Forum -

Czechowice-Dziedzice - Fotoradary stacjonarne

piotreg - 20 Październik 2009, 13:12
Temat postu: Fotoradary stacjonarne
Czechowice-Dziedzice obstawiają maszty z Ostrowi Mazowieckiej pod urządzenie Fotorapid C/CM (pasmo K - 24,125 GHz)

Cytat:
Fotoradary stacjonarne na terenie miasta Czechowice-Dziedzice

Droga K-1

- tuż przed skrzyżowaniem z sygnalizacją świetlną, jadąc w kierunku Katowic, ogr. (70)
- przy skrzyżowaniu z ul. Ligocką, jadąc w kierunku Bielska-Białej, ogr. (70)
- przy skrzyżowaniu z ul. Ligocką, jadąc w kierunku Katowic, ogr. (70)

Centrum:

- ul. Węglowa, jadąc w kierunku centrum, ogr. (50) /zdemontowany/

piotreg - 8 Czerwiec 2011, 18:23

Dzisiaj goniłem "jedynką" przez Czechowice-Dziedzice i mam pytanie - czy ten maszt przypadkiem nie został zdemontowany :?: :o

A może po prostu go nie dostrzegłem :?: :o

Droger, pomóż :D

piotreg - 8 Czerwiec 2011, 21:41

Przy okazji cyknąłem maszt, który co prawda na mapie już wisiał i był cyknięty nawet z perspektywy "jestem hardcorem", jednak była to sesja z telefonu, więc czemu by się nie wgramolić na pas zieleni z aparatem...

Dokładnie jest to ten:

Cytat:
- tuż przed skrzyżowaniem z sygnalizacją świetlną, jadąc w kierunku Katowic, ogr. (70)

Maszt jest usytuowany bliżej wlotu do miasta, jadąc od strony B-B.

piotreg - 6 Lipiec 2011, 20:32

piotreg napisał/a:
Dzisiaj goniłem "jedynką" przez Czechowice-Dziedzice i mam pytanie - czy ten maszt przypadkiem nie został zdemontowany :?: :o

Jednak ostatnio go przeoczyłem :D

piotreg - 6 Lipiec 2011, 20:33

Przy skrzyżowaniu z ul. Ligocką, jadąc w kierunku Katowic:
piotreg - 22 Styczeń 2014, 13:54

Userów z Bielska-Białej i okolic proszę o info na temat powyższych masztów. Czy któryś z nich został wpięty do systemu CANARD? Czy któryś z nich został przemalowany bez wpięcia do centralnego systemu?
spit - 24 Styczeń 2014, 18:13

piotreg napisał/a:
- tuż przed skrzyżowaniem z sygnalizacją świetlną, jadąc w kierunku Katowic, ogr. 70 km/h

<FR> na skrzyżowaniu K-1 z ul. Legionów wpięty w system, zawsze aktywny i ustawiony w kierunku Katowic. Ten za znakiem "Kopalnia Silesia" wciąż szary i nie spotkałem się z jego aktywnością.

spit - 24 Styczeń 2014, 19:21

Natomiast <FR> za znakiem "Rafineria" w kierunku Bielska-Białej jest wpięty do systemu i aktywny.
piotreg - 24 Styczeń 2014, 22:18

Dzięki za info. Naniosę Twoje uwagi na mapę foto.
Damii - 1 Luty 2014, 11:22

:twisted:
piotreg - 1 Luty 2014, 13:43

To Ty poległeś? :D Jak widać nie wszystkie wpięte do systemu CANARD nie sieją...
Damii - 1 Luty 2014, 16:16

Nie, to nie mój filmik. :razz:
piotreg - 1 Luty 2014, 18:04

I dobrze! Forumowiczowi nie wypada wspierać budżetu Państwa w taki sposób! :twisted: Są inne, lepsze sposoby! Można np. pić polską wódkę i tym samym popierać polski przemysł i wspierać budżet Państwa. :D
OJCIEC - 1 Luty 2014, 18:34

piotreg napisał/a:
Można np. pić polską wódkę i tym samym popierać polski przemysł i wspierać budżet Państwa. :D

Popieram tę patriotyczną postawę. Tzn. poprę ją za jakąś godzinkę, dwie. :grin:

spit - 3 Luty 2014, 21:53

Ten z filmu jest ustawiony w kierunku Bielska Białej. Wychodzi na to, że zdjęli "Rafinerię". :smile:
Damii - 12 Wrzesień 2014, 21:33

piotreg napisał/a:
Przy skrzyżowaniu z ul. Ligocką, jadąc w kierunku Katowic (...)

W lokalnym radiu mówili, że od dzisiaj zaczął działać :!: Od dłuższego czasu stał tam nowy maszt bez puszki, podobnie jak w kilku innych miejscach na drodze K-1, o czym już pisałem w stosownych tematach. Kolejny został też uruchomiony w Pszczynie, ale nie wiem jeszcze gdzie dokładnie. Czyli między Bielskiem a Tychami mamy już pięć aktywnych puszek, z czego trzy w samych Czechowicach. A sądząc po nowych pustych słupach, zanosi się na więcej. Mają rozmach... :grin:

piotreg - 13 Wrzesień 2014, 11:05

Damii, potrzebne mi są konkrety, inaczej ciężko mi będzie nanieść zmiany na mapę foto.
Domyślam się, że na "jedynce" pojawiły się, w miejsce ZURADÓW, MRCD. :o

Damii - 13 Wrzesień 2014, 13:45

Na pewno ten, który zacytowałem działa od wczoraj:

Wszystkie nowe maszty są ustawiane w miejscu starych ZURAD'ów. Informację o reszcie udzielę z czasem, jak tam będę przejeżdżał, bo jest tego już tyle, że sam się w tym nie łapię. :facepalm: :mrgreen:

piotreg - 13 Wrzesień 2014, 14:08

A może posiłkując się mapą foto, przypomnisz sobie, gdzie ustawione zostały nowe puchy?

Rozumiem, że masz na myśli MRCD:

Damii - 14 Wrzesień 2014, 19:46

Tak się świetnie złożyło, że dzisiaj miałem interesy w tamtych okolicach, więc skorzystałem z okazji, aby zbadać całą sytuację i ku mojemu zdziwieniu we wspomnianym przeze mnie miejscu, zastałem coś takiego. :mrgreen: :shock: Na pierwszym zdjęciu skrzyżowanie z ul. Legionów w kierunku Katowic. Działa od dawna. Na kolejnych ten nowy, rzekomo działający już, przy skrzyżowaniu z ul. Ligocką w kierunku Katowic. :grin: Na dwóch ostatnich zdjęciach ten z filmu, w stronę Bielska na tym samym skrzyżowaniu. W Pszczynie na tych słupach też już są zamontowane dwa takie, również owinięte folią, ale o tym w stosownym temacie.
małymobil - 18 Wrzesień 2014, 17:44

To ja dodam takie w locie ode mnie.
Damii - 8 Październik 2014, 10:09

Ten przy skrzyżowaniu z Ligocką już nie ma folii, więc pewnie działa.
piotreg - 8 Październik 2014, 15:17

A ten na ul. Węglowej jeszcze stoi?
spit - 13 Październik 2014, 22:25

Przy Ligockiej w kierunku Katowic.
meggi44 - 19 Maj 2015, 12:10

Fotoradaru na ul. Węglowej nie ma. Informacja z Policji w Czechowicach-Dziedzicach.
piotreg - 19 Maj 2015, 13:19

To fotka na wieczną pamiątkę i buźka, pa.

A nie był to maszt <SM> ?

piotreg - 11 Sierpień 2015, 20:50

meggi44 napisał/a:
Fotoradaru na ul. Węglowej nie ma. Informacja z Policji w Czechowicach-Dziedzicach.

Potwierdzam. Przejeżdżałem ul. Węglową. Na całym jej odcinku nie ma masztu, nie ma też znaków D-51 informujących o możliwym pomiarze fotoradarem przenośnym.

piotreg - 15 Sierpień 2015, 21:18

spit napisał/a:
Przy Ligockiej w kierunku Katowic.

piotreg - 15 Sierpień 2015, 21:22

I w stronę Bielska-Białej:
piotreg - 15 Sierpień 2015, 21:32

Cytat:

indja - 17 Lipiec 2016, 12:01

Które radary są teraz aktywne w Czechowicach? Wybieram się tam, a nie chce się naciąć niepotrzebnie.
małymobil - 17 Lipiec 2016, 19:12

Wszystkie trzy żółte poprzedzone znakami <FR> . Dozwolona (70) .