Antyradary - Startbanner prawy

strona główna              kontakt               dostawa
Główna  |  Kontakt  |  Dostawa


 ANTYRADARY

Antyradary - Oferta

Całościowy przegląd modeli znajdujących się aktualnie w sprzedaży. Antyradary wraz z cenami, miniaturami zdjęć i krótkim opisem. Aby przejść do szczegółów dotyczących konkretnego urządzenia należy kliknąć zdjęcie bądź odpowiedni odnośnik.

Okazje

Oferta specjalna. Promocje, wyprzedaże, egzemplarze z ekspozycji, inne obniżki cen.

Jak używać?

Zbiór wskazówek dla początkujących użytkowników. Interpretacja alarmów, rodzaje sygnałów, podstawy eksploatacji.

Radary policyjne

Informacje o używanych w Polsce urządzeniach do pomiaru prędkości. Radary ręczne, fotoradary, wideoradary, wideorejestratory, lasery policyjne.

FAQ

Frequently Asked Questions, czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. Na co zwracać uwagę przy zakupie antyradaru, zasada działania radarów, rodzaje pasm radarowych, itd.

Archiwum instrukcji antyradarów

Zbiór instrukcji obsługi starszych, najczęściej nieprodukowanych już antyradarów. W większości przypadków korzystanie z przestarzałych modeli jest bezcelowe (a ponieważ dają tylko pozory zabezpieczenia być może dla ich użytkownika nawet szkodliwe), ale niewątpliwie posiadają one jakieś wartości edukacyjne. Archiwum instrukcji będzie stale rozszerzane.

Tuning

Posiadasz już antyradar? Chciałbyś zwiększyć jego czułość, możliwości detekcji? Dzięki naszej ofercie na tuning tych urządzeń jest to możliwe.

« powrót do Antyradary - Strona Główna

 

   Created by ® NeoM