Forum Mapy Fotoradarów

Włocławek - Fotoradary stacjonarne/atrapy fotoradarów stacjonarnych

Gość - 19 Kwiecień 2007, 10:52
Temat postu: Fotoradary stacjonarne/atrapy fotoradarów stacjonarnych
Cytat:
Fotoradary stacjonarne na terenie miasta Włocławek

- ul. Płocka, wlot do miasta, jadąc od strony Płocka /zdemontowany/
- ul. Toruńska, na wysokości giełdy, zaraz za światłami, jadąc w kierunku Torunia /zdemontowany/
- ul. Toruńska, wlot do miasta, na wysokości stacji Orlen, jadąc od strony Torunia /zdemontowany/

Zupełnie nieszkodliwe atrapy fotoradaru stacjonarnego

- al. Ks. Popiełuszki (na tamie), wlot do miasta, jadąc od strony Lipna /zdemontowana/
- ul. Toruńska, zaraz za salonem Forda, jadąc w kierunku Łodzi /zdemontowana/

Pmart - 14 Lipiec 2009, 19:41

Ten fotoradar jak się jedzie Toruńską po środku, na pasie zieleni, co raz ustawiają go na lewą lub prawą stronę to działa, czy to pusty słup? Jechałem tam z 80 km/h i chyba się załapałem, ale żadnego błysku nie miałem.

Tam 50 km/h jest, zabudowany, nie? Już nie pamiętam zbytnio. ;)

wiadro7 - 16 Lipiec 2009, 08:08

Siemka, też tamtędy jechałem 9 lipca, ale z mniejszą prędkością - około 65 km/h - ja i moi pasażerowie też żadnego błysku nie widzieli. Tak, tam jest ograniczenie do 50 km/h. Ale jak nie widziałeś błysku, a on jest dość dobrze widoczny (czerwony lub biały, zależy) to masz 5/5 że przyjdzie mandat. Też siedzę jak na szpilkach.
piotreg - 16 Lipiec 2009, 10:10

Wyposażcie samochody w detektory... będziecie mieli spokojniejszy sen...
andrzej59 - 3 Sierpień 2009, 18:56

Czy ma ktoś fotkę FR na ul. Toruńskiej we Włocławku (koło Hutniczej) jadąc od Torunia?
Wg. mnie to atrapa, ale z automapy twierdzą, że prawdziwek. Jechałem wczoraj tamtędy i jak na moje oko to atrapa, ale nie miałem czasu się bliżej przyjrzeć.

lukaszr - 3 Sierpień 2009, 19:15

AM się nie sugeruj - ciągle z nią jeżdżę i to co czasami piszą ludzie w opisach POI bawi mnie strasznie.
Furido - 15 Listopad 2009, 11:02

Witam. Według mnie fotoradar przy ZSE to atrapa.

Położenie:

Zdjęcia nie mam, ale moge to opisać.
- w okolicy przejścia dla pieszych i świateł (dla pewności jak zobaczycie w odległości światła zwolnijcie)
- dozwolona prędkość to 50km/h (kiedyś było (70) , lecz stan nawierzchni na to nie pozwalał) - kierunek Łódź

A co do radaru przy Spółdzielni Inwalidów na 100% prawdziwy:
- świetnie ukryty za światłami :)
- ostrzeżenia nie ma, więc przy przejściu dla pieszych przy ostatnim wieżowcu najlepiej zwolnić.
- od tego miejsca następne światła RADAR. (Jadąc przy pasie zieleni nie sądze żeby dało radę go zobaczyć) - kierunek Gdańsk

piotreg - 16 Listopad 2009, 09:55

Pokusił byś się o jakieś fotosy? :-)
Furido - 16 Listopad 2009, 19:13

Atrapa Fotoradaru, ZSE, przy salonie Forda. :)



Przyjrzyjcie się bliżej. ;)


piotreg - 22 Listopad 2009, 08:47

Dzięki za super sesje!
piotreg - 23 Listopad 2009, 13:16

O to się nie martw. Na pewno tam trafią! Tymczasem prosimy o następne budki we Włocławku.
Furido - 23 Listopad 2009, 13:19

Ok. ;) W najbliższym czasie pojadę na tamę, więc zrobię fotkę puszki. ;) W Wieńcu Zdrój jest tabliczka o fotoradarze, lecz jak się okazuje, nigdzie go nie mogłem znaleźć.
piotreg - 23 Listopad 2009, 13:20

Czasem stawiają same tablice - czysta prewencja.
Furido - 29 Listopad 2009, 16:49
Temat postu: Foty!
Witam ponownie.

Obiecanie zdjęcia:







Pozdrawiam, Furido ;)

piotreg - 29 Listopad 2009, 18:45

Wielkie dzięki!

Zostały Ci jeszcze dwie sesje. :-)

- ul. Płocka
- ul. Toruńska
, na wlocie od Torunia

I będziemy mieli cały Włocławek na mapie. :-)

A na tej tamie to wyjątkowo dobrą nawierzchnię macie. :-)

Furido - 29 Listopad 2009, 18:57

W sprawie tamy - też tak sądzę. :)

A i czy można sprecyzować gdzie jest ten radar (ul. Płocka)? Byłem w okolicach stacji Orlen, i tam nic nie stało, rzadko jadę przez Modzerowo, więc osobiście nie wiem, gdzie skrzynka stoi. Zastanawia mnie to, gdy byłem akurat rowerem na Łęgu, to cały szereg aut tylko przy stacji hamował do (40) .

Jeśli chodzi o Toruńską przy stacji Bliska - coś tam widziałem, ale nie wiedziałem jak można tam dojechać (ścieżka rowerowa kończy się w okolicach drogi na Inowrocław).

Pozdrawiam, Furido.

piotreg - 29 Listopad 2009, 19:01

Ten na ul. Płockiej ponoć stoi na samym wlocie. Nie wiem ile w tym prawdy.

A na Toruńską... chyba będziesz musiał ulicą. :-)

Furido - 29 Listopad 2009, 19:10

Chyba jednak tak. :)
Furido - 28 Kwiecień 2010, 18:46

Radar przy Hutniczej został obrócony na nitkę w kierunku Torunia.
piotreg - 29 Kwiecień 2010, 07:55

Na Hutniczej coś stoi? Żadnych wieści na ten temat nie mamy, nie wspomnę już o braku fotki. :-)
Furido - 22 Sierpień 2010, 18:54

Radar na Tamie również przekręcony. ;)

Czemu nikt się tutaj nie udziela? :)

piotreg - 23 Sierpień 2010, 07:05

Obracają atrapy :?: Zrób proszę fotki :!: To będzie prawdziwa malina :!: :lol:
SlaBro - 22 Lipiec 2011, 09:36

Wczoraj fotoradar na ul. Toruńskiej (250km drogi K-1) w stronę Torunia załadowany.
scotti - 22 Sierpień 2011, 11:36

Ten na Toruńskiej to chyba na stałe jest załadowany. We czwartek 18.08. był aktywny.
Furido - 7 Lipiec 2012, 16:41

Powracam po kilku latach! :)

Fotoradar przy ulicy Toruńskiej na wysokości Elektryka zniknął dobry rok temu. :)
Na tamie teraz stoją 2 radary. Jeden bliżej wjazdu, 2-gi przy przejściu dla pieszych na krzyż. :)
Fotoradar przed Włocławkiem po przebudowie drogi K-1 w tym rejonie również zniknął, jak inne na odcinku ok. 20 km.

Podsumowując: obecnie są tylko 3 radary - Toruńska (Spółdzielnia Inwalidów) i 2. na Tamie.

Pozdrawiam! :)

piotreg - 8 Lipiec 2012, 12:03

Mógłbyś - posiłkując się mapą - wskazać, które zniknęły :?: :o
Furido - 8 Lipiec 2012, 13:23

Poniższe fotoradary zniknęły jakiś czas temu. :)

- ul. Toruńska, wlot do miasta, na wysokości stacji Orlen, jadąc od strony Torunia



- ul. Toruńska, zaraz za salonem Forda, jadąc w kierunku Łodzi



Posiłkując się opisem: fotoradar na Płockiej (bez zdjęcia) również zniknął kilka lat temu. Na temat fotoradarów przenośnych nie mam informacji. :)

Żeby nie było zamętu - stojące fotoradary/atrapy (nie wliczając przenośnych) na terenie Włocławka to:
- ul. Toruńska, na wysokości giełdy, zaraz za światłami, jadąc w kierunku Torunia
- 2 fotoradary na tamie (al. Ks. Popiełuszki)

piotreg - 14 Lipiec 2012, 12:02

Furido napisał/a:
Na tamie teraz stoją 2 radary. Jeden bliżej wjazdu, 2-gi przy przejściu dla pieszych na krzyż. :)

Czy opis "wylot z miasta, jadąc w kierunku Lipna" będzie prawidłowy :?: :o

autogaz1984 - 12 Styczeń 2014, 23:28

Jak jechałem ostatnio (ok. 26.12.2013) to te fotki na Tamie są nadal siwe, nieczynne i niepotrzebne...
NEOSSS - 13 Styczeń 2014, 10:20

Fotki na pierwszym zdjęciu u góry już nie ma, czyli na wlocie do Włocławka od Torunia.

Druga w centrum Włocławka jeszcze stoi i czasami była załadowana.

piotreg - 13 Styczeń 2014, 13:17

NEOSSS napisał/a:
Fotki na pierwszym zdjęciu u góry już nie ma, czyli na wlocie do Włocławka od Torunia.

Ona została zdemontowana jeszcze w 2012 roku, co zresztą wskazywał user Furido.

NEOSSS - 21 Styczeń 2014, 11:45

Prosiliście o fotki na tamie...
Specjalnie dla was pojechałem tamtędy...

piotreg - 21 Styczeń 2014, 13:58

:good:
przemoo90 - 29 Sierpień 2014, 14:07

Witam. Mam pytanie do ludzi z Włocławka i nie tylko. Czy fotoradar na Toruńskiej jest aktywny? Wydaję mi się, że nie jest przemalowany na żółto, ale nie mam pewności, a jechałem dziś tam dość szybko...
autogaz1984 - 2 Listopad 2014, 18:48

Tama wyczyszczona ze szarych straszaków. :cool:
piotreg - 8 Lipiec 2021, 12:07

Cały Włocławek wyczyszczony. Ostatni maszt na ul. Toruńskiej także został wycięty.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group