCIEC - 26 Marzec 2014, 16:41

maro napisał/a:
(...) po to jest przełącznik "+up"/"-down" (manual).

Za każdym razem, kiedy dojeżdżasz do fotoradaru sprawdzasz, w którą stronę mierzy i przełączasz? No powodzenia.
A co z fotoradarami przenośnymi, o których nie wiesz? Płacisz 2-krotnie większe mandaty i co przełączasz, zwoje w mózgu?

Skończcie już z tym Blue Raiderem. To g.ó.w.n.o nie działa ani na Fotorapidy, ani na Rapida 2 Zuradu, ani na Iskrę, ani na AD9, ani na Multanovę 6F (Link), więc G mnie obchodzi, czy działa na Multę CD (choć pewnie też nie).

Jeśli podrążysz dłużej temat, tym razem już bez przypominania skorzystam z p-tu 13. Regulaminu Forum.

OJCIEC - 26 Marzec 2014, 16:43

kalex napisał/a:
W sumie jakby go postawić w samym rogu (przy zawiasach) otwartego okna to na pewno się nie zamknie, nawet jak będzie przeciąg.

Nie nadaje się nawet na przycisk do papieru. Uwierz mi. :grin:

kalex - 28 Marzec 2014, 08:09

Spoko. Rozumiem, że Kolega sprzedaje to coś. To poproszę się ujawnić i udowodnić, że to działa. Organizujemy testy? Przypominam, że kiedyś była nagroda 1000 zł, jak udowodnisz, że to działa. Póki co oprócz filmików i propagandy, nikt ale to NIKT nie potwierdził, że to działa.
milito - 29 Marzec 2014, 12:16

Taaa, takie dobre, a cygany na autostradach jeszcze tym nie handlują. :razz:
OJCIEC - 30 Marzec 2014, 11:46

Cytat:
A mówi się zdrów jak koń :???:

Otóż nie w przypadku jegomościa, który z uporem maniaka nawiedza ten wątek ze swoją misją sprzedaży blueraidera. Dlatego zmuszony byłem zrobić nieco porządków.

A teraz krótki przekaz do tej osoby:

Człowieniu, nie życzę sobie tutaj Twojej obecności, a działania jakie prezentujesz to zwykły trolling. Jeśli nie zaprzestaniesz, zastosowanie znajdzie Art. 269a i/lub 190a KK.

Radzę też pamiętać, że podszywając się pod cudzą tożsamość także łamiesz prawo. Póki co, skasowałem nazwę usera, której użycie narażało Cię na Art. 190a § 2, o K.C. nie wspominając, czym wyczerpałeś resztki mojej dobrej woli. Tożsamość, którą założyłeś dzisiaj, z powodu braku całkowitej dosłowności, zostawiam do decyzji zainteresowanego. Więcej ostrzeżeń nie będzie.

Zaj007 - 1 Luty 2015, 23:51

Pewien znany pan z United Sates of America raczył przetestować sprzęt od Pana "microwave". Efekt wiadomy*...





* dla niedomyślnych - nie działa.

Zaj007 - 21 Maj 2015, 22:03



Tyle w temacie testów.

OJCIEC - 26 Maj 2015, 19:32

Po raz kolejny zamykam ten bezsensowny wątek.

Żaden Spowalniacz, Blue Raider, ani nic, co ponownie pojawi się na rynku pod nową nazwą nie działa i nie będzie działać.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group